مورد آدم خواری در برلین: قسمت دیگری از بدن پیدا شد

[ad_1]

قتل

قتل جنسی در برلین: اعضای بدن بیشتری پیدا شد

در حین تحقیقات درباره ادعای قتل جنسی در برلین ، اعضای دیگری از بدن پیدا شد. در آدم خواری شکی نیست.

ظاهراً موردی از آدم خواری در برلین است

پلیس در برلین از اواخر ماه سپتامبر در جستجوی یک کودک 44 ساله است و استخوان های او در اوایل ماه نوامبر در برلین شمالی پیدا شد. محققان گمان می كنند كه وی قربانی یك آدمخوار شده است. وی در سن 41 سالگی دستگیر شد.

نمایش توضیحات

برلین در حین تحقیقات درباره ادعای قتل جنسی در برلین ، اعضای دیگری از بدن پیدا شد. تقریباً تمام بدن یک کودک 44 ساله قبلاً پیدا شده است ، دادستان مارتین استلتنر روز چهارشنبه گفت.تحقیقات از یک مرد 41 ساله آلمانی که در بازداشت است ادامه دارد. سخنگوی گفت ، سو The ظن علیه او تأیید شده است. گفته می شود که مظنون هنوز در مورد ادعاها اظهارنظر نکرده است.طبق دادستانی ، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه کشته شده استفان ت 44 ساله است ، وجود ندارد. مردی از برلین-لیختنبرگ که به گفته پلیس مکانیک ساخت خط هوایی بود ، کمی قبل از نیمه شب 5 سپتامبر آپارتمان مشترک خود را ترک کرد و در ابتدا بدون هیچ اثری ناپدید شد.ضمانت قتل جنسی

در ماه نوامبر ، به مرد 41 ساله حکم دستگیری برای قتل با انگیزه جنسی صادر شد. پیشتر ، واکرها بخشی از بدن را در برلین-پانکوف پیدا کرده بودند. معاینات پزشکی قانونی و پزشکی قانونی نشان داد که آنها بقایای فرد مفقود شده بودند.

سخنگوی دادستان گفت پزشکان پزشکی هیچ مدرکی مبنی بر احتمال سوicion ظن به آدم خواری پیدا نکرده اند. مرتكب ادعا شده ادعا می شود آدم خواری و تخیلات آدمكشانه را در اینترنت تحقیق كرده است.

طبق اطلاعات dpa ، مظنون یک معلم است ، گفته می شود که او در انجمن های مربوطه بوده است. در تحقیقات همچنین از انسان و سگ برای یافتن اجساد استفاده شد که بعداً منجر به پیرمرد 41 ساله از برلین-پانکوف شد.

محققان گروه 6 شكل كشی این مرد را در تاریخ 18 نوامبر سال 2020 دستگیر كردند ، پس از آنكه وی با ارزیابی گروه های گپ مختلف مورد تحقیق قرار گرفت. آنها دفترچه خاطرات گپ مظنون Stefan R. و قربانی Stefan T. را نگهداری و تجزیه و تحلیل کرده بودند.


در ماه نوامبر ، این سو susp ظن وجود داشت که فرد بازداشت شده ممکن است قربانی خود را کشته و سپس قسمت هایی از او را خورده باشد. حداقل این توضیح می دهد استخوان های یافت شده ، بدون هیچ گوشتی. سخنگوی دادستان مارتین استلتنر در ماه نوامبر گفت که شواهدی مبنی بر آدم خواری وجود دارد.

سگها برای پیدا کردن اجساد پلیس برلین در بدن ، قطعات رایحه ای را در جعبه ها پیدا می کنند

همچنین در ماه نوامبر ، آپارتمان فرد مظنون ، که ادعا می شود معلم است ، در پانکوف در پارک استراس جستجو شد. از سگها برای یافتن اجساد نیز استفاده می شد. همانطور که نامه صبح در آن زمان آموخته بود ، حیوانات هنگام ردیابی فریزرها و قوطی ها ضربه می زدند. با این حال ، آنها خالی بودند. بدیهی است ، همانطور که این روزنامه آموخته است ، این برای صدور قرار بازداشت کافی نبود.

ادعا می شود که فقط آزمایش های بعدی توسط کارشناسان پزشکی قانونی آثار خون فرد مفقود شده را در آپارتمان فرد دستگیر شده بعدی نشان می دهد. گفته می شود که دادستانی با این دستگیری موافقت کرده است. علاوه بر این ، یک کامیون دستی و یک جعبه با فریزر پیدا شد و از نظر ردیابی مورد بررسی قرار گرفت. “ابزار مناسب” مانند چاقو و اره نیز یافت شده است.


در اوایل ماه نوامبر ، کالسکه ها در حالی که سگشان را در جنگلی در بوخولزر گرابن قدم می زدند ، چندین استخوان پیدا کردند. در نتیجه ، پزشکی قانونی بقایای باقی مانده را پیدا و بررسی کرد. این مرد در ساختاری با سیم بالا اتصالات بود.

پرونده در برلین یادآور آدم خوارهای فون روتنبرگ است


پرونده حاضر خاطرات یک پرونده را از سال 2001 به یادگار می گذارد. در آن زمان ، آرمین ماوس ، که پس از عمل خود به “آدمخوار روتنبورگ” معروف شد ، آشنای آنلاین خود را از برلین ، براند براندز کشت و قسمت هایی از بدن او را از بین برد. ماوز به جرم قتل در سال 2006 در حال حبس ابد است.

همچنین بخوانید: “Tatort” در مورد آدم خواری: وقتی مردم مردم را می خورند


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *