منطقه Schlachtensee هیچ علائمی دریافت نمی کند

[ad_1]

شلاختنسی

منطقه Schlachtensee هیچ علائمی دریافت نمی کند

بروشور جدید داستان زندگی از کلارا فون آرنیم تا ویلی برانت را شرح می دهد. نویسنده دیرک جردن به مبارزه برای علائم شهرستان ادامه می دهد.


دیرک جردن چهارمین بروشور خود را در زمینه Schlachtensee منتشر کرده است.  حالا او می خواهد برای شخصیت های جدید در این منطقه کارزار انتخاب کند.

دیرک جردن چهارمین بروشور خود را در زمینه Schlachtensee منتشر کرده است. حالا او می خواهد برای شخصیت های جدید در این منطقه کارزار انتخاب کند.

عکس: کاترین لنگ

برلین Schlachtensee برای گونتر پیتزمن بندرگاه وی بود. برای همه کسانی که امروز در اطراف Breisgauer Straße زندگی می کنند ، این یک منطقه جدید است. دیرک جردن ، مورخ محلی در کتابچه جدید خود ، مشاهیر – خاطرات اشلاختنسی ، به افرادی که ریشه در اشلختنسی دارند ، اجازه سخنرانی داد ، از جمله کلارا فون آرنیم ، گرگور گسیسی و خانواده برند. این واقعیت که خانه ها و ویلا های قدیمی آنها اکنون در منطقه جدید 97 برلین واقع شده اند ، حداقل به لطف دیرک جردن است که سالها با ابتکار عمل برای انتصاب Schlachtensee در این منطقه فعالیت می کرد. در ویکی پدیا می توانید قبلاً بخوانید که ژوهانسکیرچه در Schlachtensee است و دیگر در Zelendorf نیست. با این حال ، هیچ نشانه ای در جاده وجود ندارد. تغییر این هدف بعدی دیرک جردن و همکارانش است.برای Schlachtenseer جدید ، علامت سبز رنگ با کتیبه زرد که منطقه را مشخص می کند ، بخشی از آن است. بالاخره همه باید ببینند در خیابان کجا هستند. اما آنها نمی توانند از دولت انتظار حمایت داشته باشند. مارسل ماتیچ ، سخنگوی دفتر منطقه گفت: “معمولاً” علائم منطقه ای “در برلین وجود ندارد. قبل از این قسمت از روستا از قبل روی یک تابلوی راهنما یا تابلوی راهنما نشان داده شده است ، که همچنین سازگار است ، بنابراین کسی که با مکان آشنا نیست و از تابلوها استفاده می کند از مقصد عبور نکند.دفتر منطقه تابلوهای اعلانات را سفارش نمی دهد


ماتیچ توضیح می دهد: “از آنجا که منطقه Schlachtensee هنوز در تابلوهای استان برلین ظاهر نمی شود ، هیچ تابلویی با متن” Schlachtensee “وجود نخواهد داشت. ملاحظات گردشگری یا شناسایی با منطقه جدید نقشی در قانون راهنمایی و رانندگی جاده ای ندارد. فعالان طرح “ما در Schlachtensee” جور دیگری می بینند. آنها می خواهند علائمی نصب کنند. دیرک جردن می گوید: “این نباید به دلیل مشکل هزینه باشد.” شما در آن شرکت می کنید و سعی می کنید برای آن کمک مالی جمع کنید. اولین نشانه به ابتکار خودم انجام شد. Schlachtenseer خوشحال است که بحث های بیشتری را در تالار شهر برگزار می کند.تا زمانی که بحث بر سر شخصیت ها ادامه پیدا نکند ، علاقه مندان می توانند جزوه دیرک جردن را در مورد عادات و دیدگاه های مشاهیر Schlachtensee بخوانند. دیرك جوردن توضیح می دهد ، متن كلارا فون آرنیم ، یهودی منوهین و یورگن كوزینسكی ، و سایر موارد ، زندگی و مسیرهای مختلف زندگی را در Schlachtensee توصیف می كند. این نویسنده می گوید: “جدا از جنبه های شخصی ، آنها حاوی توصیفی زنده و تأثیرگذار از اوضاع تاریخی در Schlachtensee قبل و بعد از 1945 هستند.” این چهارمین جزوه Schlachtensee است که او منتشر کرد ، اما اولین کتاب با “رنگ آمیزی شخصی” است.

اولین جزوه ، کلیسای اعتراف و پناهندگی نازی ها ، گزارشی از جامعه کلیساهای Schlachtensee بود. یورگن کوچینسکی و همچنین دو پسر روت و ویلی برانت در آنجا تأیید شدند. DP Camp Düppel ، از جمله موارد دیگر ، جزوه دوم ، Idylle und Lager بود ، جایی که Yehudi Menuhin در سال 1947 دید که چگونه میل وی به شرکت با فیلارمونیک برلین تحت نظر ویلهلم Furtwängler به عنوان خیانت علیه قربانیان یهود محکوم شد. مسئله سوم در مورد “بشریت و مقاومت در Schlachtensee از 1933 تا 1945 است.

بروشور 68 صفحه ای از خرده فروشان محلی با قیمت 2 یورو در دسترس است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *