ملکه الیزابت به اسکاتلند سفر می کند

[ad_1]

حق امتیاز انگلیس

ملکه الیزابت به اسکاتلند سفر می کند


ملکه الیزابت دوم سفر می کند.

ملکه الیزابت دوم سفر می کند.

عکس: dpa

“هفته سلطنتی” که ملکه هر تابستان برای آن به اسکاتلند سفر می کند ، سال گذشته به دلیل تاجگذاری لغو شد. امسال سفر مجدداً انجام خواهد شد – با یک برنامه ضعیف.

ادینبورگ برای جشن سنت ها و فرهنگ اسکاتلندی ، امروز ملکه الیزابت دوم (95) به شمالی ترین قسمت بریتانیا سفر می کند.


در ادینبورگ ، پایتخت اسکاتلند ، ملکه در به اصطلاح هفته سلطنتی در اقامتگاه رسمی خود ، کاخ مقدس ، زندگی خواهد کرد. این اولین سفر طولانی پادشاه از ابتدای شیوع بیماری تاج سلطنت است که وی تقریباً به طور مداوم در قلعه ویندزور نزدیک لندن گذراند. این سفر برای اول ژوئیه برنامه ریزی شده است. ملکه را امروز نوه اش پرنس ویلیام 39 ساله و دخترش ، پرنسس آن 70 ساله چهارشنبه و پنجشنبه همراهی می کنند.

این برنامه دقیق به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در همه گیر منتشر نشده است. فقط گزارش شد که ملکه از بزرگترین شهر گلاسگو جدا از ادینبورگ و همچنین استرلینگ که به قلعه و شهر قدیمی و دانشگاه خود که به خوبی محافظت شده است ، مشهور است. او می خواهد از شرکت ها ، موسسات خیریه و موسسات فرهنگی در آنجا بازدید کند. به دلیل این سفر ، ملکه رونمایی از مجسمه عروس سابق خود ، پرنسس دایانا را که در سال 1997 در 1 ژوئیه در لندن درگذشت ، از دست داد.

هفته Holyrood هر ساله برگزار می شود

“هفته سلطنتی” ، که در خارج از اسکاتلند به عنوان “هفته مقدس” نیز شناخته می شود ، بخشی جدایی ناپذیر از تقویم رئیس دولت انگلیس است و همیشه بین اواخر ژوئن تا اوایل ژوئیه برگزار می شود. معمولاً در این مدت ، ملکه در پذیرایی در کاخ مقدس به دلیل تعهدشان به جامعه ، به احترام چندین هزار نفر ادای احترام می کند و همچنین از مناطق دیگر کشور بازدید می کند. به دلیل همه گیری ، برنامه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و در سال 2020 به دلیل بحران کرونر ، بازدید از این برنامه لغو شد.

در ابتدا ، کاخ تأکید می کند: “اعلیحضرت از طریق نسب و عشق عمیق به اسکاتلند متصل می شوند.” ملکه نه تنها تابستان های زیادی را در اقامتگاه خود در قلعه بالمورال در هایلند گذراند ، بلکه تقریباً از همه مناطق اسکاتلند بازدید کرد – از هبریدهای بیرونی ، یک جزیره زنجیره ای در اقیانوس اطلس ، تا دامفریس در مرز انگلیس به جنوب – و همه اسکاتلندی ها ملاقات کردند. این کاخ همچنین دو عکس از ملکه اسکاتلند را در توییتر منتشر کرد: یکی به عنوان یک دختر کوچک و دیگری با همسرش شاهزاده فیلیپ ، که پس از آن درگذشت.

© dpa-infocom ، dpa: 210628-99-168182 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *