مطالعه Forsa: اتحاد منجر به افزایش سبزیجات می شود

[ad_1]

انتخابات بوندستاگ

مطالعه Forsa: اتحاد منجر به افزایش سبزیجات می شود


صبح ساختمان Reichstag در برلین.

صبح ساختمان Reichstag در برلین.

عکس: dpa

هنوز چند ماه به انتخابات عمومی باقی مانده است. اما رقابت برای کسب مقام اول در حال جابجایی است. اتحادیه اکنون می تواند به نفع رای دهندگان باشد.

برلین در نظرسنجی جدید Forsa برای انتخابات فدرال ، اتحادیه بیشتر رهبری خود را بر سبزها گسترش داد.


بنابراین ، با توجه به فشار سنج روند به سفارش RTL و ntv ، که در روز چهارشنبه منتشر شد ، CDU / CSU به 27 درصد (به علاوه 2 درصد) ، سبزها به 22 (منهای 2) خواهد رسید. همه احزاب دیگر در مقایسه با هفته قبل بدون تغییر باقی ماندند. SPD و FDP 14 درصد ، AfD 9 درصد و سمت چپ 6 درصد دارند.

بر اساس این مطالعه ، سه صورت فلکی دولتی ممکن است: سبز-سیاه ، ائتلاف به اصطلاح چراغ راهنمایی سبزها ، SPD و FDP و ائتلافی از CDU / CSU ، SPD و FDP.

برتری Analena Baerbock نامزد صدار سبز نسبت به رقبا Armin Lashet و Olaf Scholz کاهش یافته است. در مقایسه با هفته قبل ، سه درصد دیگر از دست داد و به 21 درصد رسید. Laschet 20 درصد (به علاوه 1) ، Scholz 16 درصد (به علاوه 2) امتیاز گرفت.

در روند روز یکشنبه ، که موسسه انتخاباتی Insa برای Bild am Sonntag جمع آوری کرد ، CDU و CSU آخر هفته گذشته به 26 درصد ، سبزها به 21 درصد رسید.

نظرسنجی های انتخاباتی معمولاً همیشه با عدم اطمینان پر می شوند. از جمله ، کاهش روابط احزاب و تصمیمات رای گیری کوتاه مدت به طور فزاینده ای برای موسسات نظرسنجی سنجش داده های جمع آوری شده را دشوار می کند. Forsa حد مجاز آماری 2.5 درصد را نشان می دهد. به طور کلی ، نظرسنجی ها فقط در طول نظرسنجی منعکس کننده نظرات هستند و پیش بینی نتیجه انتخابات نیستند.

© dpa-infocom ، dpa: 210609-99-918300 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *