مطالعه: Brexit بر صادرات انگلیس سنگینی می کند

[ad_1]

انتظار می رود خسارات زیادی وارد شود

مطالعه: Brexit بر صادرات انگلیس سنگینی می کند

تقاضای ضعیف ، افزایش قابل توجه بوروکراسی اداری و کاهش ارزش پوند انگلیس: طبق یک مطالعه ، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به شدت بر صنعت صادرات انگلیس تأثیر می گذارد. پیش بینی می شود تا 28 میلیارد یورو ضرر داشته باشد.


کامیون ها برای ورود به ایستگاه بندرگاه می روند.  پس از خروج انگلیس از بازار داخلی اتحادیه اروپا و اتحادیه گمرکی ، اثرات Brexit در شرکت های بیشتری احساس می شود.

کامیون ها برای ورود به ایستگاه بندرگاه می روند. پس از خروج انگلیس از بازار داخلی اتحادیه اروپا و اتحادیه گمرکی ، اثرات Brexit در شرکت های بیشتری احساس می شود.

عکس: dpa

هامبورگ بر اساس مطالعه ای که در سال جاری انجام شد ، Brexit بر اقتصاد صادراتی انگلیس تأثیر خواهد گذاشت. مطالعه ای که توسط بیمه کننده اعتباری اولر هرمس انجام شده است ، خسارات زیادی را برای صادرکنندگان انگلیس به همراه دارد.

طبق مطالعه منتشر شده در هامبورگ ، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) زیان 12 تا 25 میلیارد پوندی (13.5 تا 28.1 میلیارد یورو) برای صادرکنندگان در پادشاهی خواهد داشت. حجم صادرات به اتحادیه اروپا در سال 2020 توسط 165 میلیارد پوند تخمین زده شده است. در این مطالعه ، تقاضای ضعیف ، بوروکراسی در حال رشد و کاهش ارزش پوند انگلیس به عنوان دلایل کاهش پیش بینی شده ذکر شده است.

وی همچنین گفت که بخشهای مواد معدنی و فلزی ، ماشین آلات و وسایل الکتریکی ، تجهیزات حمل و نقل ، مواد شیمیایی و منسوجات به احتمال زیاد تحت تأثیر Brexit قرار خواهند گرفت. آنا بواتا ، رئیس اقتصاد کلان در گروه اویلر هرمس ، گفت: “برای صادرکنندگان انگلیسی ، ادامه عدم اطمینان از ابتدای سال منجر به برخی از مختلات مرزها شده است و باعث می شود شرکت های بسیار کوچکتر فعلا تجارت را متوقف کنند.”

در این بیانیه آمده است ، با وجود کاهش فروش ، ترس از ایجاد اختلال در زنجیره تأمین کمتر از آنچه تصور می شد توجیه پذیر است. مطالعه اخیر زنجیره تأمین توسط اولر هرمس نشان داد که شرکت های انگلیسی از قبل سعی داشتند زنجیره تامین خود را به کشور خود نزدیک کنند.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-22353 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *