مسی هنوز باشگاه ندارد – بارسا گزارش پیشرفت می کند

[ad_1]

مثال تقسیم

مسی هنوز باشگاه ندارد – بارسا گزارش پیشرفت می کند


او با خانواده ایبیزا به تعطیلات می رود: لیونل مسی.

او با خانواده ایبیزا به تعطیلات می رود: لیونل مسی.

عکس: dpa

بارسلونا. کمتر از دو هفته قبل از آغاز لیگ برتر اسپانیا ، آینده لیونل مسی فوق ستاره فوتبال مبهم است.


با این حال ، دوشنبه شب ، رئیس باشگاه بارسلونا هنوز مطمئن بود که آرژانتینی 34 ساله فصل آینده با باشگاه کاتالان به دنبال گلزنی خواهد بود ، زیرا او بیش از 20 سال قرارداد دارد. جو لاپورتا در مراسم معرفی نیوکمپ توسط امرسون رویال حرفه ای باشگاه به مسی گفت که مسی می خواهد در بارسا بماند. مدافع راست بعد از دو سال و نیم حضور در بتیس سویا با 9 میلیون یورو به بارسلونا برمی گردد.

مسی از زمان پایان قراردادش در 30 ژوئن بدون باشگاه است. لاپورتا با اذعان: “ما هر کاری را که باشگاه بتواند مسی را حفظ کند ، انجام خواهیم داد.” هنوز تمام نشده است ، اما در حال پیشرفت هستیم. “

بر اساس گزارش رسانه های اسپانیایی ، مسی و باشگاه در اواسط ماه ژوئیه به توافق رسیدند. آنها می خواستند یک قرارداد پنج ساله امضا کنند ، این متخصص 50 درصد از حقوق قبلی خود را واگذار می کند تا باشگاه بتواند شرایط لیگ حرفه ای اسپانیا را برآورده کند. لاپورتا گفت که می خواهد “لیگ از نظر شرایط انعطاف پذیرتر باشد تا بتوان نیروهای بیشتری را امضا کرد”.

در همین حال ، مسی تعطیلات خانوادگی خود را در ایبیزا ادامه داد. در حالی که شش فوتبالیست جهان در حال استراحت است و عکس های تعطیلات خود را در اینستاگرام ارسال می کند ، متخصصان بارسا در اطراف جرارد پیکه و آنتوان گریزمان پس از یک بازی آزمایشی 3-0 در VfB اشتوتگارت در Donaueschingen هنوز برای فصل جدید آماده می شوند. بازی های مقدماتی بعدی در سالزبورگ روز چهارشنبه برنامه ریزی شده است. اولین بازی لیگ در 15 آگوست در خانه مقابل سن سباستین انجام می شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210802-99-674417 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *