مسابقات جهانی هاکی روی یخ: تیم DEB به فنلاند نیز باخت

[ad_1]

جام جهانی هاکی روی یخ

مسابقات جهانی هاکی روی یخ: تیم DEB همچنین به فنلاند باخت


لئونارد پفودرل (راست) با دو فنلاندی برای جفتک انداختن می جنگد.

لئونارد پفودرل (راست) با دو فنلاندی برای جفتک انداختن می جنگد.

عکس: خبرگزاری فرانسه

دومین شکست پیاپی مردان آلمانی در هاکی روی یخ. در لتونی ، تیم DFB اکنون باید برای مرحله یک چهارم نهایی لرزاند.

ریگا تیم ملی هاکی روی یخ که در ابتدا مشهور بود ، باید برای مرحله یک چهارم نهایی این قهرمانی جهان ، پر از شگفتی ، بیشتر و بیشتر لرزاند. با 1: 2 بعدی (0: 1 ، 1: 0 ، 0: 1) شنبه شب در ریگا مقابل فنلاند مدافع عنوان قهرمانی و شکست دوم در دور مقدماتی ، انتخاب تحت فشار بیشتری است.

آلمان اراده شدیدی در برابر وطن مربی تیم ملی تونی سدرهلم نشان داد ، اما اکنون تهدید به مرحله مقدماتی در بازی نهایی با میزبان لتونی برای حضور در مرحله حذفی وجود دارد. روز دوشنبه ، آلمان احتمالاً برای اولین بار با مهاجم NHL ، دومنیک کائون ، به مصاف ایالات متحده خواهد رفت.


“سرعت در حال حاضر چهار کلاس سریعتر از حد معمول است”

بدون استعداد برتر لوكاس ريچل و تيمي كه براي اولين بار در طول مسابقات تغيير كرده بود ، آلماني ها نتوانستند گل هاي فنلاندي را از آنتون لوندل (دقيقه 7) و آرتو روئوسالاينن (52) متوقف كنند. هدف مدافع دیرینه NHL Corbinian Holzer (28 ام) برای یک کودتای جدید کافی نبود – و نه برای یک لحظه مهم. در آخرین جام جهانی در سال 2019 ، زمانی که فنلاندی ها بعدا قهرمان شدند و در سال 2018 آلمان با کمال تعجب به پیروزی رسید. این بار قهرمان سه بار جهان خیلی قدرتمند بود.تیم سودروهلم پس از یک استراحت دو روزه ، یک بازی سریع و مهیج با قهرمانان جهان انجام داد که در آن دروازه بان برلین ماتیاس نیدبربرگ زود فرصتی نداشت. هنگامی که موریتز سایدر ، مدافع اصلی در اولین زمان پنالتی بازی به توافق رسید ، فنلاندی ها فقط به هشت ثانیه زمان نیاز داشتند تا اکثریت را به یک پیشبرد تبدیل کنند. قهرمان در سال 2019 بهتر شروع کرد و تیم خطرناک تری بود. آندریاس ادر ، اولین بازیکن جام جهانی در ورزش 1 در اولین تعطیلات ، گفت: “سرعت چهار کلاس سریعتر از حد معمول است.”

آلمان از وقت اضافه دو دقیقه استفاده نکرد و سپس یک گل دریافت کرد

بازیکن 25 ساله Straubing Tiger ، مانند دیگر تازه واردهای جام جهانی دانیل فیشبوچ و جان جیسون پیترکا ، برای اولین بار در این مسابقات بازی کرد. سودرهولم تغییراتی را برای ایجاد نفس تازه در بازی آلمان نشان داده بود و به دلیل عدم موفقیت رایشل در این تغییر متوقف نشد. مهاجم 19 ساله باید پس از یک بررسی 2-3 بر یک مقابل قزاقستان تعویض شود. برای اولین بار ، آلمان با 13 به جای 12 مهاجم و هفت به جای هشت مدافع ، عمل می كند.

فنلاندی ها بیشتر بازی را در اختیار داشتند ، این بازیکن بیرونی به سختی توانست دروازه خود را تمام کند. تیم سودروهلم سخت می جنگد – اما گل تساوی هولزر کهنه کار تعجب آور بود: وقتی مدافع او ، همکار هولزر اخراج کرد ، موریتس مولر کاپیتان ، جوسی اولکینورا ، دروازه بان فنلاندی را آزار داد. هولزر اذعان کرد: “به لطف مو ، پنجره وارد شد.” ما باید اطمینان حاصل کنیم که از پشت با حوصله بازی می کنیم. ما باید سریع سر خود را حفظ کنیم و سریع روی پاهایمان قرار بگیریم. “

تساوی قبل از یک سوم آخر هر فرصتی به ترک های آلمان می داد. برخلاف ابتدا ، آنها در بخش دوم بدون تسلیم شدن از بازی دوم جان سالم به در بردند ، اما پس از آن در یک ضد حمله سریع شکست خوردند. قبل از 1: 2 ، آلمانی ها دو دقیقه بیشتر از خود استفاده نکرده بودند. (dpa)[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *