مرگ یک کودک 14 ساله: دادرسی سریع قتل آغاز می شود

[ad_1]

با سرعت 120 ترافیک پیش رو

مرگ یک کودک 14 ساله: دادرسی سریع شروع می شود

یک راننده از پلیس فرار کرد ، با یک گروه از جوانان مسابقه داد ، یک جوان 14 ساله گرفتار شد و درگذشت. کمی بیشتر از یک سال پس از حادثه سرگرم کننده و سرنوشت ساز سرعت غیرمترقبه در مونیخ ، محاکمه علیه راننده آغاز شد. این یک قتل است


در 15 نوامبر 2019 ، کمی قبل از نیمه شب ، یک اتفاق جدی در مونیخ رخ داد.

در 15 نوامبر 2019 ، کمی قبل از نیمه شب ، یک اتفاق جدی در مونیخ رخ داد.

عکس: dpa

مونیخ کمی بیشتر از یک سال پس از مرگ یک نوجوان 14 ساله در تصادف شدید سرعت در مونیخ ، دادگاه محاکمه علیه راننده امروز آغاز می شود.دادسرا مردی را متهم کرد که به گفته مقامات ، پلیس را در شب جنایت تعقیب کرده است (شماره: 1 Ks 122 Js 210667/19). اکنون آلمانی 35 ساله اهل باواریای علیا در 15 نوامبر 2019 ، کمی قبل از نیمه شب از شهر عبور کرد و از ایستگاه پلیس در لاین مقابل فرار کرد. طبق گفته پلیس ، وی چندین چراغ قرمز را نادیده گرفت و – طبق گفته دادستانی با سرعت بیش از 120 کیلومتر در ساعت – دو جوان 14 و 16 ساله را که در یک ایستگاه اتوبوس از خیابان عبور می کردند ، ثبت کرد. این جوان 14 ساله 43 متر به هوا پرتاب شد. او درگذشت. جوان 16 ساله آن زمان به شدت زخمی شد.

دادستانی ادعا کرد که این فرد از کوکائین استفاده کرده و الکل مصرف کرده است. او ادعا می شد که از طریق پایتخت ایالت با ترافیکی در حال حرکت با سرعت 120 کیلومتر در ساعت رانندگی می کند زیرا در واقع وی مجاز به مصرف مواد مخدر به صورت آزمایشی نبوده است – اما پلیس او را پیدا کرده است. مقامات در جریان کیفرخواست در سپتامبر گذشته گفتند – او در نظر گرفته بود که می تواند “تعداد غیرقابل پیش بینی افرادی را بکشد” – زیرا برای او مهمتر این بود که برای مواد مخدر به زندان نرود.

اگرچه کیسه هوا در این سانحه مرگبار به کار گرفته شد ، اما این مرد در ابتدا ادامه داد. وی سپس به فرار با پای پیاده ادامه داد تا اینکه پلیس توانست وی را دستگیر کند. مرد با خشونت مقاومت کرد. وی در ابتدا در بازداشت بود و از اوایل ماه مه حبس تعلیقی خود را سپری می کرد.

دادستانی به 21 جلد پرونده تحقیق رسیده است. کیفرخواست 164 صفحه ضخامت داشت. وی همچنین 35 ساله را به خطر انداختن ترافیک ، برگزاری مسابقه ممنوع وسایل نقلیه موتوری و حمله به مأموران اجرای قانون متهم کرد. در سپتامبر سال 2020 ، مقامات در مجموع 48 شاهد و 15 خبره را معرفی كردند.

علاوه بر این ، به اصطلاح یک دوربین فیلمبرداری در شیشه جلوی یک شاهد ، مسیر رانندگی تیغ را حدود 26 ثانیه قبل از برخورد با جوان کشته و زخمی ضبط کرده است. همچنین فیلم هایی از نظارت داخلی دو اتوبوس وجود دارد.

همیشه تصادفات مهلکی وجود دارد که رانندگان در آنها خیلی سریع سفر می کنند. احکام قتل تاکنون نادر است. طبق قانون دادگاه فدرال ، این بستگی به شرایط پرونده فردی دارد.

به عنوان مثال در هامبورگ ، مردی به قتل محکوم شد که با سرعت جان یک مسافر تاکسی را گرفت. در هنگام فرار از دست پلیس ، عامل جنایت عمداً با سرعت 155 کیلومتر در ساعت وارد لاین مقابل شد. دادگاه منطقه حکم داد که او نسبت به زندگی دیگران و زندگی خودش بی تفاوت است.

این حادثه در مونیخ غوغا و اندوه فراوانی به پا کرد. یک هفته بعد ، حدود 400 نفر در نزدیکی محل حادثه مواظبت کردند. پس از این حادثه پلیس بعضاً مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مأموران به آزار و اذیت راننده و در نتیجه تحریک حادثه متهم شدند. پلیس مونیخ این موضوع را تکذیب کرد.

دادگاه دوازده روز برای دادرسی تعیین کرد. بنابراین ممکن است حکم متهم در تاریخ 26 فوریه سقوط کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-988381 / 2


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *