مرکل از شهروندان می خواهد تا در مسدود کردن تاج اصرار کنند

[ad_1]

انتقاد از اجلاس واکسیناسیون

مرکل از شهروندان می خواهد تا در مسدود کردن تاج اصرار کنند

افتادن شماره های عفونت کرونر – قفل تنگ؟ این همان چیزی است که بسیاری از شهروندان ، بازرگانان ، کارآفرینان و هنرمندان می خواهند. اما این معادله به همین سادگی نیست. وزیر امور خارجه با توجه به دور بعدی ایالت های فدرال این موضوع را روشن می کند.

به روز شده: 02/02/2021 ، 19:49


آنگلا مرکل صدراعظم در نمایش ARD صحبت می کند

آنگلا مرکل ، صدراعظم دولت فدرال ، در برنامه ARD “شناخت رنگ” با خبرنگاران ARD ، تینا هاسل (l) و رینالد بکر در مورد وضعیت تاجگذاری صحبت کرد.

عکس: dpa

برلین آنگلا مرکل ، صدراعظم وزیر امور خارجه ، یک هفته قبل از رایزنی های بعدی در ایالت های فدرال ، در مورد چگونگی پیشبرد بیماری همه گیر تاج ، از سهولت نتیجه گیری خودداری کرد.سیاستمدار HDZ روز سه شنبه در نمایش ARD “رنگهای خود را نشان دهید” از همه بخواهید “کمی صبر کنند”. اکنون در سراسر کشور در طی هفت روز کمتر از 100 مورد عفونت جدید در هر 100000 نفر وجود دارد. “این یک موفقیت خوب است ، ما مدت زیادی است که آنجا نیستیم. اما این بدان معنا نیست که ما دوباره کنترل ویروس توسط مقامات بهداشتی را داریم.”

مرکل تأکید کرد که باید در این زمینه کار بیشتری انجام شود. با این حال ، تنها در صورت واکسیناسیون کلیه شهروندان ، هیچ گونه تسکینی نخواهد داشت. این راهی نیست که ما در تلاش آن هستیم.

یک روز پس از اجلاس واکسیناسیون که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت ، مرکل خواستار درک فرآیند واکسیناسیون تاج در آلمان شد. وی گفت: “ما نمی توانیم برنامه دقیق واکسیناسیون داشته باشیم.” تولیدکنندگان روز قبل به روسای دولت های فدرال و ایالت توضیح داده بودند که واکسن ها تحت فشار زیاد تولید می شوند و تخمین دقیق مقادیر دقیق نمی تواند خیلی زود انجام شود. شما باید روش را “به صورت پویا” تطبیق دهید. در پایان تابستان ، همه باید بتوانند حداقل از اولین دو واکسن لازم استفاده کنند. “به طور کلی ، هیچ مشکلی پیش نیامد” وقتی اتحادیه اروپا این واکسن را سفارش داد.

نخست وزیران ایالت های فدرال ، نمایندگان داروسازی ، نمایندگان کمیسیون اتحادیه اروپا و کارشناسان دوشنبه شب مشکلات مربوط به آغاز واکسیناسیون تاج در آلمان را برای چند ساعت با مرکل بررسی کردند. احزاب و انجمن های مخالف از نتایج ناچیز روز سه شنبه ناامید شدند. انتقادات از دنیای تجارت به دلیل عدم چشم انداز راهی برای خارج شدن از قفل بود.

چهارشنبه هفته آینده ، مرکل و نخست وزیران می خواهند تصمیم بگیرند که آیا محاصره در آلمان ، که در ابتدا به 14 فوریه محدود شده بود ، دوباره تمدید می شود یا خیر.

دولت های فدرال و ایالت پس از آزار از مشکلات سازمانی اکنون می خواهند منابع آینده را از نزدیک هماهنگ کنند. در آینده ، “طرح واکسیناسیون ملی” فرضیه های خاصی را برای ارزیابی بهتر مقادیر واکسن از قبل مدل می کند. انتظار می رود که واکسن تاج مورد نظر در تابستان به میزان قابل توجهی افزایش یابد. اما وزیر بهداشت ، جنس اسپان (CDU) گفت که تا آوریل “هفته های سنگین کمبود” بود. تولیدکنندگان تصریح کرده اند که حتی با پول نمی توان سریعتر این کار را تسریع کرد.

رئیس کمیته دائمی واکسیناسیون ، توماس مرتنز ، که در تور برتر دفتر شرکت می کند ، اظهارات نمایندگان این شرکت در “ولت” را قانع کننده خواند. تولید چنین واکسنی بی اهمیت نیست ، این فناوری فقط در مکان های بسیار کمی وجود دارد. Ugur Sahin ، رئیس Biontech به Tagesthemen گفت كه تولیدكنندگان در شرایط استثنایی قرار دارند: “ما خودمان به تأمین كنندگانی بستگی داریم كه مواد مورد نیاز ما را تأمین می كنند.”

این انتقاد شدید از سوی مخالفان انجام شد: امیرا محمد علی ، رهبر گروه پارلمانی چپ در بوندستاگ ، روز سه شنبه گفت: “من انتظار دارم دولت فدرال صحبت در مورد بوش را متوقف کند و برای پایان دادن به یک برنامه روشن واکسیناسیون “دیتمار بارتچ ، رئیس آنها ، به گروه رسانه ای فانکه گفت که نتیجه اجلاس واکسیناسیون قبل از هر چیز برای مردم آرام بخش است.

کریستین لیندنر ، رئیس FDP نیز نتایج را ناامیدکننده خواند. وی درخواست خود را برای جایزه تمپو برای گسترش ظرفیت در صنعت دارو تجدید کرد. رابرت هابک رئیس سبزها با انتقاد از ARD Morgenmagazin گفت تنها استراتژی اعلام شده است. “و من فکر نمی کنم که راضی کننده باشد.” الكساندر گولند ، رهبر گروه پارلمانی AfD ، از “یك واقعه ناب كه در آن مسئولین سقوط واكسیناسیون سعی در پوشاندن شکست خود داشتند” صحبت كرد.

مارکوس جگرگر ، مدیر عامل شرکت Mittelstandsverband BVMW گفت: “اجلاس واکسیناسیون به هیچ وجه یک اجلاس نبود ، بلکه دره ای از کمیته های غیر کمیته بود. زیگفرید روسورم ، رئیس صنعت نیز خواستار “زمان بندی امداد” در هر زمان ممکن براساس داده های معتبر در مورد روند آلودگی شد. “بیش از هر زمان دیگر ، شرکت ها در تصمیم گیری های سیاستی خود به پیش بینی بیشتری نیاز دارند.”

با این حال ، چندین نخست وزیر امید زیادی برای تسکین احتمالی از اواسط ماه فوریه نداشتند. شهردار مدیر عامل برلین ، مایکل مولر (SPD) گفت: “من در حال حاضر در این مورد بسیار محتاط هستم.” رئیس دولت بادن-وورتمبرگ ، وینفرید کرتشمن (سبزها) در اشتوتگارت گفت که تنها در صورت بروز موارد زیر 50 ، می توان دهانه هایی را ایجاد کرد. “اگر به آنها نزدیک نشویم ، احتمالاً منجر به بزرگ شدن می شود. “

هزینه بیماری برای آلمان – یعنی. طبق گزارش موسسه رابرت کوچ ، تعداد عفونت های جدید در هر 100000 نفر از ساکنان گزارش شده در هفت روز ، صبح روز سه شنبه 90 مورد بود. طی یک روز ، 6114 عفونت کرونر جدید ثبت شد. دقیقاً یک هفته پیش 6412 بود.

© dpa-infocom ، dpa: 210202-99-262835 / 8


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *