مرکز واکسیناسیون قبل از باز شدن: امکان انتخاب واکسن

[ad_1]

سلامتی

مرکز واکسیناسیون قبل از باز شدن: امکان انتخاب واکسن


دیلک کالایتسی (SPD) ، سناتور بهداشت ، مراقبت و برابری سخنرانی کرد.

دیلک کالایتسی (SPD) ، سناتور بهداشت ، مراقبت و برابری سخنرانی کرد.

عکس: dpa

برلین در برلین ، هفته آینده مرکز واکسیناسیون بعدی در منطقه عروسی افتتاح می شود. در نتیجه ، بر اساس گفته های سناتور بهداشتی دیلک کلاجی (SPD) ، برلین ، برخلاف ساکنان دیگر لندر ، باید بتواند یکی از چندین واکسن را انتخاب کند. سپس افراد باید در یک مرکز واکسیناسیون خاص ثبت نام کنند.کالایتسی روز شنبه در گزارشی از نمایش شب RBB در حین آزمایش در مرکز واکسیناسیون Velodrom آینده در پرنتزلاور برگ گفت: “ما در حال حاضر مراکز واکسیناسیون را بر اساس واکسن ها مرتب سازی می کنیم.” برای واکسیناسیون در سالن رویداد Arena در Treptou که از قبل دایر است.

در Erika-Heß-Eisstadion در عروسی ، که طبق گزارش رسانه ها قرار است روز پنجشنبه افتتاح شود ، Moderna قرار است اداره شود. پس از آن مرکز واکسن Biontech در مرکز نمایشگاه Charlottenburg-Wilmersdorf دنبال می شود. در Velodrome در قسمت شمالی شهر ، نباید تا پایان فوریه شروع شود. برلین در حال برنامه ریزی برای شش مرکز واکسیناسیون است.

وزیر بهداشت فدرال جنس اسپان (CDU) پیش از این گفته بود كه هر كس كه ایالت واكسن علیه Covid-19 را به او پیشنهاد كرده باشد ، قادر به انتخاب واكسنی نیست كه در حال حاضر تجویز می شود. اسپان روز شنبه در یک بحث آنلاین تأکید کرد که چنین انتخابی “در حال حاضر و به طور قابل پیش بینی” به دلیل کمبود فعلی امکان پذیر نیست.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *