مرکز قلب برلین در بین ده کلینیک تخصصی برتر جهان قرار دارد

[ad_1]

پزشکی

مرکز قلب برلین در بین ده کلینیک تخصصی برتر جهان قرار دارد


بنری با حروف مرکز قلب آلمان برلین در حیاط این مرکز نصب شده است.

بنری با حروف مرکز قلب آلمان برلین در حیاط این مرکز نصب شده است.

عکس: اتحاد تصویر / dpa | سون براون

مطالعه تخصصی: مرکز قلب آلمان برلین یکی از ده کلینیک برتر جراحی قلب در جهان است.

برلین. مرکز قلب آلمان برلین (DHZB) یکی از ده کلینیک برتر جراحی قلب در جهان است. همانطور که DHZB روز جمعه اعلام کرد ، این رتبه بندی ای است که اکنون توسط مجله آمریکایی Newsweek منتشر شده است. علاوه بر هشت کلینیک در ایالات متحده و یک کلینیک در توکیو ، DHZB در لیست 150 بیمارستان در سراسر جهان در رده جراحی قلب در رتبه 9 قرار دارد. این تنها کلینیک اروپایی در “ده بالا” است.

رتبه بندی “بهترین بیمارستان های تخصصی جهان 2022” براساس یک نظرسنجی آنلاین است که نیوزویک و پرتال آماری بین المللی “Statista” ادعا می کنند بیش از 40،000 متخصص پزشکی از بیش از 20 کشور جهان – از جمله پزشکان و بیمارستان ها – مدیران را دعوت کرده اند. و حرفه ای ها سپس نتیجه مطالعه توسط یک کمیسیون تخصصی بین المللی مورد تجزیه و تحلیل و تأیید قرار گرفت.

مرکز قلب آلمان می خواهد موقعیت پیشرو خود را تقویت و گسترش دهد

فولکمار فالک ، مدیر پزشکی DHZB گفت: “ما از این جایزه بسیار خوشحالیم ، که فقط به عنوان تیمی از همه رشته های تخصصی و گروه های حرفه ای شرکت کننده می تواند به آن برسد.” “می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از همه همکارانم برای عملکرد فوق العاده آنها و همچنین از تمام پزشکان ارجاع شده و بیماران ما برای اعتماد تشکر کنم.”

فالک گفت که رتبه بندی به عنوان یکی از ده کلینیک بهترین جراحی قلب در جهان انگیزه ای برای همه تیم ها است تا بتوانند بهترین درمان ممکن را بر اساس وضعیت فعلی پزشکی به همه بیماران ارائه دهند. با ادغام آینده ظرفیت های قلب و عروق DHZB و Charité ، هدف تقویت و گسترش موقعیت بین المللی پیشرو است.کلینیک های تخصصی در ده رشته ، از جمله قلب ، مورد ارزیابی قرار گرفت. و در اینجا DHZB در لیست بهترین های جهان (مکان 32) قرار دارد.

پزشکی در برلین – همچنین بخوانید:
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *