مربی فیشر جستجوی مهاجمان در اتحادیه را با آرامش می بیند

[ad_1]

فوتبال

مربی فیشر جستجوی مهاجمان در اتحادیه را با آرامش می بیند


مربی یورس فیشر مربی اتحادیه.

مربی یورس فیشر مربی اتحادیه.

عکس: dpa

برلین مربی اورس فیشر نیازی به عجله در جستجوی مداوم مهاجم دیگری برای بوندسلیگا 1. FC Union Berlin ندارد. مربی سوئیسی روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری آنلاین در پایتخت گفت: “من تنش ندارم. چرا؟ تیم ما هنوز به اندازه کافی بزرگ است.” “ما اکنون سه مهاجم مصدوم داریم – اکنون هم ممکن است. ما می توانیم این کار را انجام دهیم. ”قبل از بازی مقابل VfL ولفسبورگ این شنبه (ساعت 15:30 / آسمان) ، اتحاد پنجم شگفت آور باید بدون سه بازیکن مهم در حمله در مکس کروز ، آنتونی اوجا و جوئل پوژانپالو کنار بیاید. Paderborn Sven Michel و Dane Casper Juncker از قهرمان نروژ Bode / Glimt کاندیداهای آهن هستند. فیشر در مورد این اطلاعات شخصی توضیحی نداد و به سادگی گفت: “آنها من را با یکی یا دیگری آشنا کردند.”

نیکو شلوتربک و طرفدار سابق VfL مسیحی گنتنر نیز در دیدار برابر ولفسبورگ غایب خواهند بود. فیشر گفت ، “آنها در مسیر بسیار خوبی قرار دارند. اما این کافی نخواهد بود” ، وی همچنین باید بدون برکناری گریشا پرومل کنار بیاید.

این مربی علی رغم برتری خانگی خود در ورزشگاه An der Alten Försterei ، نیدرزاکسن را به عنوان گزینه مورد علاقه خود می داند. فیشر با بیان اینکه “ما واقعاً باید روز بسیار خوبی داشته باشیم” افزود: “وقتی شما در این بازی نیستید نمی توانیم یک نیمه وقت را تحمل کنیم. این در مورد نشان دادن چهره شما است که در چند بازی گذشته انجام داده ایم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *