مربی ایزبورن ناامید شد: “هضم سخت است”

[ad_1]

هاکی روی یخ

مربی ایزبورن ناامید شد: “هضم سخت است”


سرژ آوبین مربی آیزبورن برلین.

سرژ آوبین مربی آیزبورن برلین.

عکس: dpa

دوسلدورف سرژ آوبین مربی پس از سومین شکست ایسبارن برلین در دیدار این فصل لیگ هاکی روی یخ آلمان (DEL) در کنفرانس مطبوعاتی پشیمان شد. “هضم آن كمی سخت است. من ناامید شده ام” ، پس از آن كه پایتخت ها دوشنبه شب در وقت اضافه مقابل دوسلدورفر EG باخت 4-5 ، اذعان كرد:مربی دلایل نارضایتی را داشت. در پایان ، تیم او بعد از یک مرحله اولیه مستقل و برتری زودهنگام 3-0 با بی دقتی اولین موفقیت خود را در این فصل روی یخ خارجی شرط بندی کرد. در طول دوره دوم ، حرفه ای های او “به دلایلی بازی را متوقف کردند” ، اوبین را انتقاد کرد. “ما اشتباهاتی مرتکب شدیم که معمولاً برای ما اتفاق نمی افتد و ناگهان دیگر در دوئل پیروز نشدیم.”

مارسل نولز بازیکن ملی پوش که اولین گل فصل خود را به ثمر رساند نیز کلمات واضحی یافت. مهاجم 28 ساله در Magentasport گفت: “ما حریف را به بازی برگرداندیم ، اگرچه این كاملاً غیرضروری بود و برای دو سوم زمان بازی هاكی روی یخ بسیار خوبی بازی كرده بودیم.” سرانجام ، برلینی ها “به پای خود شلیک می کردند”.

بنابراین خرس های قطبی نتوانستند به طور قابل توجهی موقعیت شروع خود را در گروه شمالی DEL بهبود دهند. به لطف سه پیروزی خانگی ، آنها پس از یک چهارم بازی ها در جایگاه سوم قرار دارند که به معنای صعود به مرحله یک چهارم نهایی پلی آف در پایان دور اصلی است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *