محدودیت های آنفلوانزای مرغی در لورز برداشته شده است

[ad_1]

بیماریها

محدودیت های آنفلوانزای مرغی در لورز برداشته شده است


نشانه ای که می گوید

تابلویی با عنوان “منطقه ممنوع برای آنفلوانزای مرغی”.

عکس: dpa

لورز / ویتستاک. بیش از یک ماه پس از شیوع آنفلوانزای مرغی در یک عملیات مرغ تخمگذار در کرومل در نزدیکی لارز (دریاچه مکلنبورگ) ، محدودیت های مربوطه برداشته شد. منطقه دریاچه مکلنبورگ روز پنجشنبه اعلام کرد که مرغداران در جنوب مکلنبورگ و شمال براندنبورگ نگران هستند. این بدان معنی است که مرغ ، گوشت و تخم مرغ می توانند دوباره به مناطق ممنوع و خارج از آن منتقل شوند.در اوایل دسامبر ، 29000 مرغ در یک عملیات مرغ تخمگذار برای کنترل بیماری حیوان کشته شدند. عامل بیماری زای H5N8 در حیوانات بیمار در انبار پیدا شده است. این نوع بسیار بیماری زای آنفلوانزای مرغی – که به آنفلوانزای مرغی نیز معروف است – در طیور با علائم عمومی شدید بروز می کند.

دقیقاً مشخص نیست که چگونه عامل بیماری زا ، که معمولاً توسط پرندگان وحشی در هنگام مهاجرت پرندگان منتشر می شود ، به اصطبل وارد شده است. هیچ مورد دیگری از آنفلوانزای مرغی در منطقه که بیش از 600000 مرغ ، اردک و سایر طیور نگهداری می شود ، مشاهده نشده است.

این ولسوالی گفت که هنوز یافته هایی از پرندگان مهاجر در شمال شرقی وجود دارد که حاوی ویروس آنفلوانزای مرغی است. به همین دلیل الزام به نگهداری اصطبل در مناطق پر خطر با بسیاری از دریاچه ها و مزارع با بیش از 1000 حیوان همچنان ادامه دارد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *