محافظت از تاج در سایت های ساختمانی: اقدامات بسیار بد است

[ad_1]

عیوب

محافظت از تاج در سایت های ساختمانی بسیار بی دقت است

محل اقامت شلوغ ، اغتشاشات در سفر و سهل انگاری: نواقص جدی در اسب اقتصادی در همه جای کشور به نظر می رسد.

تاج: بهداشت مناسب در محل کار

اگر می خواهید به درستی به کار خود برگردید ، بهتر است این کار را مستقیماً در دفتر انجام دهید. با این حال ، رعایت اقدامات لازم برای محافظت از زندگی در مطب مهم است. شما باید به این قوانین بهداشتی توجه ویژه ای داشته باشید …

نمایش توضیحات

برلین بحران در است صنعت ساخت و ساز بی نشان. برعکس. علی رغم همه گیری ، اسب کار اقتصاد آلمان با ظرفیت کامل کار می کند. “کتاب سفارشات پر است و اضافه کار روزانه است. و حتی اگر ماه های زمستان بخشی از مرحله ساخت کامل نیستند ، “گفت: Christian Christian Beck ، رئیس ساخت و ساز در اتحادیه صنعتی Bauen-Agrar-Umwelt (IG BAU).

این در شکل ها منعکس شده است. همانطور که اداره آمار فدرال روز جمعه اعلام کرد ، این چنین است گردش مالی در صنعت در ده ماهه سال گذشته 3.2 درصد افزایش یافته است. آماری گفتند: “تأثیرات اصلی بحران تاج بر فروش و اشتغال در صنعت ساخت و ساز قابل مشاهده نیست.”فقط گردش مالی در ساخت جاده ها و راه آهن اندکی 0.7 درصد سقوط کرد ، مناطق دیگر رونق دارند. بر این اساس ، این صنعت همچنین 1.5٪ افزایش در تعداد کارمندان را به ثبت رسانده است.

آیا سلامت کارگران در سایت های ساختمانی بازی می کند؟

اما اتحادیه های صنفی مانند بک این سوال را دارند که آیا سلامت کارگران ساختمانی برای بعضی از موفقیت ها در بعضی جاها زیاد بازی نمی کند؟ “در ماههای اول تاجگذاری ، بسیاری از کارگران ساختمانی مبارزه کردند اقدامات بهداشتی و ایمنی ناکافی گرهارد زتریش ، متخصص ایمنی شغلی در IG Bau می گوید: “او در سایت های ساختمانی از ما شکایت کرد.” تقریباً هر روز پنج تا شش تماس در این مورد از سراسر آلمان دریافت می کردم. علی رغم ویروس ، شرکت های جداگانه مانند گذشته ادامه می دهند. در این بین ، اتفاقات زیادی افتاده است. اما کافی نیست. “#

همچنین بخوانید: مرگ در سایت های ساختمانی: طرفین سیگنال مهلکی ارسال می کنند

درست است که به طور کلی یک برداشت از معنای آن وجود دارد اقدامات محافظت از تاج سیتیریچ می گوید: همچنین توسط کارفرمایان شناخته شده است. اما اکنون نیز ، هنگام قفل شدن ، همیشه “گناهان تاج در محل ساخت و ساز” وجود دارد.

این یادآور آغاز همه گیریاز سایت های ساختمانی در اتریش بسته بودند ، اما در آلمان نه. تنور در بین کارگران آن زمان: دیگران حق کار در خانه را دارند ، ما باید در معرض ویروس قرار بگیریم.


انجمن کارفرمایان این ادعاها را رد کرد

این مورد بی توجه نبود. حوادث بزرگی در حوالی ماه اوت در یک سایت ساختمانی رخ داد فرودگاه فرانکفورت 17 کارگر به ویروس تاج آلوده شدند. تعداد عفونت ها در مقایسه با صنایع دیگر بسیار کم است. Zentralverband Deutsches Baugewerbes (ZDB) این را با بیان اینکه کار در اینجا عمدتا در فضای باز انجام می شود توضیح می دهد و بنابراین کارمندان فقط در معرض درجه کمی از آئروسل های عفونی هستند.

اطلاعات بیشتر در مورد موضوع: بازرسان دفتر امور داخلی: مرگ و میر بیشتر در سایت های ساختمانی

یک کارمند در فرودگاه فرانکفورت که به دلایل مربوط به کار مایل به ناشناس ماندن بود و در ماه آگوست شاهد این حادثه بود ، توضیح غیرمجاز و اضافی دارد: “در مورد داده های آلودگی ، تمرکز صرفاً بر روی خود کار است.

سفر و برخی از آنها پنهان است شرایط فاجعه بار که در یک شبهزیرا کنترل اقدامات در آنجا دشوار است “، وی انتقاد کرد. وی هشدار می دهد: “بله ، رساندن ویروس به سایت های ساختمانی خارج از کشور درست است. اما اگر مشاهده را تمام کنید ، این کار را خیلی راحت برای خودتان انجام می دهید. “


کارکنان فرودگاه تعداد زیادی از موارد گزارش نشده را می پذیرند

ازدحام در وسایل نقلیه ساختمانی ، اتاق های مشترک و محل زندگی هنوز هم در بسیاری از مکان ها خطرناک نیست. کارمند فرودگاه گفت: “این شباهت زیادی به صنعت گوشت یا درو دارد.” بر این اساس ، وی اذعان می کند که تعداد زیادی از موارد گزارش نشده از عفونت وجود دارد: این مسئله کار را حتی دشوارتر می کند. “

متخصص بهداشت و ایمنی در محل کار گرهارد سیتریک می داند که شرایط در سایت های ساخت و ساز فردی هنوز فاجعه بار است. به گفته وی ، برخی از موارد زیر قفل نگه داشته می شوند: “گاهی اوقات درک اساسی از بهداشت وجود دارد. برخی از سایت های ساختمانی حتی آب جاری ندارند. از طرف دیگر ، کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند حتی در مورد کارفرمایانی که از رعایت ماسک مورد نیاز برای کارمندان خود امتناع می کنند ، به من می گویند. فرض بر این است که آنها عینک کار را پنهان نمی کنند. ”

ZDB این “ادعاهای کلی” IG BAU را بی اساس رد می کند. “از زمان آغاز همه گیری تاجگذاری ، شرکتهای ساختمانی در آلمان با بیشترین احساس مسئولیت ممکن عمل کرده اند سلامت کارمندان آنها اول ، “سخنگوی انجمن ایلونا کلاین گفت. “طبق انجمن بازرگانی BG BAU ، كه مسئول بررسی انطباق با استانداردهای ایمنی شغلی است ، تقریباً در 90 درصد شركت ها نقصی مشاهده نشد.” در مقایسه با شروع بحران در کرونا ، وضعیت نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

“خطر این است که آشفتگی قدیمی برگردد.”

کریستین بک از IG BAU اصولاً این موضوع را انکار نمی کند. از طریق دستورالعمل های ایمنی و مفاهیم بهداشتی حساسیت بیشتری وجود دارد. “اما این یک وظیفه ثابت است – به ویژه اکنون: در مرحله فعلی مسدود کردن با تعداد منفجر شده عفونت های جدید. با این حال ، خطر این است که آشفتگی قدیمی برگردد “، وی هشدار داد.

مشکل با ثبت اعداد کرونر این است که دو سوم کارگران ساختمانی در آلمان از خارج از کشور می آیند. یک مقام فرودگاه فرانکفورت گفت: “آنها به ندرت در اتحادیه های کارگری سازمان می یابند و موانع زبان اغلب مانع از تماس آنها با مقامات مسئول بهداشت در صورت تصادف می شوند.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *