مجلس سنا از تمام خیابان های برلین عکس گرفت

[ad_1]

ردیابی عکس ها

مجلس سنا از تمام خیابان های برلین عکس گرفت

اتومبیل های مجهز به دوربین باید از طرف سنا از کل شهر عکس بگیرند. شما باید یک تصویر سه بعدی ایجاد کنید.


با دوربینی روی سقف اتومبیل در خیابان ها حرکت می کند.

با دوربینی روی سقف اتومبیل در خیابان ها حرکت می کند.

عکس: اتحادیه عکس / dpa

برلین در ماه های آینده ، سنای برلین از کل شبکه خیابانی پایتخت عکس گرفته و اندازه گیری می کند. اداره حمل و نقل سنا مناقصه مربوطه را در بستر تدارکات دولتی منتشر کرده است. بر این اساس ، یک شرکت باید بین آوریل و آگوست 2021 تمام خیابان های برلین را از طرف ایالت با ماشین رانندگی کند و عکس بگیرد. طبق حراج ، تصاویر و داده های سه بعدی برای کل منظره شهر باید جمع آوری شود. هدف این است که داده ها و سوابق را در نمای آنلاین قابل استفاده برای همه مقامات برلین در دسترس قرار دهیم.اداره قاچاق سنا در صورت درخواست اعلام كرد كه به همه مقامات مسئول پایگاه داده ای به روز و واحد از تصاویر در برلین ارائه می شود. سوابق برای برنامه ریزی ، پروانه ها و پروانه ساخت استفاده می شود. “داده های تازه ثبت شده با هدف پشتیبانی از روندهای کار اداره های راه و ترافیک با جدیدترین فناوری های دیجیتال ادامه دارد. این به معنای دیجیتالی کردن و نوسازی دولت است. “برلین: عکس های خیابانی – ردیابی عکس ها باید 5700 کیلومتر باشد

این روشی است که از سوابق سرویس Google Street View شناخته شده است. از اواسط دهه 2000 ، اتومبیل هایی با دوربین 360 درجه سقف نصب شده به نمایندگی از غول موتور جستجوی آمریکایی در شهرهای آلمان حرکت می کنند و از خیابان ها عکس می گیرند. نتیجه فضای شهری قابل دسترسی دیجیتالی بود. داده های مربوط به پروژه در برلین اکنون به روشی مشابه بدست می آید.با جریان عادی ترافیک ، وسایل نقلیه سفارش داده شده امسال در پایتخت حرکت می کنند ، عکس می گیرند و شهر را تا آخرین کوچه اندازه گیری می کنند. این پروژه در میادین و مسیرهای پارک متوقف نمی شود. طبق پیشنهادی که ارائه می شود ، در جایی که هیچ خودرویی قادر به حرکت نیست ، سنجهای باریک کوچکتر یا عابران پیاده با سیستم های تشخیص قابل حمل باید تصاویر را تهیه کنند. درمجموع باید تصاویری از حدود 5700 کیلومتر خیابان ، مسیر ، تونل ، پل و مناطق عابر پیاده و همچنین 60 کیلومتر میادین و پارکینگ ها ثبت شود.

بر خلاف پروژه گوگل در آن زمان ، هیچ برنامه ای برای گرفتن عکس کامل از خانه های همسایه وجود نداشت. برای مدل سه بعدی ، فضای جاده باید تا پنج متر به صورت جانبی فراتر از مرز خط و حداکثر تا ارتفاع شش متر ثبت شود.

سوابق قبلی دولت قدیمی است

هدف ایجاد یک تصویر کاملاً دقیق از شهر است. اداره ترافیک متقاضیان را قادر می سازد داده های تصویری با وضوح بالا را حتی در علائم راه 15 متری آن بخوانند. آنها می گویند ، حتی اشیا fil فیلیگرین در خیابان “باید در اطلاعات سه بعدی حفظ شوند و لبه ها باید با تعریف پیکسل تصویر نشان داده شوند.” داده های مکان باید در مدل به نزدیکترین ده سانتی متر آورده شود.

سوابق دقیق جاده دیجیتال برای مقامات بسیار مهم است. این تنها راه برنامه ریزی و طراحی مجدد خطوط با تلاش نسبتاً کم است. پروژه در حال حاضر برنامه ریزی شده اولین بار نیست که برلین به صورت دیجیتال اندازه گیری می شود. در اوایل سال 2014 و 2015 ، کل فضای خیابان عمومی برلین توسط ماشین های مجهز به دوربین غرق شد و سپس ضبط ها دیجیتالی شد. عکس های هوایی دقیق از این شهر نیز موجود است که آخرین بار در سال 2019 با پروازهای بیش از حد گرفته شده است.

با این حال ، اکنون باید عکس های جدیدی پیدا شود. اداره حمل و نقل سنا گفت: “ضبط های جدید لازم است زیرا تصاویر خیابانی دیجیتال موجود قدیمی است.” پایگاه داده مربوط به سال 2015 دیگر برای انجام وظایف قانونی کافی نیست ، زیرا از سال 2015 “تغییرات ساختاری و جاده ای متعددی” در جاده های عمومی ایجاد شده است.

درایوهای آزمایشی از کروزبرگ شروع می شوند

با این حال ، اگر از اطلاعات شخصی خود می ترسید ، جای نگرانی نیست. مطابق قوانین محافظت از داده های قابل اجرا ، داده ها باید ناشناس باشند و پلاک افراد و وسایل نقلیه باید ناخوانا باشد ، سنا اصرار دارد در مناقصه به عنوان مثال ، سر افراد باید به گونه ای شناخته شود که “در مورد هویت شخص نتیجه ای حاصل نشود.”

همچنین از کلیه داوطلبان خواسته می شود قبل از اجرای پروژه ، کیفیت ضبط شده خود را در مسیر آزمون ثابت کنند. اداره ترافیک سنا یک راهرو بین Kottbusser Tor ، Paul-Lincke-Ufer و Manteuffelstraße در Kreuzberg به عنوان یک میدان آزمایش انتخاب کرد. اکنون دوربین ها می توانند به آنجا منتقل شوند.

اخیراً اتومبیل های مجهز به دوربین 360 درجه از طرف Google در خیابان های برلین مشاهده شده اند. بدیهی است که هیچ برنامه ای برای به روزرسانی عکسهای منظره دیجیتالی شهر وجود ندارد. به درخواست BZ ، Google در گذشته اعلام کرده بود که این سفرها فقط برای به روزرسانی و بهبود مطالب نقشه برداری Google Maps ، با در نظر گرفتن مسیرهای جدید ، نام خیابانها و مغازه ها مورد استفاده قرار گرفته است. ماشین ها در سراسر آلمان در راه هستند.

عکس ها در Google Street View هنوز بقایای کاخ جمهوری را نشان می دهد

در سطح بین المللی ، آلمان یک استثنا بزرگ در مورد Google Street View است. در حالی که تصاویر نسبتاً به روز خیابان ها در اکثر کشورها را می توان در این سکو مشاهده کرد ، تصاویر آلمان از ابتدا هستند. هر کسی که با این برنامه در خیابان های برلین گشت می زند سفری واقعی را در طول زمان تجربه خواهد کرد: بقایای کاخ جمهوری هنوز در جزیره موزه در حال از بین بردن است و از دو آسمان خراش “Upper West” و “Zoofenster” در City West چیزی دیده نمی شود. چیزی غیر از آیش در اطراف صحنه ، که آن زمان هنوز O2 World نامیده می شد. با این حال ، گوگل تاکنون از بروزرسانی خودداری کرده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *