مجرمان پارکینگ به میزان قابل توجهی کمتر در برلین جلب می کنند

[ad_1]

ترافیک در برلین

مجرمان پارکینگ به میزان قابل توجهی کمتر در برلین جلب می کنند

در سال 2020 ، پارکینگ های غیرقانونی قابل توجهی کمتر معرفی شدند. بیشتر آنها به شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف و نوكلن منتقل شدند.


به طور متوسط ​​، مقامات نظارتی در برلین روزانه 56 اتومبیل یدک می کشند.

به طور متوسط ​​، رگولاتورها در برلین روزانه 56 اتومبیل یدک می کشند.

عکس: BM

برلین پارکینگ غیرقانونی سال گذشته به طور قابل توجهی کمتر از سال 2019 در برلین بود. این از آمار پلیس موجود از Berliner Morgenpost مشهود است. بر این اساس ، پلیس در مجموع 20329 اتومبیل پارک شده غیرقانونی را خارج کرد. این 56 روزانه در سراسر برلین است. در سال 2019 ، آژانس های نظارتی 29900 وسیله نقلیه را یدک کشیدند که تقریباً یک سوم کاهش دارد.


>>> بزرگنمایی گرافیک <متخلفان در پارکینگ: شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف و نوکولن بیشترین کشش را دارند

در کشش بین مناطق تفاوت های آشکاری وجود دارد. تاکنون بیشترین تعداد وسایل نقلیه توسط کارمندان در شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف برداشته شده است. در مجموع 3268 متخلف پارکینگ از آنها حذف شد. Neukölln County رتبه دوم را دارد. روی قلاب 2829 واگن وجود داشت که کارگران منطقه روی نوارهایشان متوجه شده بودند. بنابراین ، این منطقه تنها منطقه ای در صف مقدم است که با وجود همه گیری طوقه ، تقریباً با ارزش سال 2019 مطابقت داشته است. وی ادامه داد: حتی اگر جای پارک در شمال کم باشد ، پارکینگ به روش غلط نه تنها آزار دهنده است ، بلکه ترافیک را تهدید می کند. به همین دلیل ما پافشاری می کنیم. “شهردار Neukölln مارتین هیکل (SPD) در سرویس توییتر توییتر گفت.

پارکینگ غیرقانونی در برلین – همچنین بخوانید:


مارزان-هللسدورف و اسپانداو در انتهای لیست قرار دارند

در جایگاه سوم میته و لیختنبرگ قرار دارند ، جایی که 2030 اتومبیل توسط تنظیم کننده اداره می شوند و پس از آن Treptow-Köpenick با 1751 وسیله نقلیه قرار دارند. بخش داخلی شهر Friedrichshain-Kreuzberg تنها ششم این لیست است. سال گذشته ، متخلفان پارکینگ در این منطقه حضور داشتند که در مجموع 1،705 بار طراحی شده است. حومه Spandau (467 مورد) و Marzahn (238 مورد) با اختلاف واضح در انتهای لیست قرار دارند.

بیشتر وسایل نقلیه با 130 دستگاه در 7 دسامبر از طریق برلین یدک می کشیدند. با این حال ، در روز بوکسینگ ، فقط یک اجرا از مناطق برگزار شد.

علاوه بر اجرای موارد ، مواردی وجود دارد که پلیس با سرویس بکسل تماس می گیرد. و در اینجا اعداد سقوط می کنند. این مقام بر اساس درخواست ، پلیس در سال 2020 تعداد 29393 وسیله نقلیه را جابجا کرد. در سال گذشته هنوز 32107 مورد وجود داشت. “لغو همه گیری عمده رویدادها در سال 2020 ، مانند ماراتن برلین ، که معمولاً صدها وسیله نقلیه را متحول می کند ، عامل کاهش 8.5٪ گردش مالی قبلی است. سال ، “سخنگوی گفت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *