“ما کاملاً با دموکراتها در ایالات متحده طرف هستیم”

[ad_1]

طوفان پایتخت

“ما کاملاً با دموکراتها در ایالات متحده طرف هستیم”

مجلس نمایندگان برلین وقایع واشنگتن را به شدت محكوم كرد و ایالات متحده را از همبستگی خود اطمینان داد.

هرج و مرج و خشونت در واشنگتن: طرفداران ترامپ به پایتخت نشین حمله کردند

این یک حمله بی سابقه به مرکز دموکراسی آمریکا است: در واشنگتن ، طرفداران عصبانی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در حال حمله به پایتخت. در آنجا ، كنگره باید پیروزی در انتخابات جو بایدن را تأیید كند.

نمایش توضیحات

برلین مجلس نمایندگان برلین از حمله به پایتخت در واشنگتن به شدت انتقاد کرده است. رالف ویلند رئیس مجلس نمایندگان از حوادث ایالات متحده شوکه شد و ناآرامی های روز پنجشنبه را در آغاز جلسه پارلمان محکوم کرد. ویلند گفت: “حمله به اتاق های قلب دموکراسی حمله به همه دموکراسی ها است.” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی مسئول این امر است. دموکراسی اگر توسط ضد دمکرات ها محافظت نشود شکننده است.وقتی به عکس ها نگاه می کند ، غم و اندوه عمیقی را احساس می کند. ویلند به روابط نزدیک بین برلین و ایالات متحده اشاره کرد. ویلند گفت: “ایالات متحده آزادی شهر را تأمین كرده و با اتحاد مجدد به جلو پیش رفته است.” “ما برلینی ها هرگز این مسئله را فراموش نمی کنیم.” برلین کاملاً با دموکرات های ایالات متحده طرف است. “خدا ایالات متحده را حفظ کند.”فرماندار مایکل مولر (SPD) نیز این شورش ها را محکوم کرد: مولر گفت: “تصاویری که شب گذشته از واشنگتن دریافت کردیم دلگیر و ترسناک است.” “این حمله عمدی به دموکراسی بود.” وی بسیار امیدوار است که سیاست غیرقابل بیان تقسیم رئیس جمهور فعلی ایالات متحده متوقف شود. مولر گفت: “پارلمان ها باید همیشه بتوانند آزادانه از هرگونه نفوذ دیدار و گفتگو کنند و پارلمان ها و نمایندگان مجلس باید بتوانند آزادانه کار کنند.” “من امیدوارم که ما بتوانیم در آزادی و صلح به همکاری مشترک ادامه دهیم.” شهردار حاکم همچنین بر روابط نزدیک برلین با ایالات متحده تأکید کرد و اشاره کرد که اولین مشارکت شهری برلین با لس آنجلس در سال 1967 امضا شد.حمله به پایتخت – همچنین بخوانید:

SPD ترامپ را “آتش زدن زشت” خواند

رهبر گروه پارلمانی HDZ ، بوركارد درگر ، بر اهمیت ایستادن نیروهای دموكرات در كنار هم تأكید كرد. دریگر گفت: “ما می بینیم كه دموكراسی تحت فشار است.” “باید در نظر داشته باشیم که هر حمله به پارلمان حمله به همه پارلمان ها است.” از دیدگاه رئیس گروه پارلمانی SPD رید صالح ، تصاویر از واشنگتن “بسیار خطرناک” است. آنها نشان دادند دونالد ترامپ ، رئیس جمهور معزول “آتش افروز زشت” چه بود.

AfD همچنین از تحولات ایالات متحده انتقاد کرد و آن را غیر قابل قبول دانست. گئورگ پازدارسکی ، رهبر گروه پارلمانی گفت: “خشونت هرگز نباید ابزاری برای سیاست باشد” – اما بلافاصله توسط سباستین چایا ، رهبر گروه پارلمانی FDP ، به همان اندازه خطرناک توصیف شد. چایا گفت: “ما باید با دروغگویان غارتگر روبرو شویم ، من می خواهم در جهت AfD اضافه كنم.” سیلکه گوبل رهبر حزب سبز طوفان را “حمله ناجوانمردانه به پایتخت” توصیف کرد. کارستن شاتز ، رهبر گروه چپگرای پارلمانی گفت: “ما با دوستان خود در ایالات متحده محکم ایستاده ایم.” شاتز همچنین از AfD به عنوان “ریاکارانه” انتقاد کرد. نمایندگان AfD کسانی بودند که در تابستان مداخلات خود را در رایشتاگ آغاز کردند.پلیس در حال افزایش حضور خود در مقابل مأموریت ایالات متحده و ساختمان Reichstag است


منکران تاج در تابستان پله های رایشتاگ را اشغال کردند

در تاریخ 29 آگوست ، معترضان زیادی در چندین تجمع علیه تاج به پله های رایشتاگ هجوم بردند. به این ترتیب آنها موانع را پشت سر گذاشته و پلیس را کنار زده بودند. شرکت کنندگان عمدتاً شهروندان منکر رایش و هولوکاست بودند ، از جمله از برلین ، بایرن ، نوردراین-وستفالن و تورینگن. بعد از مدت کوتاهی اوضاع آرام شد. اما حتی در آن زمان ، عکس ها جهان را گشتند.

در اواسط ماه نوامبر ، برخی از منکران تاج با لباس مبدل به عنوان مهمان اعضای AfD و آزار اعضای بوندستاگ و کارکنان آنها به Reichstag آمدند. بعداً ، الكساندر گولند ، رهبر گروه پارلمانی AfD در بوندستاگ ، به خاطر این امر عذرخواهی كرد.

در نتیجه ، بحث در مورد امنیت ساختمان رایشتاگ به وجود آمد و چندین پرونده کیفری تشکیل شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *