مایورکا: مرگ غم انگیز – کودک در هتلی خانوادگی می میرد

[ad_1]

فاجعه تعطیلات

مایورکا: کودک در هتلی خانوادگی می میرد – اتهامات جدی


کودک خردسال در بیمارستان دانشگاه Son Espases در پایتخت مایورکا ، پالما ، به دلیل آسیب مغزی جان خود را از دست داد.

این کودک خردسال در بیمارستان دانشگاه Son Espases در پایتخت مایورکا ، پالما ، به دلیل آسیب مغزی جان خود را از دست داد.

عکس: IMAGO / نیکیتا

یک کودک در هتلی خانوادگی در مایورکا پس از فرو ریختن یک آلاچیق جان باخت. ساخت و ساز خطرناک تلقی می شود.

کالا راجادا

  • یک مرگ غم انگیز در مایورکا رخ داد
  • نوزاد در 14 ماهگی در یک هتل خانوادگی جان سپرد
  • چه کسی مقصر مرگ دختر است؟

در یک تصادف غم انگیز در هتلی در جزیره مایورکا است دختر 14 ماهه جان خود را از دست داد جمعه گذشته (اول اکتبر) ، بخشی از غرفه ، که در غیر این صورت برای برنامه انیمیشن آپارتمان Green Garden در Cala Rathada استفاده می شود ، در زیر باران شدید جای خود را داد.

یکی از ورق های مقوا راه راه افتاد که باید مهمانان را در هنگام تعطیلات از باران محافظت کند. ظاهرا بشقاب خراب شده است لوله فولادی با خودتان. در جریان این حادثه ، یک خانواده هلندی تحت غرفه به دنبال حفاظت بودند ، مایورکا-زایتونگ گزارش داد.
مایورکا: کودکی بر اثر سقوط سقف می میرد

به گفته یکی از شاهدان عینی به نقل از روزنامه هلندی Algemeen Dagblatt ، یکی از ورق های مقوای موج دار زیر باران باران که روی آن قرار داشت ، جای خود را از دست داد. یا یکی از صفحات در حال سقوط افتاد ، یا یکی با وزن حدود 30 کیلوگرم لوله فولادی از دختر 14 ماهه

کودک خردسال در این حادثه به شدت مجروح شد به طوری که در شب 1 اکتبر تا 2 اکتبر در بیمارستان فون سون اسپاسس بر اثر ضربه به سر درگذشت.


این هتل مرگ ناشی از یک ساختمان معیوب را رد می کند

سپس بد شانسی اکنون باید این سال در مورد آن مطرح شود من سرزنش می کنم برای روشن شدن. یکی از کارمندان قدیمی هتل می گوید:روزنامه مایورکا“، ثبات غرفه نگران کننده بود.

به گفته Mallorca-Zeitung ، سقف سازه اکنون کاملاً پوشیده شده است. به نوشته روزنامه ، مدیر هتل مجروح شدن کودک در اثر سقوط قطعه را رد می کند. به گفته وی ، دختر بچه با ناراحتی از روی صحنه با ارتفاع حدود 40 سانتیمتر سقوط کرد. هتل هنوز باز است.[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *