ماه ها بزرگترین آتشدان تاج چین

[ad_1]

قفل تمدید شده است

ماه ها بزرگترین آتشدان تاج چین

به نظر می رسد جمهوری خلق ویروس را شکست داده است. اما ناگهان تعداد عفونت ها افزایش می یابد. اکنون مقامات دوباره سرکوب می کنند.

به روز شده: 01/12/2021 ، 17:42


ساکنان قبل از آزمون تاج اطلاعات شخصی خود را در یک مرکز آزمون در Shijiazhuang ثبت می کنند.

ساکنان قبل از آزمون تاج اطلاعات شخصی خود را در یک مرکز آزمون در Shijiazhuang ثبت می کنند.

عکس: dpa

پکن پس از بزرگترین شیوع ویروس کرونا در چین طی ماه ها ، مقامات ساعات عصر را برای میلیون ها نفر در خارج از پکن تمدید کرده اند.پس از 18 میلیون نفر از ساکنان کلانشهرهای Shijiazhuang و Xingtai ، پنج میلیون نفر از ساکنان منطقه اداری Langfang در جنوب پایتخت چین اجازه ندارند به مدت هفت روز به خارج از کشور بروند ، دولت شهر روز دوشنبه اعلام کرد.

طبق اطلاعات رسمی ، پس از آنکه چین ویروس را از تابستان کنترل کرد و زندگی مدتهاست که به حالت عادی برگشته است ، مقامات بسیار نگران هستند در استان هبی ، اطراف پکن ، تاکنون حدود 500 عفونت مشاهده شده است. کمیسیون بهداشت 40 مورد جدید را اعلام کرد. روز قبل ، 82 مورد در هبی و 103 مورد در سراسر کشور وجود داشت – بیشترین تعداد روز در چین از ماه ژوئیه.

حتی اگر تعداد آنها در مقایسه با سایر کشورها کم باشد ، مقامات بلافاصله با اقدامات سختگیرانه ای که موثر واقع شد ، پاسخ دادند: ساعات عصر ، آزمایش های گسترده ، اختلال در ارتباطات حمل و نقل ، قرنطینه و ردیابی تماس ها. محدودیت های شدید ورود نیز در همه جا اعمال می شود. جلسه سالانه پارلمان استان هبی ، برنامه ریزی شده برای 25 ژانویه ، نیز به دلیل شیوع آن به تعویق افتاد.

علت دقیق عفونت های جدید هنوز مشخص نیست. طبق رسانه های دولتی ، اولین موارد در روستاهایی یافت شد که ساکنان آنها در فرودگاه بین المللی مرکز استان شیجیازژوانگ کار می کردند. عفونت ها عمدتا در مناطق روستایی – از جمله عروسی و مراسم خاکسپاری – گسترش می یابد.

اولین عفونت با ویروس جدید Sars-CoV-2 بیش از یک سال پیش در کلان شهر ووهان در مرکز چین کشف شد که از آن زمان به یک بیماری همه گیر جهانی تبدیل شده و ده ها میلیون نفر را آلوده کرده است. طبق آمار رسمی ، بیش از 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان جان خود را از دست داده اند.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-988803 / 3


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *