ماهی قزل آلا برای بازگشت: “من به همه چیز باز هستم”

[ad_1]

لژیونر قطر

ماهی قزل آلا برای بازگشت: “من به همه چیز باز هستم”


پیر میشل لاسوگا مهاجم سابق HSV می تواند بازگشت خود به آلمان را تصور کند.

پیر میشل لاسوگا مهاجم سابق HSV می تواند بازگشت خود به آلمان را تصور کند.

عکس: dpa

هامبورگ پیر میشل لاسوگا مهاجم سابق HSV هنوز در مورد آینده خود در قطر تصمیم نگرفته است.این بازیکن 29 ساله در مصاحبه با Sky Sport گفت: “من اصولاً به همه چیز باز هستم ، اما هنوز هم قرارداد فعلی در اینجا دارم و پس از آن باید ببینید چه اتفاقی می افتد.” اگر دوباره فرصت های خوبی در اروپا وجود داشت ، “من مطمئناً به روی آنها باز هستم.”

این فوتبالیست فوتبال گفت: به همین دلیل او سخت کار می کند ، گمراه نمی شود ، “زیرا اگر این فرصت دوباره پیش بیاید ، من می خواهم آماده باشم.” او دوست دارد “به مردم نشان دهد كه چگونه دوباره برگردند. حتی اگر لیگ قطر در همان سطح بسیاری از لیگ های اروپا نباشد.”

پس از اینکه HSV در سال 2019 صعود به بوندسلیگا را از دست داد ، مهاجم به باشگاه العربی قطر لیگ دسته اول نقل مکان کرد. در اولین فصل حضورش ، او هفت گل به ثمر رساند ، اخیراً مصدومیت پا باعث بازگشت او شد ، اما حالا او می خواهد دوباره حمله کند. وی گفت: “قطعاً در حال حاضر بهترین شرایط نیست.” با این حال ، او از رفتن به کشور مورد مناقشه جام جهانی 2022 پشیمان نیست. “این قدم کاملا درست بود ، صرف نظر از ورزش ، ما به عنوان یک خانواده در اینجا احساس می کنیم در خانه هستیم.”

اما آلمان ، جایی که مدتها بود دیگر “متأسفانه خدا” نبود ، فاقد آلمان بود. او همچنان به دنبال باشگاه سابق خود HSV است. وی گفت: “ما امیدواریم که سرانجام آنها امسال ارتقا پیدا کنند ، این باشگاه فقط به بوندس لیگا تعلق دارد.” “با این حال ، پس از سالها متلاطم ، دستیابی به مسافت نیز بسیار خوب است.”

© dpa-infocom ، dpa: 210107-99-935776 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *