ماسک های FFP2: با کوپن های محافظتی کرونر خطر هرج و مرج وجود دارد

[ad_1]

پاندمی

کرونا: آیا هنگام ارسال کوپن ماسک FFP2 خطر هرج و مرج وجود دارد؟

از روز چهارشنبه ، ماسک های FFP2 باید دوباره بین بیماران پر خطر توزیع شود. چرا ممکن است در ارسال کوپن مشکلی وجود داشته باشد.

ماسک های FFP2 چگونه توزیع می شوند؟

جنس اسپان اعلام کرد که ماسک های محافظتی برای بیماران پر خطر از FFP2 دسامبر در دسترس خواهد بود. چگونه باید از نظر سازمانی کار کند؟ چه کسی آن را دریافت خواهد کرد؟ از کجا می توانید آنها را دریافت کنید؟ تمام اطلاعات را می توان در فیلم یافت.

نمایش توضیحات

برلین

  • از روز چهارشنبه ، کوپن های ماسک FFP2 بین بیماران پرخطر و سالخوردگان توزیع می شود
  • اما مشکلات در حال ظهور است: در پایان ، بیش از 27 میلیون آلمانی حق ماسک زدن را دارند
  • تلاش های لجستیکی پشت سیستم کوپن تقلبی بسیار زیاد استدر مبارزه با رمان ویروس کرونا وزارت بهداشت فدرال در اوایل دسامبر سال 2020 تصمیم به تجهیز گروه های خطرناک به ماسکها به استاندارد FFP2 گرفت. بیش از 27 میلیون نفر در آلمان از این مراقبت های ویژه در طی همه گیر شدن تاج برخوردار هستند.ماسک های FFP2 آنها ذرات را به طور موثر از هوای استنشاق یا بازدم فیلتر می کنند ، اما همچنین 100٪ محافظت نمی کنند. در دور اول ، که از 15 دسامبر تا 6 ژانویه به طول انجامید ، در میان سایر بیماران ، بیماران پر خطر و شهروندان بالای 60 سال این فرصت را داشتند که با ارائه کوپن ، در مجموع سه ماسک محافظ را به صورت رایگان از داروخانه ها بگیرند.مرحله دوم توزیع ماسک از روز چهارشنبه آغاز می شود

دور دوم توزیع قرار است چهارشنبه هفته آینده آغاز شود.

  • از ژانویه تا آوریل ، شش ماسک محافظ باید دو بار برای افراد مجاز استفاده شود.
  • این بار اما برای کمک شخصی دو یورویی.
  • الزامات این: ارائه انگیزه نامه و گواهی استحقاقکه از قبل توسط شرکت بیمه درمانی شما به شما داده شده است.

با این حال ، طبق مطالعه روزانه Die Welt ، ممکن است در تحویل کوپن های مربوطه تأخیر وجود داشته باشد. تلاش های لجستیکی موارد زیادی در پشت سیستم کوپن های تقلبی وجود دارد: کوپن های ایجاد شده توسط Bundesdruckerei ابتدا به شرکت های بیمه درمانی مربوطه ارسال می شوند ، سپس آنها باید آنها را برای شهروندان ارسال کنند.

همچنین بخوانید: ماسک های ضد تاج FFP2: آیا می توانید آنها را بشویید و دوباره استفاده کنید؟

شرکت های بیمه درمانی همه کوپن ها را یک باره ارسال نمی کنند

اگرچه تحویل کوپن ها قبلاً برای انجام شده است اوایل ژانویه اعلام شده است ، منابع جهانی انتظار دارند که بیشتر کوپن ها تا آخر هفته به افراد واجد شرایط نرسند. همچنین ، همه کوپن ها به یکباره ارسال نمی شوند. در عوض ، بیمه درمانی با توجه به سن متوقف می شود: از 75 ، از 70 ، از 60.

این واقعیت که ممکن است در واقع تحویل کوپن با تاخیر انجام شود ، در بیانیه مطبوعاتی نیز آمده است AOK Plus که در تاریخ 6 ژانویه منتشر شد. وی همچنین به نقل از رئیس بخش مبارزات انتخاباتی ، یان گونتر: “ما اکنون هر روز منتظر تحویل گواهینامه ها هستیم تا از چاپخانه فدرال. “AOK Plus از بیمه شدگان می خواهد صبور باشند به محض رسیدن بن کارت ها به شرکت بیمه سلامت ، حمل و نقل می تواند آغاز شود.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهکوپن های ماسک دار: تحویل به طور قابل توجهی به تأخیر می افتد

“حداکثر پس از هفت روز آخرین ذینفع نیز باید محموله را با نامه جلدی استاندارد و دو کوپن در صندوق های پستی خود داشته باشد. “گانتر ادامه می دهد. اگر حق با او باشد و توزیع بن ها در واقع تا هفت روز طول بکشد ، برخی از بیمه شدگان باید برای تحویل مدت ها بعد از چهارشنبه آینده منتظر بمانند.

هانلور استروبل ، سخنگوی AOK PLUS ، گفت: “این رویه ، هر چقدر بوروکراتیک باشد ، توسط AOK PLUS قابل تغییر نیست. ما فقط می توانیم از بیمه شدگان تا زمانی که کوپن دریافت نکنند صبور باشیم.”


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعماسک های FFP2: DAK شروع به ارسال کوپن کرد

از طرف دیگر ، DAK Gesundheit ادعا می کند که در حال حاضر تحویل را در 7 ژانویه برای ارسال مجوز ماسک های محافظ برای افراد بیمه شده آغاز کرده است. با این حال ، در بیانیه مطبوعاتی مربوطه آمده است که این محموله نیز در سه بخش انجام خواهد شد.

مردم اول هستند به مدت 75 سال سپس افراد بالای 70 سال و افراد جوان با عوامل خطر خاص ، همه اخیراً بالای 60 سال بیمه شده اند. ضمناً ، هزینه این کمپین حدود 2.5 میلیارد یورو برای دولت فدرال هزینه شده است.

همچنین جالب است: محافظت از تاج: این ماسک ها برای کودکان مناسب است

ماسک های FFP2: این گروه از افراد واجد شرایط هستند

دقیقاً گروهی از مردم به درخواست وزارت بهداشت توسط کمیته مشترک فدرال (GBA) منصوب شده است. این موارد عبارتند از: افراد بالای 60 سال ، افراد مبتلا به COPD یا نارسایی مزمن قلب ، نارسایی مزمن کلیه ، بیماری عروق مغزی ، به ویژه سکته مغزی یا دیابت نوع 2. علاوه بر این ، بیماران سرطانی با تومورهای فعال ، پیشرونده یا متاستاتیک یا درمان های آینده با داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی افراد با پیوند اعضا – یا سلول های بنیادی و آخرین کوپن هایی را که برای زنان بارداری پر خطر انجام می شود ، می پذیرند.

به شواهد عامل خطر افراد همچنین باید از آلمان اقامت داشته باشند تا از ماسک FFP2 برخوردار شوند. اطلاعات بیشتر در مورد روش کار: ماسک های محافظت در برابر کرونر FFP2: نحوه تهیه آنها ، هزینه آنها چیست

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *