مارکو گیرنت – روحی ناآرام و دارای لنگر در لایپزیگ

[ad_1]

سوکو لایپزیگ

مارکو گیرنت – روحی ناآرام با لنگر در لایپزیگ

مارکو گیرتن بازیگر ساکن برلین ، بیستمین سالگرد تولد خود را در ژانویه در سوکو لایپزیگ جشن می گیرد. با این حال او بی ثبات است.


مارکو گیرتن بازیگر در دوسلدورف متولد شد.  امروز او با همسرش کاتیا واوود و پسرش در Volkspark Wilmersdorf زندگی می کند.

مارکو گیرتن بازیگر در دوسلدورف متولد شد. امروز او با همسرش کاتیا واوود و پسرش در Volkspark Wilmersdorf زندگی می کند.

عکس: خدمات عکس Reto Klar / FUNKE

برلین بعد از ظهر سرد آخرین روز ماه نوامبر است که با مارکو گیرتن برای مصاحبه در Volkspark Wilmersdorf ملاقات می کنیم. این بازیگر گوشه گوشه زندگی می کند و “پارک خود” را برای پیاده روی انتخاب کرده است. با وجود هوای نامساعد ، منطقه سبز بسیار شلوغ است. بچه ها بازی می کنند ، واکرهای شمال اروپا ، جلسات قهوه – او همچنین به طور منظم به اینجا می آید تا آهسته دوید ، می گوید Girnth ، بعد از همه ، در حال حاضر گزینه های زیادی وجود ندارد.در ابتدا او فکر می کرد که ورزش استقامتی یک شر ضروری است ، اما امروز او از طبیعت مراقبه ای و این واقعیت که کاملاً برای خودش است لذت می برد. در غیر این صورت ، همیشه چیزی در زندگی او اتفاق می افتد. بلافاصله پس از مکالمه ما ، گیرنت برای انجام تست PCR دوباره در حال حرکت است. یک قسمت از سریال “بهار” ZDF هنوز فیلمبرداری نشده است. سپس مستقیماً به مجموعه “Soko Leipzig” بروید.از نظر بصری ، تقریباً تغییر نکرده است

در پایان ژانویه ، مارکو گیرتن 20 ساله خواهد شد تا به عنوان رئیس کارآگاه یان میباخ برای سریال جنایی جلوی دوربین برود (هر جمعه ساعت 21:15 از ZDF و یک هفته قبل از ساعت 10 صبح در کتابخانه رسانه ها). این بازیگر می گوید و او نمی تواند توضیح دهد كه چگونه این اتفاق می افتد. “هنوز هم می توانم فصل اول را به وضوح ببینم. نمی توانم باور کنم که زمان خیلی سریع گذشته است.” کمی باند پسرانه ، شاید کمی پیراهن کمتر. در غیر این صورت ، مارکو گیرت و یان میباخ از نظر ظاهری تقریباً تغییر نکرده اند. در سال 2020 ، برلین انتخابی 50 سالگی خود را جشن می گیرد. او تا به امروز در انتظار خرد متناسب با سن است ، در ذهنش هنوز 20 یا 30 سالگی را احساس می کند. “بدیهی است که من هنوز چیزهای زیادی برای دیدن دارم.”مارکو گیرنت می گوید ، البته ، وقتی او در سال 2001 این کار را شروع کرد ، انتظار نداشت که این مدت طولانی این نقش را بازی کند. اما از آنجا که شخصیت او همیشه دستخوش تغییرات جالبی شده است ، کار هرگز برای او خسته کننده نبوده است. وی گفت: “جان میباخ مانند نزدیكان نزدیكی است كه اجازه زندگی با او را دارم. به نظر من این بسیار خوب است.” علاوه بر این ، تیم دارای آشنایی و دوستی است ، که یک امر نادر مطلق در صنعت است. گیرنت گفت: “سوکو لنگر مهمی برای من است ، بندری خانگی که من همیشه از بازگشت به آن خوشحالم.”

آزادی و ارتباط – در ازدواج نیز همین امر وجود دارد

البته ، همیشه همیشه گلگون نیست ، البته فازهایی وجود دارد که در آن کمتر می سوزد ، بنابراین کمسیونر تلویزیون. راز رابطه طولانی مدت او با یان میباخ تعادل بین آزادی و روابط است. به غیر از سوکو ، او همیشه فرصت فیلمبرداری پروژه های دیگر را داشته است. به همین دلیل است که او دوست دارد به چیزهای آشنا برگردد. مفهوم مشابهی در مورد ازدواج او با کاتیا وود و بازیگر که از سال 1998 ازدواج کرده و یک پسر 17 ساله دارد ، صدق می کند.

مارکو گیرنت از سال 2018 فیلمنامه سه قسمت “سوکو لایپزیگ” را نوشته است. او مدتی است که روی یک فیلم کوتاه کار می کند ، اما در زندگی روزمره اغلب فضای کمی برای آن وجود داشت – تا زمان رسیدن تاج. جیرنت می گوید ، او از قفل اول برای نوشتن استفاده کرد. و خود را مجبور به خاموش شدن کنید. مارکو گیرت می گوید: “من بی قرار هستم.” “من بندرت احساس می کنم همه چیز آماده است. من مدام فکر می کنم: شما هنوز هم مجبور هستید …”

همیشه چیز جدیدی را امتحان کنید

به همین دلیل است که او به ویژه از این واقعیت که کارش با توانایی مداوم در یادگیری مهارت های جدید برای یک نقش جدید همراه است ، قدردانی می کند. گیرنت می گوید: “چند ماه روی یک مهارت کار کردن ، واقعاً وارد شدن به یک شخصیت ، فکر می کنم این عالی است.” در واقع ، معمولاً وقت کافی برای این کار وجود ندارد. هنوز هم نمی توان بازیگر را مهار کرد. او همیشه ورزش های جدید را امتحان می کند و به همین سرعت از آنها امتناع می ورزد. از نظر او با زبانها یا آلات موسیقی مشابه است. “من دوست دارم گیتار یاد بگیرم. اما خدا ، آنجا من بد هستم.”

یکی دیگر از سرگرمی های مارکو گیرت ، عکاسی و عکاسی است. تمام وقایع مهم زندگی از این طریق مستند می شوند. در حالی که عکاس انگیزه های مختلفی را با آن امتحان می کند ، نشسته به تجهیزات او علاقه مند است. او می گوید: “در واقع ، من دوست دارم اپراتور شوم.” وکیل نیستید؟ وکیل متولد دوسلدورف در زندگی قبلی خود در کلن در رشته حقوق تحصیل کرد و حداقل تا اولین آزمون ایالتی خود را گذراند. او امروز می گوید تصمیمی ناخوشایند به دلیل از بین بردن ذهنیت جوانان.

وقفه – بلکه ثابت های پایدار در زندگی است

مارکو گیرنت عدم وجود طرحی را از ابتدای تأسیس تا امروز حفظ کرده است. او می گوید: “شاید من به خودم اجازه استراحت بدهم ، از طرف دیگر ، ثابت های ثابتی در زندگی ام دارم.” هوای آرام بهار البته مدتهاست که از بین رفته است. فیلمبرداری سوکو لایپزیگ به دلیل داشتن تاج فقط دو ماه به حالت تعلیق درآمد. و در این راستا ، تعهد طولانی مدت سریال یک برکت است. مارکو گرت درباره چشم انداز سال 2021 می گوید: “من بسیار خوش بین هستم.” ما سال گذشته یاد گرفتیم که تابستان کمک می کند. و احتمال واکسیناسیون نیز امیدوار کننده است. تا این ایمان را از من بگیرند. “

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *