مارکوس لانز: نخست وزیر به “اشتباه تلخی” با کرونا اعتراف کرد

[ad_1]

برلین جان کورنبلوم دوست نداشت تصور کند که دونالد ترامپ پشت میله های زندان باشد. “اما قطعاً او را با دستبندهای نمادین خواهیم دید.”

سفیر پیشین آمریکا که تا سال 2001 در برلین بود و اکنون از طریق فیلم با مارکوس لانز از نشویل تنسی در ارتباط است انتظار دارد که چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا به دلیل جرایم مالیاتی یا تجاری به پرونده های قضایی بیشتری بازگردد. و به خاطر جنایات سیاسی او؟ “نه ، من فکر نمی کنم کشور آماده است رئیس جمهور سابق را به زندان بفرستد.”

“مارکوس لانز” – این مهمانان پنجشنبه بودند:

  • المر تئوسن ، روزنامه نگار
  • جان بولتون ، سیاستمدار آمریکایی
  • سوزان نویمان ، فیلسوف
  • بودو راملوف ، سیاستمدار
  • مارتین ماکووتس ، روزنامه نگار
  • پروفسور آلنا بویکس ، اخلاق شناس پزشکی
  • پروفسور دیرک براکمن ، فیزیکدانلانز به پیامدهای طوفان کاپیتول علاقه مند است

“در روز دوم پس از حمله به پارلمان آمریكا ،” ماركوس لانز علاقه ویژه ای به پیامدهای سیاسی داشت: اگر قرار نبود مردی در كاخ سفید پاسخگو باشد ، زیرا روز گذشته با سخنرانی خود مردم را به كودتا تحریک كرد؟

هرچقدر مجری با توضیحات قانونی برخورد کرد ، بحث اروپا در مورد این موضوع بی معنی به نظر می رسید. از این گذشته ، مخاطبان آلمانی مانند گذشته باهوش بودند: اگرچه ماركوس لانز – به عنوان اصطلاح گفتگوی واقعی گفتگوی واقعی – از چهار كارشناس آمریكایی پشت سر هم پرسید ، اما نتیجه كمی روشن بود و قطعاً هیچ چیز واضحی نبود.


استیضاح: چگونه می توان دونالد ترامپ را مسئول دانست؟

جان بولتون ، که مشاور امنیتی و از نزدیکان ترامپ بود ، بلافاصله کتاب خود را در مورد شکافها و افشاگری ها ، که چند ماه پیش منتشر شد ، رد کرد: او دریافت که 13 روز خیلی کوتاه بود تا بتوان چنین مراحل را به درستی آغاز کرد. حتی آخرین تلاش برای استیضاح نیز چنان نادرست بود که شکست آن قابل پیش بینی بود و دونالد ترامپ به جای آسیب رساندن به آن از آن استفاده کرد. “این فقط او را بیشتر تشویق کرد.”

اینجا بخوانید: هرج و مرج در واشنگتن – طوفان کاپیتول چگونه بوجود آمد

سوزان نویمان ، مدیر مجمع انیشتین در پوتسدام ، اوضاع را کاملاً متفاوت دید: “اگر اکنون هیچ اتفاقی نیفتد ، در آینده با مشکل روبرو خواهیم شد” ، وی با توجه به طرفداران ترامپ تحریک شده و استیضاح تحت اصلاحیه 25 گفت.


پایتخت: چرا نیروهای امنیتی شکست خوردند؟

Elmar Tevesen ، خبرنگار ZDF در واشنگتن که شورش را روز قبل زنده در محل دیده بود ، نمی توانست درک کند که چرا نیروهای امنیتی اینقدر کم نیرو دارند ، اگرچه شناخته شده بود که 30،000 تظاهرکننده نیمه مسلح به سمت کاپیتول در آن زمان ، فقط چند ده افسر کاپیتول با آنها مخالفت کردند ، همانطور که تصاویر شکنجه ای مکرر و مکرر ثابت شد. FBI اکنون در حال بررسی چگونگی وقوع این اتفاق است.

سپس ، نیم ساعت بعد ، مارکوس لانز افتتاحیه و گفتگوی رسمی را آغاز کرد. دوگانگی کاملاً منطقی بود ، زیرا از این پس موضوع کاملاً متفاوت و دوم دیگری بود که جمهوری را اشغال می کند – تاج و قفل.


تاج: بودو راملوف به “اشتباه تلخ” اعتراف کرد

در این تور جوی دودکش ، به ویژه بودو راملوف با اعتراف به اینکه امیدهایش را هدایت می کند ، همه را متعجب کرد ، که اکنون یک اشتباه تلخ بود. او در تابستان “بازارهای کریسمس” را برای کشورش دیده بود ، اکنون خواستار محاصره شدیدتر است. “بهترین کار این است که به مدت چهار هفته همه چیز را رها کرده و واکسن ها را تمام کنید.”

“این پویایی شگفت آور است” که اکنون او را فروتن می کند. وی با داشتن 1176 عفونت جدید در حال حاضر در تورینگن (از دیروز) ، او می داند “بیماری در هفت روز چقدر جدی خواهد بود.” سیستم مراقبت های بهداشتی این فراتر از سطح مجاز را می طلبد.

جالب هم هست: قفل تاج: کدام صنایع هنوز مجاز به فعالیت هستند

مارتین ماهوتس ، سرپرست تیم تحریریه Zeit در لایپزیگ و آشنا به توسعه تاج در زاکسن و تورینگن ، گفت: “فقط اولین موج در شرق است” ، “روزانه فقط 2.3 روز در بهار وجود دارد ، گاهی اوقات 0 عفونت جدید “، او بودو راملوف را تأیید و ستایش کرد که چرا همیشه اوضاع را جدی گرفته است.

نماینده مجلس تورینگین همچنین با صداقت طراوت خود النا بایوکس را تحت تأثیر قرار داد. با این وجود ، اخلاق پزشکی و رئیس شورای اخلاق از این که زمینه های کاری در اقدامات انسداد شامل نمی شود ، ابراز تأسف می کند: “من انتظار داشتم که توجیه این مسئله که چرا دفتر خانه امکان پذیر نیست ، ضروری است.” اما خیلی بیشتر از موارد داوطلبانه.


نتیجه گیری: متخصص اپیدمیولوژیک 15 کیلومتر به این قانون اعتقاد ندارد

با روشنگری بارها و بارها ، دیرک براکمن توانست دوباره با مثالهای مشخص ، نمودارها و شکل هایی توضیح دهد که چگونه تحرک روزانه افراد بر پیشرفت بیماری همه گیر تأثیر می گذارد. مدل ساز نمودار جدیدی با خود آورده است که براساس مکانهای انتخاب شده نشان می دهد که در حال حاضر در چه موقعیتی قرار داریم.

در حالی که تحرک در بهار ، در اولین محاصره ، 40 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت ، همانطور که انتظار می رفت ، اکنون از رقم سال قبل به میزان قابل توجهی فراتر رفته است. زیرا بسیاری از خانواده ها از زمان بین سال برای اسکی یا سورتمه سواری استفاده می کردند.

همچنین بخوانید: Bayer and Curevac – اتحادیه واکسن جدید علیه کرونا

دیرک بروکمن توضیح داد: مقررات 15 کیلومتری برای او چندان منطقی نبود ، “70-80 درصد کل ترافیک در شعاع پنج کیلومتری است.” به عبارت دیگر ، تنظیم مقررات متناقض فقط می تواند 20 تا 30 درصد تحرک عمومی

از طرف دیگر ، بین ملاقات با پنج یا ده نفر تفاوت زیادی وجود داشت ، اپیدمیولوژیست دیجیتال از RKI توضیح داد: “اگر تعداد تماس ها به نصف کاهش یابد ، عفونت ها به یک چهارم کاهش می یابد.” بنابراین به جای 90 عفونت جدید با 10 تماس ، 5 وجود دارد فقط حداکثر تا 20 سال تماس بگیرید. “اساساً این کار در مورد کوچکترین حد ممکن شبکه تماس شماست.”

“مارکوس لانز” – اینگونه برنامه های گذشته اجرا می شدند[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *