مارکوس لانز: سدر به افراد واکسینه نشده فشار می آورد – و تاریخ را اعلام می کند

[ad_1]

گفتگوی ZDF

لانز: سودر فشار را بر کسانی که واکسینه نشده اند و مخالف واکسیناسیون هستند افزایش می دهد

در لانز ، مارکوس سودر چهارشنبه شب گفت که دیگر نباید آزمایش های تاج رایگان به افراد واکسینه نشده ارائه شود.

مارکوس لانز: میزبان پرتره ZDF

مارکوس لانز: میزبان پرتره ZDF

برنامه گفتگوی او یک موفقیت طولانی مدت در ZDF است: در ویدیو مراحل حرفه ای مارکوس لانز ، علاقه او و همسر کمی شناخته شده اش آنجلا گسمان را نشان می دهیم.

نمایش توضیحات

برلین. نخست وزیر باواریا مارکوس سودر موفق شد در دوران همه گیری به عنوان مدیر تاج شهرت پیدا کند. اما کمپین واکسیناسیون در حال کند شدن است و تعداد موارد تاج در سراسر کشور در حال افزایش است. به همین دلیل است که این سیاستمدار اخیراً از مقررات جدید و حقوق بیشتر برای واکسینه شده ها و درمانگران حمایت کرده است. سدر در مصاحبه با ZDF Markus Lanz چهارشنبه شب به سوالات پاسخ داد.

اول از همه ، مشخص شد که سودر و نامزد صدراعظم اتحادیه آرمین لاشیت (CDU) در سیاست تاج و در کمپین انتخاباتی آنها همیشه موافق نیستند مارکوس لانز به عنوان تمرکز اضافی در گفتگوی ZDF ، با اتومبیل برقی و وضعیت احتمالی تولید CO2 خنثی با مهمانان خود صحبت کرد.


“مارکوس لانز” – این مهمانان بودند

  • مارکوس سودر (CSU) ، سیاستمدار
  • هربرت می میرد، مدیر فولکس واگن
  • لامیا مساری-بکر، مهندس عمران
  • فرانک شتزینگ، نویسنده

بیماری همه گیر تاج: به زودی دیگر آزمایش رایگان برای افراد واکسینه نشده انجام نمی شود؟

رایگان آزمایش های غیرنظامی برای تاج ممکن است به زودی به گذشته تبدیل شود ، حداقل این چیزی است که سودر می خواست. پیشنهاد وی: در حالی که افراد واکسینه شده و بهبود یافته می توانند به آزمایشات رایگان اعتماد کنند ، کسانی که واکسینه نشده اند و کسانی که نمی خواهند واکسینه شوند به زودی باید در جیب های خود فرو کنند. اولاف شولتز ، کاندیدای صدر اعظم SDP اخیراً علیه آزمایش های دائمی رایگان صحبت کرد.

سودر گفت: “همه باید مسئولیت خود را بپذیرند و این بدان معناست که ، به عنوان مثال ، هزینه های بیشتری به دلیل آزمایشات خودشان است.” برای او ، چنین تغییری “واکسیناسیون اجباری در پشت خانه” نیست. بازدید از دیسکوها ، کلوپ ها و کلوپ های شبانه نیز ممکن است یکی از آنها در آینده باشد واکسیناسیون کامل سیاستمدار HSS گفت که معتاد شود.
سودر در پاسخ به این پرسش که چه زمانی دیگر نباید آزمایش های غیرنظامی رایگان برای افراد واکسینه نشده انجام شود ، گفت: “قطعا از ماه اکتبر. این سوال مطرح می شود که آیا تا آن زمان کسی می تواند پیشنهاد واکسیناسیون را دریافت کند.” در این مرحله ، مارکوس لانز ، تعدیل کننده ، ماهرانه سیاستمدار HSS را با موقعیت نامزد اتحادیه برای صدر اعظم مواجه کرد. آرمین لاچهکه قبلاً علیه ضرر مالی افراد واکسینه نشده صحبت کرده بود.
کمپین انتخاباتی بوندستاگ: حرکت بعدی سودر به لاشچت؟

این اولین بار نیست که لاشکت و سودر در سیاست تاج و درگیر می شوند کمپین انتخاباتی بوندستاگ با موقعیت های مختلف برجسته شوید انفجاری: اخیراً ، مارکوس سودر به حزب خواهرش ، HDZ ، در مورد “کمپین انتخاباتی ماشین های خواب” و “اکثریت دلخواه” علیه اتحادیه هشدار داد.

برای گرداننده شاد مارکوس لانز الگوی کامل: او می خواست از سیاست HSS بداند که آیا آرمین لاشت “در یک ماشین خواب” شرکت خواهد کرد یا خیر. سودر گفت: “ما یک تیم هستیم. این یک فراخوان برای همه ما است تا کمی بهتر شویم.” SPD و سبزها از هر فرصتی برای مخالفت اکثریت با چراغ راهنمایی استفاده خواهند کرد اتحاد. اتصال ساخته شود.

و اما: مارکوس سودر نتوانست در برابر HDZ کمی اذیت شود. وی در پاسخ به بیانیه انتخاباتی حزب خواهر گفت: در برخی از نقاط تصورات بیشتری را می توانم انجام دهم. او مانند نویسنده فرانک شتزینگ بود ، از او انتقاد کرد کاندیدای ریاست دانشگاه اتحادیه واضح است: “آرمین لاشت یک فرد دوستانه و دوست داشتنی است ، اما من هیچ نمایشی را نمی شناسم. من دوره اجتناب را می بینم.”
تغییرات آب و هوا: آیا تولید خودروهای خنثی از دی اکسید کربن مشاهده می شود؟

اما با توجه به چالش های ناشی از تغییرات آب و هوایی ، چنین دوره ای مشکل ساز است. مثال ماشین: هر موتور احتراق داخلی از طریق یک موتور ماشین الکتریکی جایگزین؟ در حالی که هربرت دیس ، رئیس فولکس واگن به نفع آن صحبت می کرد ، شتزینگ آن را “ایده ای مزخرف” تلقی کرد. او گفت: “ما باید بیشتر فکر کنیم.” از ترکیب فناوری و به اشتراک گذاری خودرو حمایت کرد.

دیز گفت: “ما به خودروهای کمتری احتیاج نخواهیم داشت ، آنها حتی نقش بزرگتری را ایفا خواهند کرد.” لامیا مساری بکر ، مهندس عمران و متخصص توسعه پایدار شهری ، در اصل با دیس موافق بود ، اما موضوع هیجان انگیز دیگری را نیز به بحث آورد. او گفت: “مهم است که ما این کار را انجام دهیم تحرک واقعاً خنثی از نظر دی اکسید کربن شوید – آنجا نگرانی های من وجود دارد. “

لنس با رئیس VW Diess مشورت کرد و می خواست بداند که آیا شرکت های خودرو در حال خرید هستند یا خیر گواهینامه های CO2 امکان ارائه مدل ها به عنوان “CO2 neutral”. رئیس VW توضیح داد که آلایندگی ها با خرید گواهینامه ها جبران می شود. لانز گفت: “یک سیستم نفس گیر.”


“مارکوس لانز” – برنامه های گذشته به این ترتیب حرکت کردند[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *