مارکوس لانز: آرمین لاشت قبل از کنفرانس حزب HDZ – این نامزد چگونه خود را نشان می دهد

[ad_1]

برلین آرمین لاسچه ، رزمنده و با اعتماد به نفس به ماركوس لانز گفت: “من می دانم چگونه در انتخابات پیروز شوم و چگونه نباید.” سال انتخابات فوق العاده 2021 با شش انتخابات ایالتی و یک انتخابات فدرال ، مکالمه به خط پایان رسید: “ما باید به اندازه کافی قوی باشیم تا از قرمز-سبز-سبز جلوگیری کنیم.”

از نظر مارکوس لانز ، این جمله حداقل یک پیروزی کوچک روی صحنه بود. او تمام شب سعی داشت آرمین لاش را از ذخایر خود خارج کند. و برای کشف آنچه سیاستمدار تحت هیچ شرایطی نمی خواست فاش کند: چگونه شانس خود را برای مخالفان خود ارزیابی می کند ریاست HDZ و؟ آیا وقتی نمایندگان HDZ روز شنبه وی را انتخاب می کنند ، وی همچنین کاندید صدارت خواهد شد؟ اینجا بخوانید: کنفرانس دیجیتال حزب CDU: مهمترین اطلاعات در یک نگاه

اکنون مجری برنامه سرانجام چیزی داشت که می توان آن را خلاصه کرد: در جریان “Hip Friedrich Merz” – روز قبل از مهمان برنامه خود – ائتلاف سیاه و سبز مارکوس لانز تحلیل می کند ، ترجیحاً آرمین لاچت به تداوم تکیه می کند. درست؟همچنین بخوانید: در لنز – “شما همچنین می توانید در بخش مراقبت های ویژه بمیرید”

مارکوس لانز – اینها مهمان بودند:

  • آرمین لاشه (CDU) ، سیاستمدار
  • آنیا مایر ، روزنامه نگار
  • پروفسور الكساندر ككوله ، ویروس شناس

بعد از ائتلاف بزرگ چه اتفاقی می افتد؟

این ویراستار ، آنیا میر ، که دوست دارد با هر رویکرد دیگری کمک کند ، این بار به نتیجه دیگری رسید: “من دیگر یک ائتلاف بزرگ نخواهم دید ،” توضیح داد و با تمسخرآمیز اضافه کرد ، “این تقریباً تشویق می کند خودکشی کردن برای سوسیال دموکراسی آنها به احتمال زیاد یک حزب مخالف قدرتمند هستند. “

آرمین لاچه سرش را تکان داد به گونه ای که انگار می خواهد گزینه هایش را بسنجد. و سپس او آرزو خود را برای “یک نیروی لیبرال قوی در بوندستاگ” ، اگر وجود داشت ، پنهان نکرد درخواست کنسرت وجود خواهد داشت

از تجربیات روزمره و عملی در نوردراین-وستفالن ، او می تواند بگوید که با FDP “درک اساسی 90 درصد از کل مسائل” وجود دارد ، اما فقط با سبزها بحث های سیاسی وی توضیح داد: “در برهه ای از زمان ، همه گیری پایان می یابد و سپس مسئله این است که چگونه از آنجا خارج شویم.” بنابراین برای سیاست های اقتصادی و مالی و همچنین برای سیاست های صنعتی.


کنفرانس حزب مجازی CDU در روز شنبه چگونه تصمیم می گیرد؟

اما سخنرانی او برای کاندیداتوری ریاست حزب تمام نشده است ، فقط یک ایده است. حداقل کاندیدا می خواست شنبه از هر سه نفر اول شود نامزدهای در حلقه – یا بهتر: در مقابل مانیتور – دیگر توزیع نخواهد شد. نه جمله اول و نه آخرین باید کمی تنش باقی بمانند.

آرمین لاش به وضوح آنجا نبود. او با لبخندی کمی دردناک ، وضعیت پیش رو را چنین توصیف کرد: تنها در استودیوی CDU در برلین ، 15 دقیقه بدون صحبت صحبت کرد بازخورد، نمی دانست که آیا آنچه او باید بگوید اصلا می رسد. “شما باید این را از قبل تمرین کنید.”

این احتمال وجود دارد که همین ظاهر انسانی او بوده باشد نکات همدردی وقتی 1،001 نماینده در کنگره حزب مجازی حزب به رئیس جدید CDU رأی دادند ، آورد: “کاف داشته باشید” ، اما به هر حال آنها را انجام دهید. همانند واکسیناسیون تاج ، که مستلزم “خدمات لجستیکی بی سابقه از کشور” است.

در ابتدا بسیار عصبی ، این پنجشنبه به مارکوس لانز بازگشت پدیده تماشا کنید: هرچه دیرتر در شب ، مهمانان بیشتر صحبت می کنند. حداکثر ، وقتی صحبت از تصمیمات خاصی می شد که او باید هر روز به عنوان نخست وزیر NRW درباره بیماری همه گیر می گرفت ، آرمین لاچت نیز در یک استودیوی گرم و گرم ذوب شد.

ویروس شناس Kekulé برای افتتاح سریع مدرسه

وجود داشت الكساندر ككول ، مارتین لوتر هاله ویتنبرگ ، ویروس شناس دانشگاه ، به طور مفصل توضیح می دهد که کدام یک از راه حل ها برای حفظ تعداد ثابت تر عفونت ها بهترین است. پیشنهادات وی برای “سریع باز کردن مدارس” پر از “اگر” بود: اگر دانش آموزان همه قوانین بهداشتی را رعایت می کردند ، اگر به طور منظم آزمایش می شدند ، بلافاصله بعد از مدرسه به خانه می رفتند …

نخست وزیر NRW ، که به وضوح از توصیه های غیر عملی ناراحت بود ، گفت: “برای اطلاعات جدید متشکرم ،” تا کنون همیشه این بوده است: تست های سریع فقط توسط متخصصان آموزش دیده ، اکنون همه باید آزمایش شوند. “هر ویروس شناس چیزی متفاوت می گوید. اما در پایان او مجبور شد تصمیم بگیرد ، شکایت کرد.

او در چند ماه گذشته داشته است خطا مارکوس لانز می خواست بداند. پاک کردن نه به اندازه یک هفته قبل بودو راملو کاتولیک و توبه کننده ، اما اعتراف به نظر عادلانه می آمد: “ما اجازه دادیم مردم در بهار در خانه های افراد مسن بمیرند بدون اینکه اجازه دهیم بستگان آنها خداحافظی کنند” ، که امروز برای او قابل بخشش نبود. . سپس اضافه کرد: “و اینکه من تناقضی ندارم.”

مارکوس سودر به عنوان مهمان چهارم نامرئی

مشغول فقط سه مهمان ، وقت زیادی برای جزئیات داشت مروری بر CDU. او اکنون مطالب زیادی را با آنگرت کرامپ-کارنباوئر به اشتراک می گذارد. او انتظار دارد که “در صورت لزوم ، فردریش مرز پشت سر او بایستد نمایندگان شنبه تصمیم بگیر “

حداقل یک میهمان دیگر را طوری آوردند که انگار کنار او نشسته است. مارکوس سودر “او دیگر با آرمین لاچت شوخی نمی کند.” آرمین لاسچه فقط با خلع سلاح پاسخ داد: “ما وقتی با تلفن صحبت می کنیم حس شوخ طبعی مشابهی داریم.” مصاحبه را اینجا بخوانید: مارکوس سودر: “میراث مرکل باید حفظ شود”

اگر دیگر به خاطر او نبود ، مارکوس لانز جرات می کرد دوباره تجزیه و تحلیل کند که مارکوس سودر بهترین شانس را محاسبه می کند ، کاندیدای کاندیدا اگر آرمین لاشت به عنوان رئیس CDU انتخاب شود ، اما آیا نتیجه قابل توجهی ندارد؟

نه ، داوطلب فکر نمی کرد. اما او هم نمی خواست در این باره توضیحی بدهد: با لبخند گفت: “هنوز وقت هست”. وی گفت: “ما در ماه مارس ، آوریل به طور علنی با هم بحث و تصمیم خواهیم گرفت.” تلاش برای اقناع جاده. “پس من برمی گردم.”

“مارکوس لانز” – اینگونه برنامه های گذشته اجرا می شدند[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *