لیختنبرگ هفت ملک مسکونی برای حفاظت از محیط زیست فراهم می کند

[ad_1]

زنده

لیختنبرگ هفت ملک مسکونی برای حفاظت از محیط زیست فراهم می کند

این منطقه برای 126 واحد مسکونی از حق رد اول استفاده می کند. برای سه ویژگی کار نمی کند.


بنری با کتیبه

در بالکن برلین با عنوان “حفاظت از مایل به همه می رود” نوشته شده است

عکس: Lothar Firststl / dpa

برلین منطقه می تواند از حق امتناع اول در املاک و مستغلات به نفع و حمایت از شهروندان خود استفاده کند. دفتر مطبوعاتی اداره منطقه گفت: “لیختنبرگ سال گذشته چندین بار آماده انجام این کار بود.” با این حال ، خریداران یک فرصت قانونی دارند تا از طریق توافق نامه – که منطقه حق دور زدن ندارد ، از پیش خرید جلوگیری کنند. چنین توافق نامه اجتنابی در هفت مورد در لیختنبرگ در سال 2020 منعقد شد که 126 واحد مسکونی را تحت تأثیر قرار داد.طبق گفته مرکز مطبوعات ، این هفت سایت ایمن هستند:Eitelstrasse 9 – 10 (14 واحد اقامتی)Einbecker Straße 44 – Marie-Curie-Allee 2 (20 واحد مسکونی)

Lückstraße 47 (15 واحد مسکونی)

Nöldnerstraße 25-27 – Stadthausstraße 4 (37 واحد مسکونی)

Spittastraße 14 (18 واحد مسکونی)

Pfarrstrasse 103 (10 واحد مسکونی)

Spittastraße 5 (12 واحد مسکونی)

“توافق نامه های اجتناب در برخی موارد طی 10 یا 20 سال اهداف زیست محیطی را فراهم می کند. اما موارد بیشتری وجود دارد. “، مشاور توسعه شهری کوین هانیکه (SPD) گفت. دفتر منطقه دقیقاً معیارها و ارزیابی خود را بررسی خواهد کرد تا در آینده حق رد اول را اعمال کند. علاوه بر این ، Hönicke در حال مذاکره فشرده برای به دست آوردن شرکای بیشتری در لیختنبرگ است تا بتوان از حق رد اول بیشتر استفاده کرد.

بخاطر عدم رعایت ضوابط کافی ، این منطقه قادر به استفاده از حق امتناع اول از سه ملک نبود. اینها بیشتر املاکی هستند که واحدهای مسکونی کافی ندارند. موانع دیگر محرومیت از حق امتناع اول ، به عنوان مثال در مورد فروش در داخل خانواده ، و همچنین زمین های خالی یا املاکی که قبلاً صرفاً برای اهداف تجاری استفاده شده بود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *