لنا مایر-لاندروت روی سکو

[ad_1]

هفته مد برای شما

لنا مایر-لاندروت روی سکو


لنا مایر-لندروت بر فراز راهپیمایی پرواز می کند.

لنا مایر-لندروت بر فراز راهپیمایی پرواز می کند.

عکس: dpa

کلاسیک را ترجیح می دهید یا مدرن؟ در هفته مد درباره شما در برلین ، لنا مایر -لاندروت ترجیحات سلیقه ای خود را فاش کرد – و مجموعه خود را “خیلی کمتر” ارائه کرد.

برلین. سکو به جای صحنه کنسرت: خواننده لنا مایر لندروت (30) چهارشنبه شب در برلین مجموعه پاییز و زمستان برچسب مد جدید خود “Much Less” را ارائه کرد.


در پایان هفته مد درباره شما ، مدلها کت ، ژاکت بافتنی ، روسری و کلاه ، عمدتا با رنگ مشکی و طبیعی ارائه کردند.

نوازنده (“بهتر”) در پایان نمایش 15 دقیقه ای با ترکیب گاه به گاه پیراهن و شلوار مشکی روی صحنه رفت و برای تماشاگران دست تکان داد. در میان مهمانان در کرافتورک افراد حرفه ای فوتبال از هرتا کوین پرنس بواتنگ و دیوی سلکه حضور داشتند.

برای چیزهای کلاسیک تایپ کنید

مایر-لندروت توضیح داد که این مجموعه را با طراحان مطابق با سلیقه خود توسعه داده است. مایر لاندروت از خبرگزاری آلمان می گوید: “من متوجه می شوم که بیشتر یک چیز کلاسیک هستم. من همچنین دوست دارم هر از گاهی لباس های مدرن بپوشم. اما من به طور کلی قطعات کلاسیک را دوست دارم که خیلی مدرن نیستند.”

این مجموعه تا حد زیادی از مواد با دوام مانند پنبه ارگانیک یا کتان تشکیل شده است و در اروپا ساخته شده است. به گفته خرده فروش آنلاین برای شما ، ترکیبات مناسب برای هر مناسبت طراحی شده اند و تا اندازه XXXL در دسترس هستند.

زن 30 ساله توضیح داد که خود او فقط مهارت اولیه ای در صنایع نساجی داشت. “من به دوختن چیزی اطمینان ندارم. اما من قطعاً می توانم یک شلوار کوتاه کنم ، یک دکمه بدوزم یا یک سوراخ ایجاد کنم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210915-99-233662 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *