لاک ناخن روشن در دستور کار است – Berliner Morgenpost

[ad_1]

نکات مانیکور تابستانی

لاک ناخن روشن در دستور کار است


مطابق با تابستان ، می توانید رنگ های چشم نواز لاک را امتحان کنید.

مطابق با تابستان ، می توانید رنگ های چشم نواز لاک را امتحان کنید.

عکس: dpa

بالاخره تابستان ، بالاخره گرم – فقط لاک ناخن مناسب از دست رفته است. نکاتی درمورد موارد فعلی ، اینکه چگونه در تابستان ناخن های خود را کاملاً رنگ آمیزی کنید و افراد شجاع اکنون می توانند امتحان کنند.

فرانکفورت / ماین. تابستان امسال ، پالت رنگی برای لاک ناخن از صورتی لخت تا صورتی ملایم تا صورتی شیرینی متفاوت است. از طرف دیگر لاک ناخن کلاسیک و رنگ مات کاملاً قدیمی شده است ، می گوید ریکاردا زیل ، متخصص روند انجمن مراقبت از بدن و مواد شوینده (IKW).


رنگ های روشن در این تابستان مد هستند

کسانی که دوست دارند از لاک ناخن جذاب استفاده کنند می توانند بخار خود را آزاد کنند: یک طراحی چند رنگ نیز محبوب است. زیل می گوید ، هر ناخن با سایه ای متفاوت از رنگ صورتی رنگ آمیزی شده است. درجه بندی رنگ از صورتی کمرنگ تا صورتی آب نبات متغیر است.

نکته: روشن ترین سایه را روی بند بند بزنید و با روشن ترین رنگ انگشت کوچک را تمام کنید. رنگ های روشن و تیره با توجه به Zill بیشتر خودنمایی می کنند و معمولاً روی انگشت حلقه و انگشت کوچک بهتر به نظر می رسند – زیرا زیباترین ناخن را دارند.

ناخن های صورتی روشن نیز تابستان امسال مورد توجه قرار گرفته اند. در مورد رنگهای شدید ، توصیه این است: برای جلوگیری از تغییر رنگ ناخن طبیعی ، همیشه از کت پایه استفاده کنید.

تن های ملایم و نحوه نگاه داشتن ناخن های شما بیشتر حفظ می شود

اگر کمی ریزتر دوست دارید یا با رنگ های روشن مشکلی دارید ، می توانید سایه های خاموش با رنگ سفید ملایم مانند کرم کره یا رنگ های خاکستری را اعمال کنید.

نکته: نباید لاک ناخن را روی کوتیکول بزنید و فضای کمی را در سمت چپ و راست چین ناخن بگذارید. سپس ناخن باریک تر و بهتر حفظ می شود.

برای اینکه ماندگاری رنگ بیشتر باشد ، می توانید روی رنگ رنگی یک لایه رویی بزنید. این باعث درخشش بیشتر ناخن ها می شود.

ناخن های خود را در تابستان رنگ کنید

شما نباید ناخن های خود را زیر آفتاب رنگ کنید. زیرا در این صورت ، طبق IKW ، لایه رنگ می تواند خیلی زود خشک شود و حلال های موجود در زیر به راحتی تبخیر نمی شوند. در نتیجه ممکن است حباب های زشت کوچکی در رنگ ایجاد شود.

حتی پس از استحمام گسترده ، نباید ناخن های خود را مستقیم رنگ کنید. زیرا در این صورت نه تنها پوست چروک شده است. ناخن ها نیز تا خشک شدن جمع می شوند. این می تواند باعث کنده شدن رنگ پوست شود.

خوب است قبل از نقاشی دست ها و در صورت لزوم پاها را بشویید. هنگام استفاده از لاک ، ناخن ها باید بدون چربی باشند. بنابراین بهتر است بلافاصله قبل از استفاده از لاک از مصرف کرم دست یا روغن ناخن خودداری کنید.

© dpa-infocom ، dpa: 210615-99-02953 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *