قفل شدن تاج: ورزشی بین درک و نارضایتی

[ad_1]

“آزمون سخت”

قفل شدن تاج: ورزشی بین درک و نارضایتی

انسداد دوم تاج همچنین باعث افزایش ترس و نگرانی در مورد ورزشهای سازمان یافته ، اما همچنین عدم درک می شود. رئیس ترول شنا گفت: عجله به مراکز اسکی نشان می دهد که مردم گرسنه ورزش هستند. ورزش باید بخشی از راه حل باشد.

به روز شده: 01/06/2021 ، 15:24


مارکو ترول ، رئیس انجمن شنای آلمان.

مارکو ترول ، رئیس انجمن شنای آلمان.

عکس: dpa

فرانکفورت / ماین. با هر طولانی شدن انسداد و محدودیت های تاج ، مشکلات ورزش سازمان یافته و نارضایتی بسیاری از انجمن ها از تعلیق تجویز شده افزایش می یابد.رئیس جدید انجمن شنای آلمان ، مارکو ترول گفت: “هجوم گسترده در اواخر سال به مناطق اسکی فقط نشان داده است که چه تعداد از مردم تمایل به ورزش و حواس پرتی دارند. هیچ کس نمی تواند ماه ها در زندان بماند ، مردم به ورزش احتیاج دارند.”

بنابراین وی از سیاستمداران خواست تا از ارزش افزوده ورزش در مقابله با بیماری همه گیر قدردانی کنند ، آن را وارد کنند و آن را فلج نکنند. ترول گفت: “ورزش به دلیل داشتن سازمان و نظم قابل اعتماد شناخته شده است ، به همین دلیل سزاوار اعتماد بیشتری است. باید به عنوان بخشی از راه حل ، نه به عنوان بخشی از مسئله ، ورزش”.

آنگلا مرکل ، صدراعظم (CDU) روز سه شنبه با تمدید محاصره تا 31 ژانویه گفت: “اقداماتی که ما تصمیم گرفته ایم شدید است. آنها سختگیرانه ترند.” جهش های ویروسی مسری بیشتر نیز تهدیدی جدید محسوب می شود. شهردار حاکم برلین ، مایکل مولر (SPD) هشدار داده است که “دیگر زمانی برای نیمه قلب وجود ندارد”.

با این حال ، رئیس ترول شنا گفت که مفاهیم بهداشتی زیادی نشان داده است “که ما می توانیم با آموزش و آموزش ساختاری باشگاه های خود ، خطر عفونت را تا حد ممکن پایین نگه داریم”. ترول از ماه نوامبر رئیس انجمن است که نزدیک به 600،000 عضو دارد.

وی گفت: به دلیل مسئولیت خود در قبال باشگاه ها ، سازمان چتر می خواهد “حتی بیشتر کار کند تا مسئولیت افتتاح مسئولانه استخرها را ارتقا دهد.” به طور خاص در استخرهای شنا ، در صورت رعایت اصول بهداشتی و مسافت ، به دلیل کلر ، تصفیه آب ، رطوبت و گرما زیاد خطر بسیار کم است.

در کنفدراسیون ورزشهای المپیک آلمان ، حتی پس از بروزرسانی محاصره ، حداقل تا پایان ژانویه ، ترس از آسیب رساندن به تنها سیستم ورزشی در جهان در حال افزایش است. آلفونس هورمن ، رئیس DOSB ، از آژانس مطبوعاتی آلمان ، گفت: “متأسفانه ، آزمایشی برای باشگاه های ورزشی ، داوطلبان و 27 میلیون عضو در سال جدید ادامه خواهد یافت.” “بنابراین آلمان ورزشی به طور نامحدود محکوم به رکود است ، اما با عواقب منفی کاملاً قابل پیش بینی.”

با این حال ، در همان زمان ، وی همچنین از “خانواده ورزش خواست که از اقدامات فعلی در همبستگی حمایت کرده و شکل شخصی ارزشمند و وفاداری مهم خود را به باشگاه حفظ کنند.” وی همچنین از سیاستمداران خواست “به باشگاهها با عواقب اقتصادی مورد انتظار برای مبارزه با بیماری همه گیر کمک ملموس کنند”.

تأثیرات بحران کرونا از خطر ورشکستگی برای باشگاه های حرفه ای تا کاهش عضویت و نگرانی در مورد استعدادهای جوان برای باشگاه های آماتور است. 4/79 درصد از کارکنان باشگاه باواریایی ، بزرگترین مشکل ساختاری را فقدان یا از دست دادن کودکان و جوانان به دلیل فوتبال عنوان کردند. این نتیجه یک نظرسنجی به سفارش اتحادیه فوتبال باواریاست. بین 2 تا 15 دسامبر 2020 ، 1664 رهبران باشگاه در بایرن مورد بررسی قرار گرفتند. عملیات در بازی به دلیل قفل دوم امکان پذیر نیست.

DOSB ، که 27 میلیون عضو آن در حدود 90،000 انجمن تحت چتر آن سازمان یافته اند ، بسته به توسعه تاجگذاری ، کاهش عضویت دو تا سه میلیون را رد نمی کند. علاوه بر این ، طبق DOSB ، یک میلیون داوطلب ممکن است از دست بروند. هرمان قبلاً در ماه دسامبر هشدار داده بود: “این نیاز هر هفته در حال افزایش است.”

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-916804 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *