قطع رابطه با مارتین سونبورن: نیکو سمستروت مهمانی را ترک می کند

[ad_1]

ادعاهای نژادپرستی

ترک مهمانی: به همین دلیل سمسروت از سونبرن جدا شد

نماینده پارلمان اروپا ، نیکو سامروت از حزب استعفا داده است. وی نوشت ، این واكنشی است به رفتار مارتین سونورن.

حزب طنز این حزب به بوندستاگ منتقل می شود

مارکو بیولوف ، عضو بوندستاگ و سیاستمدار سابق SPD به حزب پیوست. مارتین سونبورن طنزپرداز و رهبر حزب یک کارت عضویت بیش از حد بزرگ در برلین به بولوف اهدا کرد. این اولین بار است که “حزب” در بوندستاگ نمایندگی می شود.

نمایش توضیحات

برلین / بروکسل.

  • سیاستمدار و طنزپرداز نیکو سامروث از حزب استعفا داد
  • دلیل استعفا وی بررسی ادعاهای نژادپرستی است رئیس جمهور مارتین سونبورن
  • چگونه اکنون سمسروت می خواهد ادامه دهدسیاستمدار و طنزپرداز نیکو سامروت ترک کردن “مهمانی” خارج از. این نماینده اروپا در روز چهارشنبه در وب سایت خود اعلام کرد. این حرکت واکنشی به روشی است که رئیس حزب مارتین سونبورن با آن روبرو شده است ادعاهای نژادپرستی. Sonneborn اخیراً عکسی خنده دار را در کانال های خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است که بسیاری از کاربران آن را نژادپرستانه می دانند.سامروت در بیانیه ای مبنی بر ترک حزب ، نوشت که سونبرن نیز در شرایط فعلی صاحب موقعیت خواهد شد “جایی برای انتقاد نیست” و زمینه اجتماعی انتشار آن را پنهان کرده اند.همچنین جالب است: Semsrott در اتحادیه اروپا راه اندازی شد: نازی ها با دوستان مهمانی تماشا می کنند

Semstrot برای Soneborn: “بی موقع

از اولی هم استفاده کنید سردبیر تایتانیک موقعیت او در قدرت به محض این که افراد آسیب دیده از خود در برابر توهین دفاع کنند. بلکه او خود را به عنوان یک قربانی تلطیف می کند و گزارش می دهد که “دیگران خیلی احمق هستند تا هنر او را درک نکنند.” سمسروت ادامه داد: این رفتار “قدیمی” بود.

نماینده پارلمان اروپا در هامبورگ این اقدام سونبورن را “غلط و غیرقابل قبول” خواند. و این اولین بار نیست که سمسروت نگران رفتار همکار حزب خود است: “این در موارد دیگر در گذشته برای من اتفاق افتاده است. از این حالا من خودم را می گیرم عواقب. “

همچنین بخوانید: سمسروت در استراسبورگ: چگونه سیاستمدار حزب پارلمان اروپا را تجربه می کند

نیکو سامسروت می خواهد تا پایان قانونگذاری در پارلمان اتحادیه اروپا باقی بماند

در واقع ، برای اولین بار مارتین سونبورن نیست ادعاهای نژادپرستی ساخته شدن. در سال 2011 ، او خود بر روی پوستر انتخاباتی سیاه چهره بر اساس باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا به تصویر کشیده شد. در یک پست توییتری که سمسروت اکنون به آن پاسخ می دهد ، سونبورن با یک تی شرت ظاهر شد که روی آن “لهجه آسیایی” کلیشه ای چاپ شده است.

سامروت توضیح داد: از آنجا که حزب در وهله اول پروژه مارتین سونورن بود ، او دیگر نمی خواست از آن دست بکشد. بودن حکم در پارلمان اروپا اما او می خواهد تا پایان دوره قانونگذاری به ورزش ادامه دهد.

همچنین جالب است: “حزب”: مارکو بیولوف نماینده حزب طنز در بوندستاگ است

(bml)

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *