قرار ملاقات رایگان در مراکز واکسیناسیون: پزشکان اصلی هستند

[ad_1]

علوم پایه

قرار ملاقات رایگان در مراکز واکسیناسیون: پزشکان اصلی هستند


مردی واکسینه شده است.

عکس: dpa

تعداد واکسینه شده در براندنبورگ همچنان در حال افزایش است. تاکنون حدود نیمی از مردم یکبار واکسینه شده اند. مراکز واکسیناسیون قرار ملاقات رایگان دارند – دلیل این امر مشخص نیست.

پوتسدام در حال حاضر ، تعداد کافی واکسیناسیون در مراکز واکسیناسیون در براندنبورگ وجود دارد – کارکنان تدارکات واکسیناسیون در وزارت کشور و انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری (KVBB) افزایش خستگی واکسیناسیون را در بین مردم مشاهده نمی کنند. از روز پنجشنبه ، بیش از دو میلیون واکسیناسیون انجام شده است. طبق RKI ، بیش از نیمی از کل جمعیت حداقل یک واکسیناسیون دارند و تقریباً یک سوم مردم از محافظت کامل در برابر واکسیناسیون برخوردار هستند.


سخنگوی وزارت امور خارجه روز جمعه گفت: “ما در حال حاضر متوجه مراکز واکسیناسیون هستیم که تعدادی از جلسات را فراموش کرده ایم – طبق گفته KVBB ، درصد کسانی که حاضر نمی شوند بین پنج تا ده درصد است.” دلیل این امر مشخص نیست. دلایل این امر ممکن است کاهش میزان وقوع و شروع تعطیلات تابستانی باشد. علاوه بر این ، کسانی که واجد شرایط واکسیناسیون هستند ممکن است قبلاً از پزشک خانواده واکسیناسیون مناسب دریافت کرده باشند.

سخنگوی KVBB ، کریستین وری نیز بیانیه مشابهی ارائه داد. او همچنین خستگی ناشی از واکسیناسیون را نمی بیند. اما یکی توسعه را در نظر خواهد گرفت. عواملی مانند گرما در چند روز گذشته ، اما همچنین انتخاب واکسن در مطب پزشک می تواند در قرار ملاقات های رایگان نقش داشته باشد.

بیشتر واکسیناسیون های کرونر قلب در براندنبورگ توسط پزشکان محلی در این ایالت انجام می شود. طبق انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری براندنبورگ (KVBB) ، پزشکان قراردادی تاکنون 1.6 میلیون واکسیناسیون حدود دو میلیون ایالتی را انجام داده اند. KVBB روز جمعه اعلام کرد که آنها ستون فقرات کمپین واکسیناسیون کشور هستند. رئیس جمهور پیتر نواک گفت: “واکسیناسیون هنوز در دست پزشکان است و مهمتر از همه باید در مطب پزشک انجام شود. این از داده های فعلی واکسیناسیون کاملاً مشخص است.”

طبق گفته کارکنان تدارکات واکسیناسیون ، در سطح ملی ، 1،290،078 نفر اولین واکسیناسیون خود را دریافت کردند که سهم 51.1 درصدی از جمعیت است. 796،866 نفر به طور کامل واکسینه شده اند که مربوط به 31.6 درصد از جمعیت است. در مقایسه با سایر لندرها ، طبق گفته موسسه رابرت کوچ ، براندنبورگ برای اولین واکسیناسیون و آخرین بار برای واکسیناسیون دوم در خط میانی است.

سخنگوی وزارت گفت ساکنان براندنبورگ به دلیل کار در سایر لندر واکسینه شده اند. این عدد باید اضافه شود. برخی دیگر به دلیل بهبودی کوید و پس از آن واکسیناسیون تقویت کننده کاملاً محافظت می شوند. بنابراین ، ممکن است مقدار حتی بیشتر باشد.

© dpa-infocom ، dpa: 210625-99-142409 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *