قتل مضاعف در فرانسه: “تک تیرانداز فرانسوی” به صحرا فرار می کند

[ad_1]

عملیات پلیس

“تیرانداز از خفا”: مظنون به قاتل مضاعف در حال فرار


پلیس به شدت مسلح در Les Plantiers و صحرای اطراف آن روزها در جستجوی مظنون به یک قاتل مضاعف بوده است.

پلیس به شدت مسلح در Les Plantiers و صحرای اطراف آن روزها در جستجوی مظنون به یک قاتل مضاعف بوده است.

عکس: KLEMENTO MAHUDE / afp

تلاشهای زیادی برای یافتن مظنون به یک قاتل مضاعف در فرانسه صورت می گیرد. او در یک منطقه کوهستانی وحشی مخفی شده است.

پاریس صحنه هایی که در حال حاضر در آن هستند هفت به نظر می رسد قسمت جنوب شرقی توده مرکزی فرانسه مستقیماً از اولین فیلم هالیوود در مجموعه رمبو گرفته شده است. 300 ژاندارم به شدت مسلح، از جمله واحدی از واحدهای نخبه GIGN ، متخصص در گروگانگیری ، هر 15 کیلومتر مربع شانه و یک منطقه کاملاً مهر و موم شده نه چندان دور دهکده کوهستانی Les Plantiers.

جستجوی شما برای آن است والنتین م 29 ساله، یکی ادعای قاتل مضاعفکه در جایی از صحرای صعب العبور و جنگلی انبوه پنهان شده است و توسط دره های عمیق عبور می کند. Les Plantiers یک جامعه زیبا با 250 نفر است که در یک فلات در اطراف یک کلیسای رومانسک در بخش Gare در جنوب فرانسه جمع شده اند. والنتین ام در اینجا کار می کند ، در کارخانه چوب بری محلی.


گفته می شود علت این قتل مضاعف ، توبیخ رئیس است

صبح روز سه شنبه ، به نظر می رسد که او در فضای شرکت بسیار بد است ، جایی که رئیس او او را توبیخ می کند که نمی خواهد با کسی سلام کند. سپس گفته می شود که والنتین ام اسلحه را بیرون کشید و صاحب کارخانه 55 ساله اره کارخانه را با چندین شلیک هدفمند به سر و همچنین یک همکار در حال سقوط کشت. بلافاصله پس از جنایت ، او به خانه بازگشت ، چندین سلاح و تجهیزات برای زنده ماندن جمع کرد و با پای پیاده در کوههای کارستی اطراف پنهان شد.همچنین بخوانید: حمله به مدرسه ای در روسیه: کشته شدن معلمان و دانش آموزان

در Les Plantiers ، جایی که همه افراد را می شناسند ، این قتل مضاعف یک شوک آور بود. یا ایجاد ترس می کند ، مانند مورد باربارا ن. ، که در همسایگی مرتکب ادعایی زندگی می کند. زن بیوه شکایت می کند: “من دیگر نمی توانم بخوابم ،” که می داند چه کسی در لیست والنتین قرار خواهد گرفت. “باربارا ن. مانند سایر ساکنان Les Plantiers ، فعلاً حق ندارد آپارتمان خود را ترک کند.

مرتکب به عنوان “بسیار خطرناک” طبقه بندی می شود

برای دفاع از خود ، استان نیمس از آنها خواسته است “حداکثر احتیاط” را تا زمان دستگیری مرتکب مشکوک ، طبقه بندی شده به عنوان “بسیار خطرناک” انجام دهند. نظرات Les Plantiers در مورد اینکه والنتین ام واقعاً آنقدر خطرناک است یا فقط دیوانه است متفاوت است. این مرد که به همراه همسر و دختر یک ساله اش در یک خانه مجردی در حومه روستا زندگی می کند ، سابقه محکومیتی ندارد.


با این حال ، از دید ژاندارمری ، وی نمایه ای “نگران کننده” دارد. کماندار و شکارچی پرشور دارای گواهی اسلحه است و در بازرسی از یک خانه کمتر از یازده تیربار و تفنگ و همچنین چند صد گلوله مهمات توقیف شد. بیش از همه ، شناخته شده است که عامل جنایت کاملاً می خواست یک تیرانداز شود.

“تک تیرانداز آمریکایی” به عنوان الگویی برای ادعای قاتلان مضاعف

گفته می شود که او بوده است کریس کایل الگوی عالی او ، تیرانداز آمریکایی که با 160 “قتل” اثبات شده در عراق رکورددار شد و در سال 2014 برنده این فیلم شد. “تیرانداز آمریکایی” تقدیم می کند در واقع ، والنتین ام. داوطلبانه به نیروهای مسلح فرانسه پیوست ، اما به دلیل مشکلات چشمی موفق نشد. سرهنگ ژاندارمری ، لوران هاس ، مسئول جستجو ، از “یک عملیات بسیار ظریف” صحبت کرد.

او می ترسد که والنتین ام از جمله مسلح به یک تفنگ دقیق با برد “300 متر خوب” باشد. او همچنین اطراف Les Plantiers را به عنوان پشت دست خود می داند. گرچه طرف جستجو توسط یک هلی کوپتر با دوربین حرارتی پشتیبانی می شود ، اما بعد از دو روز و دو شب بعد از ظهر پنجشنبه هنوز اثری از فراری نیست ، که بخشدار نیم از رادیو خواست تا “بالاخره به هوش بیاید” ، دستان او تعطیل

این پرونده بسیار یادآور وقایع اطراف Yves R. در جولای گذشته است. او افسران پلیس را در Opennau در جنگل سیاه تهدید کرد ، اسلحه های گرم آنها را به سرقت برد و سپس روزها در جنگل های اطراف مخفی شد. به اصطلاح “جنگل رمبو” پس از جستجوی طولانی توسط هلی کوپترها و حدود 1500 افسر دستگیر شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *