قبل از اینکه دوباره Hertha BSC را ببینید: پرونده مایر

[ad_1]

هرتا BSC

قبل از اینکه دوباره Hertha BSC را ببینید: پرونده مایر

استعداد استثنایی هرتا تاکنون در کلوپ اجاره ای وی بیله فلد تقریباً استفاده نشده است. برلینر چه مشکلی دارد؟


آرن میر (سمت چپ) مدتهاست که بزرگترین جواهر در کارهای جوانان در هرتا به حساب می آید.  حالا او برای رسیدن به بوندسلیگا می جنگد.

آرن میر (سمت چپ) مدتهاست که بزرگترین جواهر کار جوانان در هرتا به حساب می آید. حالا او برای رسیدن به بوندس لیگا می جنگد.

عکس: nph / engler / photo union / nordphoto

برلین او کپی نکرد ، البته نه. وقتی برونو لابادیا درباره آرن مایر صحبت می کند ، این امید وجود دارد که استعداد استثنایی هرتا سرانجام دوباره به مسیر درست برگردد و تحولی را که از همان روزهای نوجوانی برای او پیش بینی شده بود ، به دست آورد. از نظر امکانات ، برلینر به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار در کشور شناخته می شود ، اما در عمل حتی در باشگاه قرضی Arminia Bielefeld شانس وجود ندارد.سرمربی هرتا قبل از دیدار دوباره در East Westphalia روز یکشنبه (ساعت 18:00 ، اسکای) گفت: “مطمئناً ما دوست داریم او بیشتر بازی کند ، اما متأسفانه اینطور نیست ،” امیدوارم که او بیاید. وی افزود: “اما او نباید این كار را علیه ما انجام دهد.” حداكثر تا روز دوشنبه ، آرزوهای لبادیا برای هافبك مشخص است: ظاهر ، ظاهر ، ظاهر.هنگامی که مایر در پاییز به وام از هرتا اصرار داشت ، انتخاب بیله فلد بسیار قطعی به نظر می رسید. زمان بازی برای تیم صعود شده تضمین شده به نظر می رسید ، زیرا مایر توانایی هایی را با خود به همراه آورد که در غیر این صورت یافتن آنها در تیم دشوار است. مربی Uwe Neuhaus به نظر می رسید مشتاقانه است. این مربی با اشتیاق گفت: “آرن بسیار خوب با سیستم ما سازگار است زیرا او از لحاظ فنی بازیکن قدرتمندی است که نگاه خوبی به هم تیمی های خود دارد.”استعداد Hertha BSC باید با شکست ها کنار بیاید

سه ماه و یازده بازی بعد در بوندسلیگا ، چیز کمی باقی مانده است. مایر قبل از اقامت دو دقیقه ای خود در آخر هفته گذشته ، فقط 45 دقیقه دو بار بازی كرد ، مانند یك بدن کاملاً خارجی ظاهر شد و امتیاز 5/5 را دریافت كرد. او علاوه بر زانوی خود ، حتی در مسابقه 5 بازی نیز نگران مچ پا بود. Neuhaus صبور است: “ما در تلاشیم آن را به تدریج معرفی کنیم.”

با این حال ، برای مایر ، ساعت در حال افزایش است ، او دیگر 17 سال ندارد ، روز جمعه 22 ساله خواهد شد. او به عنوان کاپیتان تیم ملی U21 ، در مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان نقش برجسته ای را ایفا می کند ، اما به فوریت نیاز به آموزش در مسابقه دارد. علاوه بر این ، او باید با این واقعیت کنار بیاید که سایر معاصران از او پیشی گرفته اند ، در حالی که طی دو سال او از یک معمولی بلند پروازانه در هرتا به یک نامزد بانک در بیلفلد تبدیل شده است. ارزش بازار آن در این مدت در حال حاضر از حدود 24 میلیون به ده میلیون یورو کاهش یافته است. درست قبل از کریسمس ، او یک سلفی در اینستاگرام منتشر کرد. وی با ترجمه آزاد نوشت: “ارتعاشات بد مجاز نیستند:” من اجازه ارتعاشات بد را نمی دهم.

مربی Hertha BSC در تماس است

لاببادیا می گوید: “وضعیت قطعاً عالی نیست ، آرن تصور دیگری داشت.” او دلیلی برای وام در پاییز نمی دید ، اما مایر – فقط ذخیره ای در هرتا – می خواست “آزاد شنا كند”. این آرزو از نظر فرصت های توسعه نیز برآورده شد. قرارداد وی در برلین تا سال 2023 است.

Labbadia همچنین فعالیت مایر را در Bielefeld از نزدیک دنبال می کند. این مربی توضیح می دهد: “ما یک صورت فلکی خوبی داریم.” “اولاف یانسن دستیار مربی من قبلاً با اووه نئوهوس کار کرده و دوست صمیمی وی است ، بنابراین ما همچنان بازخورد می گیریم. من همچنین با آرن صحبت کردم ، زیرا برای من مهم است که با او در ارتباط باشم. “

چرا مایر علی رغم رقابت قابل کنترل با Arminia می جنگد؟ این حتی برای ناظران در محل نیز یک معما است ، زیرا واحدهای آموزشی پشت درهای بسته برگزار می شوند.

در تابستان به Hertha BSC برگردید

با این حال ، رویکردهایی وجود دارد. این واقعیت که او قبلاً به بیلفلد وارد شده بود شروع کار را تسهیل نکرد و زخم های جدید نیز او را عقب انداخت. به این شرایط تغییر یافته ، که از سال 2007 تاکنون برای مایر در خانه در فضای هرتا یک شوک فرهنگی بوده است. وستفالن شرقی برلین نیست ، و واضح است که همه گیر تاج و تخت کمکی به ادغام نیست. همچنین ادعا می شود که خانواده میر به عفونت کووید 19 مبتلا شده اند ، که مرحله ای او را تحت فشار قرار می دهد. او نمی خواهد در این باره صحبت کند ، او به طور مداوم درخواست مصاحبه را رد می کند.

این واقعیت که مایر دقیقاً قهرمان جهان در تمرینات نیست نیز ممکن است در Neuhaus نقش داشته باشد ، اما Labbadia نمی خواهد این شهرت را تأیید کند. او می گوید: “من نمی دانستم او شخصی است که فقط استعداد دارد و با او کار نمی کند.” او سیستم را دارد و می خواهد. “

بنابراین در حال حاضر فقط ترکیبی از صبر و اعتماد به نفس وجود دارد – همچنین در هرتا. آنچه در مورد Labbadia صدق می کند ، در مورد باشگاه نیز صدق می کند ، که امیدوار است تابستان امسال یک بازگشت کننده بالغ داشته باشد: مایر هنوز از کار خود خارج نشده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *