قانون جدید: اطمینان قانونی برای پارلمان های منطقه

[ad_1]

استراتژی ها

قانون جدید: اطمینان قانونی برای پارلمان های منطقه

چگونه در طول تاج به کار خود ادامه می دهید؟ Friedrichshain-Kreuzberg در حال تلاش برای یک سیستم کنفرانس جدید است. و مناطق دیگر؟


کنفرانس ورزشی: در ماه نوامبر ، شورای منطقه ای فریدریش شاین-کروزبرگ به دلیل مقررات بهداشتی در فضای باز دیدار کردند.  بیشتر آنها برای گزینه ملاقات دیجیتال بود.

کنفرانس ورزشی: در ماه نوامبر ، شورای منطقه ای فریدریش شاین-کروزبرگ به دلیل مقررات بهداشتی در فضای باز دیدار کردند. بیشتر آنها برای گزینه ملاقات دیجیتال بود.

عکس: Sergey Glanze / خدمات عکس FUNKE

برلین علی رغم تاجگذاری: سیاست منطقه باید حتی در طی یک بیماری همه گیر به کار خود ادامه دهد. در حال حاضر ، مجلس نمایندگان اساس مورد انتظار مدت ها را برای جلسات جلسات شورای منطقه (BVV) و کمیسیون های آنها به صورت دیجیتال ایجاد کرده است. آیین نامه جدید اجازه می دهد جلساتی به صورت کنفرانس ویدیویی برگزار شود. به این ترتیب ، جلسات حضوری که تحت قوانین بهداشتی دشوار هستند ، می توانند با حمایت قانونی جایگزین شوند. پس از شیوع ، نواحی الگوهای مختلفی را دنبال کردند تا جلسات BVV برگزار شود. مرور:تاکنون تصمیم در مورد نشست دیجیتالی BVV در تمپلهوف-شونبرگ اتخاذ شده است. سرویس حقوقی بیم آن را داشت که تصمیمات دیجیتالی قانونی نباشد. با “قانون اصلاح قانون اداره منطقه برای اطمینان از توانایی شوراهای منطقه در کار در موارد اضطراری” که روز پنجشنبه توسط مجلس نمایندگان برلین تصویب شد ، اکنون مقامات منطقه می توانند به صورت امن و قانونی از طریق دیجیتال دیدار کنند. Stefan Böltes (SPD) BVV Tempelhof-Schöneberg ، رئیس BVV ، به این معنی است که از فوریه به بعد به عنوان یک کنفرانس ویدیویی برگزار می شود.
ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع

هیچ برنامه مناسبی در دسترس نیست

هنگامی که در ماه مارس همه گیری تاج به برلین رسید ، دفتر منطقه شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف BVV را لغو کرد. بعداً جلسات در سالن های بدنسازی یا مدرسه برگزار می شد. هنگامی که موج دوم تاجی در پاییز آمد ، جلسه به حوزه دیجیتال منتقل شد: دفتر منطقه در یک جلسه گسترده به سوالات پاسخ داد ، و پس از آن بحث و گفتگو توسط شورایاران منطقه آغاز شد. به دلایل قانونی نمی توان رأی داد. در حال حاضر از نظر قانونی کنفرانس های دیجیتال هیچ الزامات فنی وجود ندارد ، یک برنامه باید خریداری شود.

نفرین سیاستمداران ، شورای شهرهایی که درک آنها دشوار است ، وقفه در پورتال ویدئویی YouTube: در 9 دسامبر ، جلسه BVV در Friedrichshain-Kreuzberg فقط بعد از حدود یک ساعت قطع می شد. خشم و عصبانیت در میان سیاستمداران منطقه و شهروندان ناظران بسیار زیاد بود. اولین نمایش مشتاقانه منتظر بود: برای اولین بار ، تمام کسانی که تجویز می شوند باید به صورت دیجیتال در آنجا باشند و بتوانند در مورد بیشتر موارد دستور جلسه رأی دهند.

انتقاد تند: هیچ آزمایش آزمایشی انجام نشده است

FDP و CDU ، که شوراهای شهر را ارائه نمی دهند ، شکایت دارند که شروع آزمون وجود ندارد و شورای شهر با فناوری میکروفون نامناسب در سالن BVV ملاقات می کند. باید تغییر کند. دفتر BVV اکنون اعلام کرده است که از سیستم کنفرانس جدیدی استفاده خواهد شد و شوراهای شهر در اتاق حضور نخواهند داشت. در 18 ژانویه یک تست عملکردی وجود دارد.

تاکنون ، Lichtenberger BVV فقط به عنوان یک رویداد رو در رو برگزار می شده است – یا کلا لغو شده است. سیستم Nextcloud به طور منظم در جلسات خراب می شد. اگر آخرین BVV در ماه اکتبر در لیختنبرگ برگزار می شد ، فقط آرا written کتبی در دسامبر وجود داشت. BVV بعدی برای 21 ژانویه برنامه ریزی شده است.

هیچ اتاق مناسبی برای BVV وجود ندارد

BVV بعدی در Marzahn-Hellersdorf در تاریخ 21 ژانویه برای اولین بار به عنوان یک کنفرانس ویدیویی برگزار می شود و هنوز هم می تواند از طریق پخش مستقیم به صورت آنلاین دنبال شود. کوتاهترین جلسه شورای منطقه در همه زمانها برای 15 ژانویه در میته برنامه ریزی شده است – فقط یک ماده در دستور کار. باید در مورد اینکه آیا BVV می تواند به صورت کاملاً دیجیتالی در آینده انجام شود ، رای گیری شود. در حال حاضر ، بخشی باید حضور داشته باشد ، بخشی می تواند از خانه شرکت کند. مشکل بزرگ: اتاق مناسب نیست. BVV میته ابتدا مجبور شد به لیختنبرگ برود.

در نوكلن ، همه كمیته ها در حال حاضر به صورت دیجیتالی برگزار می شوند. با این حال ، مجمع منطقه هنوز در جلسات است. هنگامی که مجلس نمایندگان در مورد جلسات دیجیتال BVV تصمیم گرفت ، شورای بزرگان برای انجام هرگونه تنظیم تشکیل جلسه می دهد. در پانکوو ، تقریباً همه جلسات کمیته و BVV در موج دوم کرونا – اما با تعداد بسیار محدود تماشاگران ، در ملا public عام برگزار می شد. از آنجا که این آیین نامه بسیاری از ذینفعان و حتی روزنامه نگاران را از جلسات خارج می کند ، جلسه بعدی BVV نیز برای اولین بار بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود. به گفته مشاور املاک تورستن کوهنه (CDU) ، پخش 20 ژانویه در ابتدا فقط یک “آزمایش آزمایشی” خواهد بود.

کنفرانس ژانویه در اسپانداو برگزار نخواهد شد

BVV Reinickendorf از نوامبر سال 2020 به صورت دیجیتالی برگزار می شود. هر کسی می تواند شرکت کند ، زیرا این جلسه به طور مستقیم از YouTube پخش می شود. جلسات کمیته در Spandau در اواسط ماه دسامبر لغو شد – به جز جلسه ویژه شورای بزرگان ، هیچ گزینه دیجیتالی وجود نداشت. جلسه ژانویه BVV لغو می شود.

در استگلیتز-زلندورف ، شورایاران دیگر در سالن شهر Zelendorf ملاقات نمی کنند زیرا سالن بیش از حد کوچک است. منطقه جایگزین Pauluskirche است ، جایی که به جای 55 ، فقط 29 شورای منطقه وجود دارد. جلسه بعدی در تاریخ 20 ژانویه انتظار می رود که مجدداً در آنجا به صورت رو در رو برگزار شود ، اما احتمالاً تنها با 19 مشاور منطقه ای برگزار می شود. جریان مستقیم بارها و بارها مورد بحث قرار می گیرد. با 10 هزار یورو مورد نیاز برای این کار ، تورستن هایپ ، رهبر گروه پارلمانی HDZ ، ترجیح می دهد خدمات غیرنظامی را گسترش دهد. درخواستی توسط گروه پارلمانی FDP که خواستار BVV دیجیتال بود ، توسط جامعه سبز-سبز رد شد.

جمعه گذشته ، کوتاهترین BVV تاریخ فقط با یک ماده در دستور کار در منطقه میته برگزار شد. به گفته فرانک برترمان ، رئیس BVV (سبزها) ، فقط در طی ده دقیقه ، مشاوران منطقه در لابی سالن شهر میته تصمیم گرفتند که پارلمان منطقه بتواند جلسات دیجیتالی را برگزار کند. تاکنون ، حدود نیمی از مشاوران منطقه باید در آن حضور داشته باشند. یک مشکل بزرگ در Mitte تاکنون کمبود مکان مناسب است. بنابراین ، به عنوان مثال ، آخرین BVV قرار بود در ماه دسامبر در لیختنبرگ برگزار شود.

جلسه در محل

Treptow-Köpenick سالهاست كه به طور زنده جلسات BVV را پخش مي كند. جلسه بعدی BVV قرار است 21 ژانویه در مدرسه ماریان برگزار شود. تماشاگران اجازه مشاهده در محل را ندارند اما جلسه به صورت زنده پخش خواهد شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *