فینال GNTM: هایدی کلوم جالب ترین لحظه شب را فراهم می کند

[ad_1]

ProSieben

الکس ترنس سکسوال “الگوی بعدی بعدی آلمان” است

هایدی کلوم “مدل برتر بعدی آلمان” خود را انتخاب کرده است. نمایش بازیگران بر تنوع در سال 2021 تمرکز دارد. این بود که فینال بزرگ برگزار شد.

به روز شده: 28.05.2021، 15:29

مدل برتر بعدی آلمان: مهمترین حقایق برای فصل جدید

مدل برتر بعدی آلمان: مهمترین حقایق برای فصل جدید

فصل جدید Topmodel بعدی آلمان در 4 فوریه 2021 با نوآوری های فراوان و مهمانان مهیج آغاز می شود. مفهوم بهداشتی مناسب ایمنی کیت را تضمین می کند. مهمترین اطلاعات را می توانید در ویدئو پیدا کنید.

نمایش توضیحات

برلین

  • در GNTM ، هایدی کلوم مدل برتر جدیدی را انتخاب کرد
  • هیچ تماشاگری ، هیچ عضوی دیگر از هیئت داوران – فقط هایدی و مدل ها روی صحنه بودند
  • همه چیز روان پیش نرفت
  • اینجا بخوانید که چه کسی در پایان برنده GNTM 2021 شد

آیا تا به حال فکر کرده اید که زندگی با یک کنترل از راه دور با تکنولوژی پیشرفته که به شما امکان می دهد همه کانال ها را کنترل کنید و فقط به انتهای هر برنامه انتخاب بازیگران غیرقابل تحمل خسته شده بروید ، می فهمید که جهنم کجاست؟ برنده این است نه؟امسال نگاهی بیندازید آهسته حرکت نهایی از “مدل برتر بعدی آلمان” هایدی کلوم. یک دلیل شکست ناپذیر برای این اختراع بسیار مفید.


همه چیز خیلی آسان بود. فینالیست ها و به دنبال آنها هایدی کلوم دور برگشت را انتخاب کردند پدیوم، جلد را کشف کن ، بله. آماده. پایان روز کاری به دنبال یک گفتگوی زنده با Red و Anemari Carpendale در مورد موارد خاص بسیار دشوار.


GNTM 2021: نحوه فینال فینال در زمان تاج تا اینجا است

البته همه ما می دانستیم که کارناوال نهایی در سال 2021 نیز یک خرابکاری خواهد بود چرند جایی که شما فقط سر خود را تکان می دهید و کنترل از راه دور طبیعی را لعنت می کنید.

بعد از اینکه کلوم سال گذشته به دلیل کرونا مجبور شد رویداد چمدان را تعدیل کند ، بقیه امسال غایب هستند. بدون پیاده روی از 20 نامزد برتر ، هیچ کدام هیئت منصفه مهمان. حتی توماس هایو یا کیف مسیحی آنواندر نیز مجاز به شرکت در فینال نبود. هیدی فقط با یک گیاه گلدان انفرادی همراه است.


در عوض ، گذشته نگاری های بی پایان وجود دارد که به خوبی شناخته شده اند چالش ها گرم می شوند و چهار نامزد نهایی دزدکی به راه باریک می آیند تا آهنگ های کند و آرام را بدست آورند.

کاندیدای مدل برتر Mareike در مکانی خالی خود را به عنوان خبرنگار پشت صحنه معرفی کرد پشت صحنه اول از همه ، اوپل آدام به عنوان برنده و دلیل خوبی برای انتخاب فصل آینده انتخاب کرده است: “شاید سال آینده در جای من باشی ،” او زمزمه می کند. به عنوان نامزد نهایی در فینال.


فینال GNTM: هایدی کلوم سرگرم کننده ترین لحظه را فراهم می کند

متأسفانه ، دیگر فرصتی بین تمام گذشته نگرهای مربوط به “جایزه شخصی” باقی نمانده است که باعث تحریک آن شود. قابل درک این جایزه از طریق اینستاگرام و بدون سر و صدا زیاد به لیلیانا اعطا می شود که وی در ابتدای فصل با آن کنار آمد تهدیدشکستن پاهای یک نامزد دیگر ، این احساس را ایجاد کرد ، اما رام بودن آن ثابت شد.


خنده دارترین لحظه احتمالاً ظاهر هایدی کلوم در ابتدای شب بود. چهار نامزد نهایی با نگاهی کرک به خاطره خیابان کنجد به صحنه آمدند و ناگهان در مقابل لباس سیرک ده فوتی با هیدی کلوم در بالا ایستادند. دامن راه راه روشن او متورم می شود ، به چادر تبدیل می شود و هتل توکیو از زیر آن می خزد. مکان برای خنده دارترین ظاهر با مدل موهای جدید فراهم شده است بیل کائولیتس. خاطره بیمار “ببر کینگ” جو اگزوتیک و صاحب روسپی خانه ، برت والرسهایم.


برنده GNTM: زنی با سابقه قوی

در همین حال ، کلوم با حدود 600 نفر از دوستان و اعضای خانواده که به طور زنده ارتباط برقرار کرده اند صحبت کرد ، و آنها این پیمایش را به عنوان سطح دیجیتالی تعریف می کنند و ثابت می کنند که همه چیز به راحتی پیش نمی رود ، حتی با تولیدات تلویزیونی بزرگ در دفتر خانه. برخی دوربین را فراموش کرده و از چانه های خود خرده ریز می گیرند ، برخی دیگر از تلفن همراه به بالا خسته به نظر می رسند توییتر حتی شایعه ای وجود دارد که یکی از کاشی ها ادعا می کند یک مرد در مقابل دوربین برهنه است.


در همین حال ، هایدی کلوم با افزایشی که در دفتر خانه با آن روبرو هستیم با مشکلات معمول دست و پنجه نرم می کند. جنون ممکن است منحرف شود. وی با ناامیدی به سمت دوست الکس گریه کرد: “من نمی توانم تو را بشنوم ، سر دیگری را فشار ده دوباره”. چه کسی بعد از سال گذشته آن را نمی داند؟

در پایان ، الکس ، زنی با سابقه قوی ، توانایی های زیادی در مدل سازی و جمله فراموش نشدنی به دست آورد: “بله ، من یک زن ترنس سکسوال هستم. اما اول و مهمترین ، من یک زن هستم. ” تبریک می گویم!

GNTM – در اینجا نحوه گذر از قسمت های گذشته نشان داده شده است[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *