فیلم در برلین-عروسی: متهم در ابتدا ساکت است

[ad_1]

فرایندها

فیلم در برلین-عروسی: متهم در ابتدا ساکت است


بانوی عدالت با آفتاب و کبوتر.

بانوی عدالت با آفتاب و کبوتر.

عکس: dpa

برلین همانطور که گفته می شود وی در اختلاف بین دو گروه اسلحه تیز را بیرون کشیده و سه نفر از تعقیب کنندگان را هدف گلوله قرار داده است ، یک پیرمرد 35 ساله باید به دادگاه منطقه برلین پاسخ دهد. حدود هشت ماه پس از آنچه در پیاده رو در محله عروسی اتفاق افتاد ، متهم در ابتدای جلسه دادگاه روز پنجشنبه در مورد ادعاها سکوت کرد. این اتهامات سوted قصد به قتل و نقض قانون اسلحه است.در حاشیه مذاکرات گفته شد ، زمینه این واقعیت احتمالاً اختلافات مربوط به مواد مخدر است. گفته می شود که 35 ساله در جریان اختلاف در آوریل 2020 اسلحه را بیرون کشیده است. دادستان ها وی را متهم می کنند که “حداقل به طور غیرمعقول و عمدی” به سمت سه نفری که تحت تعقیب او هستند ، شلیک کرده است ، حداقل در مورد عواقب مرگبار احتمالی تأیید کرده است. با این حال ، طبق کیفرخواست ، شلیک دادستان از دست رفت.

طبق گزارش های پلیس ، در آن زمان چندین تیر شلیک شده است. یکی از این افراد در مقابل حریف چند تیر به سمت زمین شلیک کرد. هر دو گروه از حدود پنج شرکت کننده تشکیل شده بودند.

مدافع گفت موکلش می تواند بعدا در این باره اظهار نظر کند. دادگاه رسیدگی به پرونده متهم آلمانی شش روز دیگر تا 28 ژانویه تعیین شده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *