فصل جدید تلویزیون: خرگوش در حین ساخت دیوار

[ad_1]

من دارم تلویزیون می بینم

فصل جدید تلویزیون: خرگوش در حین ساخت دیوار

ناگهان شهر متلاشی می شود: فصل سوم سریال ARD Charité جهشی به برلین در دهه 1960 است.

08.01.2021 ، 10:55


در حضور والدین وی (آن كانیس ، اولریش و فردریش براندوف) ، متخصص اطفال ، پزشك  اینگبورگ راپاپورت (نینا کانزندورف ، سمت راست دوم) و خواهر آریانا (پاتریشیا میدن ، ص) ، ورنر سیمونایت (هوگو گروس) کوچک در صحنه ای از قسمت اول

در حضور والدین وی (آن كانیس ، اولریش و فردریش براندوف) ، متخصص اطفال ، پزشك اینگبورگ راپاپورت (نینا كونزندورف ، نفر دوم از راست) و خواهر آریانا (پاتریشیا میدن ، ص) ، ورنر سیمونایت كوچك (هوگو گروس) در صحنه ای از قسمت اول سریال “Eiserne Lunge” از فصل سوم سریال “Charitet”. فصل جدید از 12 ژانویه با شش قسمت جدید آغاز می شود.

عکس: استانیسلاو هونزیک / ARD / dpa

برلین مجموعه ARD “Charité” فصل جدیدی را باز می کند: فصل جدید نشان می دهد که مشهورترین بیمارستان آلمان در زمان ساخت دیوار برلین است. این قسمت ها از روز سه شنبه (20:15 دقیقه) از برنامه Das Erste آغاز می شود و هم اکنون می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید.

نکته غیرمعمول سریال این است که قهرمانان جدید با هر فصل ظاهر می شوند. در حالی که فصل اول به زمان حدود 1890 نگاه می کرد ، فصل دوم درباره ناسیونال سوسیالیسم صحبت می کرد. فصل سوم اکنون الگوها را در طول جنگ سرد بررسی می کند.

برلین ، آگوست 1961 پزشک جاه طلب الا وند (نینا گومیچ) به برلین منتقل شد. او امیدوار است که بتواند در کنار کارهایش تحقیقات بیشتری انجام دهد. او با جلیقه و دو چمدان به بیمارستان می رسد و به بیمار اول در پله ها کمک می کند. در دوره بعدی ، او باید بیاموزد که چگونه با کلینیکی که فقدان آن است مقابله کند. هرچه تعداد بیشتری از کارمندان به غرب می روند – و مواد نیز کمبود دارند.Charité Berlin: دیوار مرده دیوار میز کالبد شکافی

با ترک پزشکان و کادر پزشکی از GDR ، شکاف های بیشتری در این لیست وجود دارد. بدون دستکش ، اشعه ایکس یا دارو. در بخش ، پرستاران درباره جوراب شلواری جدید KaDeWe گپ می زنند ، اما سفرها به غرب به زودی پایان خواهد یافت. زیرا اندکی پس از آن ساخت دیوار آغاز می شود. الگوهای مشرق مستقیماً در منطقه مرزی قرار دارند.

سکانس های دوتایی با بسیاری سر و کار دارند. به عنوان مثال ، فلج اطفال بیماری عفونی ، که در برابر آن پاتوژن در GDR – برخلاف آلمان غربی – در مقیاس وسیعی زود واکسینه شد. همچنین افرادی که بر روی دیوار برلین تیرباران شدند. شما روی میز کالبد شکافی در بیمارستان می نشینید.

یکی از جالب ترین افراد: اینگبورگ راپوپورت ، متخصص اطفال. این دکتر (1912-2017) به دلیل مراقبت از نوزادان نارس مشهور شد و اولین استاد مغز و اعصاب در Charité بود. او در این سریال توسط کمینای سابق “Tatort” نینا کنزندورف بازی می کند.

انسانهای تاریخی زنده می شوند

فقط داستان راپوپورت هزینه یک سریال را دارد. وی در دهه 1930 پزشکی خواند. وی به دلیل یهودی بودن مادرش از دکترای محروم شد. در سال 1938 او به ایالات متحده مهاجرت کرد. همانطور که شاریته در وب سایت خود گزارش داد ، وی در آنجا با کمونیست ها درگیر شد و سرانجام به برلین شرقی رفت.

راپوپورت با دکترای بعدی خود در سال 2015 خبرساز شد. وی در سن 102 سالگی از پایان نامه دکترای خود دفاع کرد و عنوان را دریافت کرد که نازی ها نمی خواستند به او بدهند. در مجموعه تلویزیونی ، داستان راپوپورت فقط مورد بحث قرار می گیرد – همانطور که در مورد همکاران وی ، پزشک قانونی اتو پروکوپ (فیلیپ هوچمایر) و پزشک متخصص زنان و زایمان هلموت کرااتز (اووه اکسنکنشت) است.

شخصیت های تاریخی همچنین در مستند “هری – بیمارستان جنگ سرد” منعکس شده است ، که پس از اولین قسمت دوبله در اولین در 21:50 نشان داده شده است.

موضوع واکسن ها بسیار مرتبط شده است

تاریخچه Charité به حدود 300 سال پیش برمی گردد. Charité در سال 1710 به عنوان خانه طاعون درست در بیرون دروازه های برلین تاسیس شد و اکنون بزرگترین بیمارستان دانشگاهی در آلمان است.

این واقعیت که در فصل جدید در مورد واکسن ها و اپیدمی فلج اطفال صحبت می شود ، در این مواقع غیرمعمول به نظر می رسد. امروز متخصصان خیریه در مبارزه با ویروس کرونا مورد تعقیب هستند.

در فصل جدید خود ، این مجموعه تلویزیونی ظاهر یکپارچه و بسیاری از عطر و طعم محلی را نشان می دهد که به نظر خنده دار می آید ، اما در عین حال کم است. قطعاً ارزش خواندن شخصیت ها بعد از سریال را دارد.

فصل سوم سریال “هریت” از 12 ژانویه با شش قسمت جدید آغاز می شود. اطلاعات بیشتر از ARD در مورد این مجموعه و قسمت های جدید را می توانید در اینجا پیدا کنید. Charité بروشوری برای فصل جدید ایجاد کرده است. می توانید آنها را در این لینک پیدا کنید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *