غرامت تعطیلات رسمی آخر هفته به عنوان تاج جایزه؟

[ad_1]

درخواست از چندین طرف

غرامت تعطیلات رسمی آخر هفته به عنوان پاداش تاج؟

در اول ماه مه ، روز وحدت آلمان در 3 اکتبر و تعطیلات کریسمس به روز کارگر می رسد: در این هفته ، تعداد زیادی از تعطیلات به طور غیرمعمول در آخر هفته تعطیل می شود. بنابراین ، سیاستمداران چندین حزب اصرار دارند که به عنوان پاداش تاج در روزهای هفته اختراع شود.


امسال ، تعطیلات غیرمعمول زیادی در آخر هفته تعطیل است.  از جمله چیزهای دیگر ، روز وحدت آلمان است.

امسال ، تعطیلات غیرمعمول زیادی در آخر هفته تعطیل می شود. از جمله چیزهای دیگر ، روز اتحاد آلمان است.

عکس: dpa

برلین سیاستمداران چندین حزب برای تعطیلات رسمی که آخر هفته می افتد در حال مبارزات انتخاباتی هستند تا در روزهای هفته امسال به عنوان جایزه برتر جبران شود. بر اساس گزارشی در Saarbrücker Zeitung ، پیشینه این است که این بار تعداد تعطیلات رسمی غیرمعمول زیادی در آخر هفته از جمله روز کارگر در 1 مه ، روز وحدت آلمان در 3 اکتبر و تعطیلات کریسمس رخ می دهد.



دیرک ویسی ، معاون گروه پارلمانی SPD به روزنامه گفت که در این صورت “اگر دوشنبه آینده برای کارمندان رایگان باشد ، این یک تشخیص و یک پاداش ساده تاج است.” یورگ شیندلر ، مدیر عامل چپ فدرال ، از کارفرمایان خواست که مکلف به جبران چنین تعطیلاتی شوند و بر این اساس قانون ساعت کار را اصلاح کنند. سخنگوی سیاست های بازار کار سبز ، بیت مولر-گمکه تأکید کرد: “تعطیلات روزهای آرامش برای مردم است.” به همین دلیل است که اکنون باید موضوع “آرام” مطرح شود.

گروه پارلمانی چپ گرا در بوندستاگ قبلاً چندین بار در مورد مقررات مربوط به جبران خسارت تلاش کرده بود. در سال 2018 ، وی در پیشنهادی اشاره کرد که در بیش از 85 کشور جهان مقرراتی برای جبران تعطیلات رسمی که یکشنبه است ، وجود دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210201-99-250176 / 2


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *