علی رغم احساسات زیاد: لبادادیا می خواهد در بیله فلد برنده شود

[ad_1]

فوتبال

علی رغم احساسات زیاد: لبادادیا می خواهد در بیله فلد برنده شود


مربی برونو لبادادیا.

عکس: dpa

برلین سفر آرمینیا بیله فلد در آینده در باشگاه بوندسلیگا هرتا BSC احساسات خاصی را برمی انگیزد. از یک طرف ، او روز یکشنبه در Bielefelder Alm (18:00 / Sky) با وام از هرتا از Arne Maier دیدار می کند و از طرف دیگر Bruno Labbadia مربی و Arne Friedrich مدیر ورزشی گذشته ای از Arminia دارند. لبادادیا قبل از بازدید گفت: “اگر بیله فلد ، شهری را كه واقعاً وجود ندارد ، نمی شناسید ، چیزی را از دست داده اید.”مربی دارمشتات از سال 1998 تا 2001 به آرمینیا حمله کرد و در 98 بازی 50 گل به ثمر رساند. Labbadia هنوز بیلفلد را “شهری فوق العاده قابل سکونت” توصیف می کند که هنوز با آن ارتباط دارد. مربی که از ظهور آرمینن خوشحال بود گفت: “من مردم آنجا را دوست دارم.”

او هنوز با آرن مایر رابطه دارد. هافبک اصرار داشت که در ابتدای فصل تغییر کند تا زمان بیشتری برای بازی با تیم صعود شده بدست آورد. با این حال ، مایر مستعد آسیب دیدگی در East Westphalia بود و دقیقه ای را که می خواست به دست نیاورد. Labbadia اکنون آرزو دارد که U21 یک زمان بین المللی بهتر داشته باشد. مربی با لبخند اضافه کرد: “اما لازم نیست که علیه ما باشد.”

فردریش ، مدیر ورزشی ، دایره را که با لحظات خاصی همراه است ، می بندد. وی در Bad Oeynhausen متولد شد و فعالیت حرفه ای وی در بزرگترین شهر شرق وستفالیا آغاز شد ، وی حتی در فصل 2000/2001 با مربی امروز هرتا در میدان بود. اما احساسات دیگر یکشنبه حساب نمی شوند ، موفقیت 3-0 برابر شالکه 04 باید تأیید شود. لبدادیا گفت: “ما قطعاً می خواهیم دو بازی پشت سر هم برنده شویم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *