طلای المپیک بعدی! این چهار نفر در کایاک آلمان برای پیروزی رقابت می کنند

[ad_1]

المپیک 2021

طلای المپیک بعدی! این چهار نفر در کایاک آلمان برای پیروزی رقابت می کنند


با سلام ، ورزشکاران چهار کایاک آلمان از طلای المپیک خوشحال هستند.

با سلام ، ورزشکاران چهار کایاک آلمان از طلای المپیک خوشحال هستند.

عکس: خبرگزاری فرانسه

رونالد روهه در پایان کار قایقرانی خود می تواند دوباره طلای المپیک را بدست آورد. در پایان ، آلمانی ها چهار نفر را روی کایاک تشویق کردند.

توکیو در پایان المپیک کانو کایاک آلمانی چهار نفره طلا گرفت و یک فینال المپیکی تا حدودی سازش آور برای قایقرانان مسابقه ای که در غیر این صورت برای موفقیت بسیار خراب شده اند ، کسب کرد. مکس رندشمیت ، رونالد روشه ، تام لیبشر و مکس لمکه روز شنبه پیروز شدند و تنها سومین مدال را در مسابقات کانو در بازیهای توکیو کسب کردند – هدف شش تا هفت مدال بود. برای اولین بار در مدت زمان طولانی ، زنان نتوانستند روی سکو بروند.

چهار مدال طلا دیگر و در مجموع هفت سکو در ریو به دست آمد – این قوی ترین نتیجه المپیک از آتن در سال 2004 است. از سوی دیگر ، قایقرانان اسلالوم با یک مدال طلا و سه برنز دو بار از هدف خود در توکیو فراتر رفتند.

تا زمانی که سباستین برندل ، قهرمان سه دوره المپیک ، روز شنبه به فینال مدال یک نفره کانادا در Sea Forest Waterway رسید و جانشین احتمالی او ، کنراد شایبنر ، نیز ظاهراً مدالی را که در رده ششم هدفش بود از دست داد ، این چهار بار دیگر قابل اعتماد بودند.


روهه حتی یک شروع برای K4 داد

چهار نفر آلمانی در کایاک حتی با قایق یدکی شکست ناپذیر بودند. بلافاصله پس از فینال ، خدمه قوی پیروزی خود را برابر اسپانیایی ها با اختلاف کمی جشن گرفتند. برنز به اسلواکی رسید. وقتی این کار انجام شد ، روهه 39 ساله ابتدا از قایق پیاده شد و ابتدا مهاجم رندشمیت ، و سپس دو هم تیمی دیگر خود را در آغوش گرفت. برای موفق ترین قایقرانان در آلمان ، این آخرین ضربه پارو بعد از بیش از دو دهه در سراسر جهان بود.الکساندر بومز مجری المپیک بین مدال و مسخره کننده زرد: پس از برنز در سیدنی 2000 ، طلا در آتن 2004 ، نقره در پکن در سال 2008 در کایاک دو و برنز در ریو در 2016 در یک ، در حال حاضر طلا در چهار. کودتا ، که در آخرین شیوع بیماری با خیال راحت به دست آمد ، به دلیل عدم شروع انفرادی امکان پذیر شد. ماکس رندشمیت ، بسکتبالیست می گوید: “البته ما می توانیم در مسابقات مختلف برای کسب مدال بجنگیم.” اما آنها همه چیز را تابع هدف طلا کردند.

پس از شکست جام جهانی در سگد مقابل اسپانیایی ها ، تیم تحت فشار قرار گرفت. روهه گفت: “حمله به حریف در جایی در سر شما مهم است.” “ما طرحی را برای تحت فشار قرار دادن اسپانیایی ها طراحی کرده ایم.” “حتی لازم نیست که آنها بتوانند برنده شوند.” و اینطور شد

ربات یدکی به صورت جداگانه تحویل داده می شود

همچنین از نظر روانشناختی برای خدمه مهم بود که بتوانند در قایق جایگزین صورتی شرکت کنند. قایق المپیک مخصوص ساخته شده هنگام بارگیری در لوکزامبورگ با لیفتراک برخورد کرد. چنگال ها K4 را به گونه ای از بین برده بودند که در مجموع حدود 50،000 یورو ضرر کرد. همان کایاک دوم به طور فوری از اردوی آموزشی در دویسبورگ ژاپن ارسال شد.

“وقتی کوچک بودم ، قایق های صورتی را در المپیک دیدم. Raue گفت: “هر قایقرانی که در آلمان بزرگ می شود آرزوی آن را دارد و می خواهد به عنوان رویای یک کودک در قایق صورتی المپیک بنشیند.” من این را در کودکی تجربه کردم و تا به امروز اینطور است. “

همچنین ناامیدی در آخرین روز مسابقه

همه آرزوها در آخرین روز مسابقه محقق نشد. سه قهرمان المپیک سباستین برندل (33) از پوتسدام نه تنها فینال A را از دست داد ، بلکه هت تریک تاریخی در 1000 متر را نیز از دست داد. کنراد شایبنر 25 ساله از برلین موفق به اعلام “تغییر نگهبان” شد ، اما مدال طلای برنده برزیلی ایساکیا کیروس دوس سانتوس به اندازه کافی کافی نبود.

دو نفره کانادایی لیزا جان و سوفی کوچ (برلین / کارلسروهه) در ماده 500 متر چهارم شدند. چهار کایکر با Sabrina Herring-Pradler ، ملانی Gebhardt ، Jules Hayke و Tina Ditze در مکان پنجم قرار گرفتند.[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *