طرح توسعه مجدد Schoeler-Schlösschen خاص است

[ad_1]

تعمیر

طرح اصلاح شولر-شلوشن به صورت عینی درآمده است

اکنون مشخص شده است که چه زمانی Schoeler-Schlösschen به نقطه همسایه محله تبدیل خواهد شد. ساکنان باید بتوانند کار را کنترل کنند.


Schoeler-Schlösschen از نوامبر 2021 بازسازی می شود.

Schoeler-Schlösschen از نوامبر 2021 بازسازی می شود.

عکس: کارولین برول

برلین Schoeler-Schlösschen در der der Wilhelmsaue در Wilmersdorf باید به یکی از نقاط همسایه این منطقه تبدیل شود. اکنون مشخص شده است که چه موقع نوسازی می شود: کار باید در نوامبر 2021 آغاز شود. ساکنان باید بتوانند روند بازسازی را دنبال کنند – بعداً می توانند در پیشنهادهای فرهنگی در قلعه صحبت کنند.از اوایل تابستان سال 2019 ، کارگاه هایی برگزار شد که در آن ذینفعان می توانستند پیشنهادات خود را در مورد مفهوم ساختمان ارائه دهند. نمایشگاه ها ، کنسرت ها ، یک باغ جدید یا سخنرانی هایی درباره حفاظت از محیط زیست – ایده های زیادی وجود داشت. همانطور که شورای فرهنگی فرهنگ ، هایکه اشمیت-اشملز در آخرین جلسه کمیته فرهنگ اطمینان داد ، شهروندان همچنان فرصت شکل دادن به آن را خواهند داشت.ترمیم نقاشی های دیواری پیچیده است

اشمیت-اشملز تأکید کرد ، اما در هنگام بازسازی ، او مجبور بود مراحل کار فردی را با حفاظت از بنای یادبود هماهنگ کند. شهروندان در مراحل مختلف کار ساختمانی نمی توانستند حرفی برای گفتن داشته باشند. ترمیم نقاشی های دیواری قلعه به ویژه پیچیده است. اشمیت-اشملز گفت: “ما نمی توانیم یک دیوار جداگانه را قرمز رنگ کنیم فقط به این دلیل که خوب به نظر می رسد.”با این حال ، اشمیت-اشملز می خواهد آنچه را که دقیقاً در Scholler-Schloschen تجدید می شود ، شفاف کند. پوسترهای دارای عکس از بازسازی داخلی به حصار سایت آویزان می شوند. کار باید در سال 2023 به پایان برسد. اشمیت-اشملز گفت که کارمندان آنها قبلاً روی مفهوم محتوای پیشنهاد فرهنگی بعدی کار می کردند. با این حال ، این مفهوم باید “چنان باز” باقی بماند که “مردم محلی بتوانند آن را بارها و بارها کشف کنند”.

هزینه نوسازی Schoeler-Schlösschen 3.5 میلیون یورو است

برنامه های توانبخشی در حال حاضر هنوز در حال تصویب است. سپس شما باید یک شرکت ساختمانی استخدام کنید. هزینه بازسازی Schoeler-Schlösschen در کل 3.5 میلیون یورو است. از یک طرف 1.6 میلیون یورو از “برنامه بازسازی اماکن شهرداری در زمینه ورزش ، جوانان و فرهنگ” و از طرف دیگر توسط دفتر منطقه ای در قالب برنامه ریزی سرمایه گذاری تأمین می شود. همانطور که وی در پاسخ به درخواست CDU منطقه نوشت ، اشمیت اشملز از درخواست برای وجوه قرعه کشی خودداری کرد زیرا آنها “فرایندهای کار را غیرممکن” کردند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *