طراحی مجدد باید طبیعت و هنر را ترکیب کند

[ad_1]

درختان اورانیا

طراحی مجدد باید طبیعت و هنر را ترکیب کند

یک بحث پنل که به طور مستقیم از اورانیا پخش شد گفتگویی درباره آینده اثر هنری “Arc de 124.5 °” آغاز کرد.


کار

اثر “Arc de 124.5 °” از هنرمند فرانسوی ، برنارد ورن ، از سال 1987 در جزیره ای مرکزی در مجاورت اورانیا در شوئنبرگ ایستاده است.

عکس: خدمات عکس Jörg Krauthöfer / Funke

درختان یا هنر؟ در بحث درباره اثر هنری “Arc de 124.5 °” در جزیره حمل و نقل روبروی Urania در Schöneberg و درختان اطراف آن ، این دو واقعاً نمی توانستند با یکدیگر آشتی کنند. کریستین هیز (سبزها) ، مسئول اداره راه ها و فضای سبز ، و به طور مستقیم از اورانیا پخش شد.در حقیقت ، از دست دادن کار هنرمند فرانسوی برنارد ورنت در جزیره مرکزی در جاده An der Urania سخت است. در سال 1987 ، فرانسه آن را به مناسبت دویست و هفتادمین سالگرد تاسیس آن به نشانه دوستی فرانسه و آلمان به شهر برلین هدیه داد. این واقعیت که مجسمه را می توان به طور کامل در ماه های زمستان تشخیص داد ، این دوستی را متزلزل کرده است. در تابستان ، سبزه درختان چنار و لیندر ده ساله به طور قابل توجهی طاق 15 تنی اما ظریف را پنهان می کند.كونستلر از درختان انتقاد كرده بود

اعتراض مجسمه ساز به درختان در سال 2019 و بی اعتنایی روزافزون به نقاشی های دیواری بحث در مورد آنچه را که باید برای این مکان تبدیل شود ، دامن زد. اگر شورای منطقه ای تمپلهوف-شونبرگ قبلاً در مورد قطع هشت درخت صحبت کرده بودند ، برخی از برلینی ها برای دفاع از آنها در مقابل آنها ایستادند. در مورد دفتر منطقه تمپلهوف-شونبرگ نیز همین مسئله وجود دارد: آنجلیکا شوتلر (SPD) و شهردار شهرستان و یک مشاور داغ حدود یک سال پیش گفتند که آنها نمی خواهند “واقعیت های جبران ناپذیری” ایجاد کنند. و بنابراین درختان مجاز به ماندن بودند.در طول بحث گفته شد که راه حل فقط می تواند مبادله بین همه شرکت کنندگان باشد. اینها شامل مرکز علمی اورانیا ، منطقه تمپلهوف-شونبرگ ، سنای برلین ، هنرمند و مردم برلین است. روش سمینار پیشنهاد می شود. سوزان والتر ، رئیس دپارتمان معماری ، طراحی شهری و مسابقات در بخش توسعه شهری سنا ، ایجاد گفتگوهای بیشتر را پیشنهاد کرد. آنچه دقیقاً ممکن است به نظر برسد یک راه حل مشترک در روز سه شنبه باز ماند.

اورانیا برلین: قطع درخت دیگر مشکلی نیست

با این حال ، مشخص شد که درختان باید در آینده باقی بمانند. مایکل کربس ، رئیس اداره راه و اداره سبز ، توضیح داد که از چنارها و درختان لیندر محافظت شده و قطع نخواهند شد. كربس گفت: “هيچ دليلي براي آزادي وجود ندارد.” کریستین هیز همچنین به صراحت گفت: “ما مدتهاست که فراتر از بحث ورود به سیستم هستیم.” بنابراین ، دیگر نباید بحث جایگزینی محصولات باشد.

طراحی مجدد موقتی منطقه به عنوان آزمون امکان پذیر است. هیز خاطرنشان کرد ، برای تغییرات دائمی ، ابتدا باید بودجه مشخص شود. در حال حاضر ، این مناطق باید با تنها 73 سنت در هر متر مربع فضای سبز کار کنند. وی گفت: “و مناطق سبز اینگونه به نظر می رسند.” شورای شهر گفت تاکنون ، وی بحث در مورد تأثیر زیبایی منطقه را از دست داده است. به هر حال ، این بین یک جاده اصلی چند خطه شلوغ است.

اورانیا می خواهد در این نسخه ارتقا یابد

قابل درک است که اورانیا به عنوان یک ساکن همچنین علاقه قابل توجهی در ارتقاding منطقه سبز دارد. به خصوص که این مرکز می خواهد نه تنها از نظر محتوا ، بلکه از نظر ساختار نیز حرکت کند ، همانطور که مدیر اورانیا اولریش ویگاند توضیح داد. شما در مرحله تحول هستید. ویگند گفت: “ما می خواهیم تعامل بین فضای داخلی و خارجی را بهبود بخشیم.” از نظر وی ، جزیره مرکزی آسیب دیده و بنابراین کار هنری و فضای طبیعی باید از اهمیت بیشتری برخوردار شوند. یکی می خواهد در آن شرکت کند. با این حال ، او هنرمند برنارد ورن را آماده آماده صحبت كرد.

بحث در مورد آثار هنری و درختان در اورانیا بحث اساسی در مورد چگونگی استفاده به طور کلی از این فضای عمومی و به طور کلی ایجاد کرده است. اورسولا رنکر ، رئیس کارگروه اداره محیط زیست سنا در زمینه طراحی و برنامه ریزی فضاهای سبز عمومی ، گفت: “درگیری بر سر کار هنری ما را وادار کرده است که بیشتر درباره فضای عمومی فکر کنیم.” وی پیشنهاد داد که باید بیشتر بر فضای شهری تمرکز کرد.

مناطق سبز: چیزی فراتر از تزئین

روز سه شنبه ، راینر ناگل ، رئیس هیئت مدیره بنیاد فدرال فرهنگ ، ایده ای از اهمیت فضای عمومی ارائه داد. همانطور که در گزارش Baukultur 2020/21 آمده است ، مناطق سبز عملکردهای بسیار بیشتری نسبت به دکوراسیون معمولی دارند. به گفته ناگل ، آنها در خنک سازی و تنوع زیستی در شهرها نقش دارند. اما: “کار در مناطق سبز کار سیزیف است و هرگز متوقف نمی شود.” برای دستیابی به این مهم ، بودجه مراقبت های منطقه باید دو برابر شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *