طبیعت و فرهنگ: گشت و گذار در پنج دریاچه از طریق برلین

[ad_1]

نکته گشت و گذار

طبیعت و فرهنگ: گشت و گذار در پنج دریاچه از طریق برلین

اکتشافات لذتبخش در برلین: پیاده روی از لیختنبرگ به ویسنسی منتهی می شود – در امتداد پنج بدن آب معروف.


نمایی از جنوب Oberze ایدئلی.  در پس زمینه یک جزیره کوچک ، در پیش زمینه در سمت چپ ، مجسمه

نمایی از جنوب Oberze ایدئلی. در پس زمینه یک جزیره کوچک ، در پیش زمینه در سمت چپ ، مجسمه “Die Hockende” توسط مجسمه ساز ابرهارد باخمان (1924-2008) از 1984 وجود دارد.

عکس: مارتین بلک

برلین تراموا M8 ما را از ایستگاه S-Bahn Landsberger Allee به ایستگاه Anton-Saefkow-Platz می رساند. پس از چند متر در مسیر ترافیک ، مسیری در منطقه ای سبز به ویلا زیبای Fennpfuhl منتهی می شود. در سال 1905 ساخته شد و از سال 1986 تا 2007 به عنوان دفتر ثبت احوال خدمت می کرد. امروزه می توان جشن های خانوادگی را در زمان های عادی برگزار کرد. کمی جلوتر می توانید آب Fennpfuhl را ببینید. پارک Fennpfuhlpark در اطراف دریاچه کوچک با ابعادی در حدود 9.5 هکتار امتداد دارد.


سپس می توانید دریاچه را دور بزنید ، اما ما به سمت چپ حرکت می کنیم ، از کنار برخی از مجسمه های هنری عبور کرده و از اسکله زیبا عبور می کنیم. سپس به چپ و راست ادامه دهید تا جایی که امکانات در یک مسیر به پایان برسد. در فاصله دور می توانید یک میله میان وعده در سمت چپ مشاهده کنید ، در پشت آن Franz-Jakob-Straße به سمت راست بالای Landsberger Allee ، جایی که Judith-Auer-Stra beginse آغاز می شود ، منتهی می شود. در Hohenschönhauser Straße به پایان می رسد ، در طرف دیگر پارک عظیم شهر Prenzlauer Berg آغاز می شود. می توانید ساعت ها آن را کشف کنید. اما ما از یک مسیر کوچک پیاده روی به یک مسیر آسفالته ، به سمت چپ و بالای یک تپه با چمنزارها می رویم. در سمت راست زمین بازی با ابزار چوبی قرار دارد. ما از کوه پایین می آییم و در چنگال اول دوباره دوباره پایین می آییم.این مرکز ورزشی از آبجوسازی عظیم الجثه پیروی می کند

در زیر پارک منطقه وسیعی با کلنی های مختلف باغ آغاز می شود. مسیر از پارک دور می شود ، از کنار رستوران Die Laube عبور می کند و مستقیماً به عنوان مهلت به Weißenseer Weg می رسد. در طرف دیگر می توانید ساختمان چشمگیر کارخانه آبجوسازی Berliner Kindl Schultheiss را مشاهده کنید. به همان اندازه چشمگیر: جعبه های بی شماری از نوشیدنی ها که در محل ها جمع می شوند. هنگام عبور از Weißenseer Weg و ورود به Fritz-Lesch-Straße به طور مورب روبرو ، می توانید آنها را به خوبی مشاهده کنید. از اینجا ورزشی می شود: ما در محفل ورزشی Hohenschönhausen ، دومین مرکز بزرگ ورزشی و آموزشی در برلین بعد از پارک المپیک هستیم. در سمت راست Lilli-Henoch-Sporthalle با معماری خاص خود قرار دارد.

Fritz-Lesch-Straße از یک درب باغ باز به Orankeweg منتهی می شود. در سمت راست ، سپس کمی بیشتر به عقب به سمت چپ در پشت یک جریان ، یک مسیر پیاده روی کنید. این مستقیماً به Oranquesee منتهی می شود. بعداً به این نقطه باز خواهیم گشت ، اما اکنون از کنار Orankesee Terrassen ، یک رستوران یونانی که در حال حاضر غذای آماده برای خوردن دارد ، به سمت راست می چرخیم. مسیر را در کنار آب دنبال می کنیم ، که از یک تپه به Oberseestrasse منتهی می شود. و دقیقاً این اوبرسی است که اکنون از اینجا قابل مشاهده است. مسیر به سمت راست روی آب منتهی می شود ، از برج برج قدیمی قدیمی به نقطه ای می رسد که مسیر از دریاچه به Käthestrasse منتهی می شود ، که از سمت چپ به Oberseestrasse می پیوندد.

میس ون در روهه در میان نام های زنان

ما از طریق روستایی به سمت چپ ادامه می دهیم که در خیابان ها نام زنان وجود دارد. کمی قبل از گردش راست Klarastraße ، Mies-van-der-Rohe-Haus در سمت چپ بود ، در سال 1932 توسط معمار بزرگ ساخته شد و امروز مکانی برای هنر مدرن است (متاسفانه اکنون بسته شده است). Klarastraße به Suermondtstraße می رود. اکنون باید از آن عبور کنید ، از جمله آهنگ های وسط خیابان. در سمت دیگر در سمت راست ، پس از چند متر ، یک دروازه باغ کوچک وجود دارد که تابلویی با شماره 70 روی آن قرار دارد. این ورودی زمین اطراف دریاچه Lazy است. ناگهان شما به معنای واقعی کلمه در جنگل ایستاده اید. از پایین سراشیبی سکوهای جنگلی پایین می آید ، در زیر مسیری آسفالته آغاز می شود که وقتی در سمت راست آن را دور می زنیم ، دریاچه تنبل بارها و بارها دیده می شود. دیده می شود که دریاچه در حال حاضر آب بیشتری حمل می کرده است.

زنجیره ای دلپذیر دریاچه به Suermondtstrasse ختم می شود. پیاده روی به نام Orankestrand مورب از مقابل ما شروع می شود و ما را به دریاچه Orankesee می برد. بعد از یک منحنی سمت چپ ، به سمت Orankeveg بروید. از طریق Hansastraße آن را به سمت راست دنبال کنید تا مسیر زیبا به Indira-Gandhi-Straße بپیوندد. اکنون حدود 500 متر در سمت راست قرار دارد و به آخرین دریاچه سفر رسیدیم. دریاچه سفید محبوب ترین این مخازن است و واکرها بسیار به دنبال آن هستند. ما در سمت چپ آن را دور می زنیم تا هنگام فروش پنجره های Weißensee lido با نوشیدنی گرم جایزه بگیریم. در بالای Berliner Allee ، تراموا 4 ما را به Alexanderplatz می رساند.

اطلاعات گشت و گذار

  • آنتون-سایفکوف-پلاتز این مکان که به سختی تنگ می شود ، به نام مبارز مقاومت کمونیستی است که توسط نازی ها در سال 1944 اعدام شد. این میدان که در اوایل دهه 1970 ساخته شده است ، در غرب پارک Fennpfuhl واقع شده و دارای منطقه ای آرام از ترافیک است. در منطقه کوچک پیاده رو شاخه هایی از زنجیره های شناخته شده وجود دارد ، بلکه مجسمه ها ، چشمه ها ، استخر شنای (در حال حاضر بسته) ، رستوران ایتالیایی “Marco Polo Due” (عقب نشینی) ، کتابفروشی پیترسون و بسیاری دیگر وجود دارد. از سه شنبه تا پنجشنبه یک بازار هفتگی وجود دارد.
  • تورهای گوش دادن آبهای اورانکه و اوبرسی این خوش شانس را دارند که جامعه ای فعال برای مراقبت از آنها در قالب انجمن اوبرسی و اورانکیزی داشته باشند. موارد زیادی در اینترنت وجود دارد: با تلفن هوشمند خود می توانید از بین 20 تور صوتی مختلف که در مورد جنبه های خاصی از این منطقه تفریحی محلی به شما می گویند ، مانند وضعیت منطقه ممنوعه شوروی پس از جنگ جهانی دوم یا تاریخچه برج آب ، انتخاب کنید. www.hörenschönhausen.de، www.obersee-orankesee.de
  • خانه خانم ون در روهه در سال 1932 ، زوج لمکه معمار خانم ون در روه را مأمور برنامه ریزی ساخت یک ساختمان مسکونی کردند. ساختمان یک طبقه سقف تخت به شکل L آخرین ساختمان مسکونی بود که توسط معمار در آلمان قبل از مهاجرت در سال 1938 طراحی شده است. قبل از سقوط دیوار برلین ، این ساختمان به عنوان لباسشویی و غذاخوری کارمندان استازی نیز مورد استفاده قرار می گرفت. امروز این خانه به عنوان غرفه نمایشگاهی برای هنر مدرن عمل می کند. متأسفانه حداقل تا 10 ژانویه تعطیل است. سپس نمایشگاه “ادیسه فضا-زمان” به نمایش گذاشته می شود. www.miesvanderrohehaus.de
  • فاصله و مدت زمان طبق نیاز در پارکهای مختلف ، تقریباً ده کیلومتر قابل افزایش است ، برای تور توضیح داده شده در اینجا شما باید حدود 3.5 ساعت برنامه ریزی کنید.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *