صدها نفر از اوباش متهم هستند: دادگاه Ndrangheta

[ad_1]

قتل ، قاچاق مواد مخدر ، زورگیری

صدها نفر از اوباش متهم هستند: دادگاه Ndrangheta

بیش از 300 متهم و حدود 900 شاهد: دادگاه بزرگ مافیایی علیه اعضای Ndrangheta در جنوب ایتالیا ادامه دارد. طوایف کالابری بسیار وحشیانه قلمداد می شوند – نه تنها دادستان به طور خطرناکی زندگی می کند.

به روز شده: 13/01/2021 ، 18:21


پلیس از یک سنگر مخصوص در Lamezia Terme محافظت می کند.  حدود 350 نفر از اعضای ادعا شده و دستیاران مافیای Ndrangheta در اینجا محاکمه می شوند.

پلیس از یک پناهگاه مخصوص ساخته شده در Lamezia Terme محافظت می کند. محاکمه حدود 350 نفر از اعضای ادعا شده و دستیاران مافیای Ndrangheta در اینجا در حال انجام است.

عکس: dpa

لامزیا ترمه. روسای Ndrangheta تجارت کوکائین را کنترل می کنند ، به سیاستمداران رشوه می دهند و دستورات قتل صادر می کنند: دادگستری ایتالیا می خواهد قبیله های جنایتکار کالابریا را با یکی از بزرگترین دادگاه های مافیایی طی دهه های گذشته جایگزین کند.از روز چهارشنبه ، بیش از 300 عضو و دستیار مظنون به Ndrangheta در شهر لامزیا ترمه در جنوب ایتالیا محاکمه شده اند. لیست اتهامات در این دادگاه بزرگ طولانی است: در میان آنها متعلق به مافیا ، اعمال مختلف خشونت ، زورگیری ، قاچاق مواد مخدر و پولشویی است. بسیاری از متهمان در صورت محکومیت به حبس طولانی مدت محکوم می شوند.

نیکلاس گریتری ، دادستان منطقه ای کاتانزارو ، اندکی قبل از شروع رسانه های ایتالیا گفت: “این روند از بسیاری جهات مهم است.” این نشانه آن است که در منطقه بومی Ndrangheta در حال وقوع است. و نه در پایتخت رم. این مرد 62 ساله یکی از برجسته ترین شکارچیان مافیایی در ایتالیا است. گراتر سال ها در تحقیق اصرار داشت. او را تهدید کردند و از وی حمایت شخصی کردند.

برای دادگاه Ndrangheta ، محققان بر خاندان خانواده مانکوزو در استان ویبو والنتیا تمرکز کردند و با گروه های جنایتکار دوست شدند. گراتري و ساير كارشناسان مافيايي انتظار دارند كه اين فرآيند نشان دهد كه روابط سياسي و تجاري تا چه حد با ندرانگتا نزديك است. به ویژه در جنوب ایتالیا ، ر bossسای جنایتکار در انتخابات رأی برخی از سیاستمداران را می گیرند. برای این منظور ، شرکتهایی که تحت کنترل آنها هستند ، به عنوان مثال مجوزهای دولتی یا سفارشات دریافت می کنند.

این روند باید حداقل یک تا دو سال طول بکشد. این ساختمان به ویژه به عنوان یک دادگاه عظیم با درجه امنیت بالا برای مذاکرات در لامزیا ترمه آماده شد. طبق اطلاعات رسمی ، ممکن است برای حدود 1000 شرکت کننده با فاصله لازم از تاج جا داشته باشد.

حدود 900 شاهد از جمله اعضای سابق مافیا فراخوانده شده اند. شما آماده هستید که به اصطلاح قانون سکوت را بشکنید ، امرتا. این امر همچنین به عنوان یک سیگنال قوی در مبارزه با شبکه های جنایتکار تلقی می شود.

طبق گزارش رسانه ها ، حدود 90 متهم به ادعاهای دادگستری اعتراف كرده و دادرسی سریع را انتخاب كرده اند. برای آنها ، این باید از 27 ژانویه در دادگاه آغاز شود. در این بیانیه آمده است كه جلسه دادرسی دیگری برای سایر مظنونان قتل در ماه فوریه برگزار شده است.

تعداد اوباشي كه اين بار با قوه قضائيه از جمله به اصطلاح همكاري دارند. به گفته فدریکو وارس ، کارشناس جنایت ، پنتیتی “قابل توجه” است. استاد دانشگاه آکسفورد انگلیس گفت: “58 نفر علیه سازمان شهادت می دهند. این تعداد زیادی است ، به خصوص برای Ndrangheta ، که در گذشته تعداد کمی از پناهجویان داشته است.” پسر رئیس قبیله نیز به عنوان شاهد پیگرد قانونی ظاهر می شود.

وارسه گفت: “طایفه مانکوزو طایفه ای بسیار خشن و در عین حال کارآفرینانه بسیار قوی است که در تجارت بین المللی مواد مخدر شرکت می کند و روابط نزدیک با کلمبیا دارد.” این ایتالیایی با استناد به گزارش هایی مبنی بر اینکه این گروه یک زن کارآفرین را کشته ، بدن او را شکافته و به خوک ها داده است ورسی گفت: “فقط به این دلیل که وی از فروش تجارت خود به آنها خودداری کرد.”

دادگاه بزرگ نتیجه سالها دادخواست است. در دسامبر سال 2019 ، حدود 2500 افسر پلیس بیش از 300 نفر را در یک عملیات گسترده علیه مافیا دستگیر کردند. تحقیقات در آلمان ، سوئیس و بلغارستان نیز انجام شده است.

طی چند دهه گذشته ، Ndrangheta نفوذ خود را به عنوان یک اختاپوس گسترش داده است. وی که از دهکده های بالای کفش آمده بود ، از گروه های دیگر پیشی گرفت و اکنون قدرتمندترین سازمان مافیایی در اروپا محسوب می شود. او برای اخاذی باج آدم ربایی را آغاز کرده بود. سپس این باندها کوکائین را قاچاق کردند – و بازار هروئین کوزا نوسترا را ترک کردند. “Ndrangheta به صنعت و سایر صنایع نفوذ کرده است.

در دهه 80 قرن گذشته یکی دیگر از اصطلاحات. محاکمه حداکثر علیه سیسای کوزا نوسترا در پالرمو خبرسازان سراسر جهان شده است. در آن زمان بیش از 400 عضو ادعایی متهم شدند و تعداد زیادی نیز محكوم شدند. بعداً به تلافی ، اوباش بعداً دادستان ها جیووانی فالکونه و پائولو بورسلینو را کشت.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-06251 / 6


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *