شوبرت دامنه جدید را به عنوان “زائد” انتقاد می کند

[ad_1]

سلامتی

شوبرت دامنه جدید را به عنوان “زائد” انتقاد کرد


کاتینا شوبرت (Die Linke) در یک مراسم.

کاتینا شوبرت (Die Linke) در یک مراسم.

عکس: dpa

رئیس جمهور چپ برلین ، کاتینا شوبرت ، محدودیت برنامه ریزی شده برای آزادی حرکت را تا شعاع 15 کیلومتری محدوده شهر با ارزشهای ویژه تاج “غیر ضروری” می داند. شوبرت روز چهارشنبه گفت: “ما در حال حاضر عدم تعادل قابل توجهی در مدیریت بحران بین محدود كردن حقوق افراد از یك طرف و ایجاد ساختارهای مقاوم در برابر بحران از سوی دیگر و مسئله ایمنی شغلی داریم.” “مردم باید کار کنند ، اما به طور خصوصی باید خیلی خود را محدود کنند. و در اینجا ، من فکر می کنم این قانون 15 کیلومتری در درجه اول یک رویداد نمادین است و یک چیز قابل درک و قابل کنترل است که من شخصاً غیرضروری می دانم.”برای چپ بسیار مهم است که پیامدهای اجتماعی بحران را به خوبی درک کند ، ساختارهای مقاوم در برابر بحران در جامعه ایجاد کند و از همه گیر خارج شود. شوبرت گفت: “و البته ، ما نمی توانیم از محدودیت های تماس جلوگیری كنیم ، خصوصاً وقتی این ویروس جهش یافته نیز در حال حاضر در حال شیوع است.” اما سیاست باید تعادل درستی برقرار کند. در غیر این صورت ، این خطر وجود دارد که قوانین و محدودیت های تاج به طور فزاینده ای پذیرش خود را از دست بدهند.

شوبرت گفت: “من نمی خواهم شرایطی را تجربه كنم كه تمام محدوده شهر توسط پلیس محاصره شود.” “ما یک وضعیت دشوار داریم ، ما یک وضعیت بسیار جدی در همه گیر داریم. اما دولت پلیس نباید جواب دهد.”

روز سه شنبه سنای سرخ-سرخ-سبز تصمیم گرفت در صورتی که در طی یک هفته تعداد 200 عفونت جدید در هر 100000 نفر بیش از حد شود ، شعاع را به شدت به شعاع 15 کیلومتری محدود کند. روز سه شنبه ، برلین کمی کمتر از 199.9 بود. قانون جدید در اولین روز از شنبه اعمال می شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *