سیهوفر: اقدامات جدیدی در مورد مهاجرت غیرقانونی لازم است

[ad_1]

سیاست مهاجرت

سیهوفر: اقدامات جدیدی علیه مهاجرت غیرقانونی لازم است


هورست سیهوفر می ترسد

هورست سیهوفر از “بعد نگران کننده” در سیاست مهاجرت می ترسد.

عکس: dpa

به گفته وزیر کشور ، اگر مهاجران زیادی به آلمان بیایند ، “مشکلات اجتماعی و سیاسی” بوجود می آید. Seehofer به خصوص از مسیر بالکان بسیار مهم است.

برلین وزیر کشور فدرال ، هورست سیهوفر از نتایج سیاست مهاجرت و پناهندگی آلمان خوشحال است ، اما انتظار مشکلات جدیدی را دارد.سیاستمدار HSS به آژانس خبری آلمان گفت: “با این حال ، مشخص شده است که تعداد مهاجران ، به ویژه در مسیر بالکان ، به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.”

سیهوفر که می خواهد پس از تشکیل دولت بعدی فدرال از سیاست کناره گیری کند ، گفت: “من در این باره با گروه پارلمانی خود صحبت خواهم کرد. ما باید کاری انجام دهیم تا به نسبت های مشکوک باز نگردیم.” وی افزود: “من اطمینان دارم که وقتی دفتر کار خود را تحویل خواهم داد موضوع مهاجرت همچنان مهم خواهد بود.”

در گذشته ، در صورت عدم پذیرش بیش از 200 هزار نفر در سال ، همیشه پذیرش گسترده ای از جمعیت برای هجوم پناهندگان بوده است. “هنگامی که به طور قابل توجهی بیشتر بود ، مشکلات اجتماعی و سیاسی بوجود آمد.” احزابی مانند جمهوری خواهان از این فرصت استفاده کردند – “AfD نیز این موضوع را در سال 2015 قرار داد.”

سال گذشته 102 هزار و 581 خارجی در آلمان درخواست پناهندگی داده اند. اینها شامل 26520 برنامه برای حمایت از کودکان زیر یک سال در آلمان است. در سال 2019 ، اداره مهاجرت و پناهندگان فدرال برای اولین بار 142509 درخواست پناهندگی دریافت کرد. پرو اسیل در ژانویه گذشته انتقاد كرد كه “این شماره های دسترسی كم نتیجه مهر و موم شدیدا مرزهای اروپا است.” مرزهای زمینی یونان و ترکیه ، مرزهای خارجی مجارستان و کرواسی اتحادیه اروپا بطور سیستماتیک بسته شده است.

© dpa-infocom ، dpa: 210511-99-548096 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *