سودر جانشین وزیر بهداشت شد – هولتسك می آید

[ad_1]

کابینت باواریا

سودر جانشین وزیر بهداشت شد – هولتسك می آید

ملانی هومل باید از سمت وزیر بهداشت بایرن کناره گیری کند. پزشک بامبرگ قبلاً در ماه آگوست شمارش شده بود. فرض بر این است که او اکنون در دفتر دولت کار خواهد کرد.

به روز شده: 01/06/2021 ، 14:08


مارکوس سودر (CSU ، ل) ، نخست وزیر باواریا ، در بازدید از مرکز واکسیناسیون تازه تأسیس در مرکز نمایشگاهی مونیخ.  در كنار او كلاوس هولسك ، وزير امور خارجه اسبق بهداشت و هم اكنون وزير جديد بهداشت قرار دارد.

مارکوس سودر (CSU ، ل) ، نخست وزیر باواریا ، در بازدید از مرکز واکسیناسیون تازه تأسیس در مرکز نمایشگاهی مونیخ. در كنار او كلاوس هولسك ، وزير امور خارجه اسبق بهداشت و هم اكنون وزير جديد بهداشت قرار دارد.

عکس: dpa

مونیخ نخست وزیر باواریا مارکوس سودر (CSU) در تلاش برای مبارزه با همه گیری تاج است. سودر مسئولیت وزیر بهداشت سابق ملانی هومل (CSU) را بر عهده گرفت و وزیر امور خارجه و رئیس گروه ویژه کرونا ، کلاوس هولتسچک (CSU) را جایگزین وی کرد.سدر پس از جلسه کابینه در مونیخ گفت که اخیراً هولسک به عنوان پیمانکار و در همکاری با شهرداری های باواریا حاضر شد. سدر گفت: “این یک تصمیم مستقل است که با همه در میان گذاشته شده است.” من فکر می کنم ترکیب بهترین بازیکنان است.

هامل از بامبرگ ، که خود پزشک است ، قبلاً در برخی مراحل مبارزه با تاج چهره ناخوشایندی ساخته بود. در ماه آگوست ، هنگامی که در آزمایش های کرونر که توسط Söder برای مسافران معکوس توزیع شده بود ، یک شکست جدی رخ داد و کسانی که آزمایش مثبت داشتند ، از نتایج آزمون خود مطلع نشده بودند ، در حال حاضر خواستار استعفا در برابر Huml بودند.

اخیراً ، سوالاتی در مورد فعالیت واکسیناسیون آهسته در بایرن وجود دارد. در بعضی از نقاط ، در انتقال واکسن مشکلاتی وجود داشت و بزرگسالان شکایت داشتند که نمی توان واکسن زد.

سودر سیاست کرونا را به یک اولویت فزاینده تبدیل کرده بود. در آینده ، هامل به عنوان وزیر در دفتر دولت کار خواهد کرد. سودر از 45 ساله به خاطر تعهد و عملکردش تشکر کرد. سودر گفت: “من واقعاً از ملانی قدردانی می کنم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-917218 / 4


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *