سوانح جاده ای لغزنده: دو نفر به شدت زخمی شدند

[ad_1]

تصادفات

سوانح جاده ای لغزنده: دو نفر به شدت زخمی شدند

بارش برف و باران باعث ایجاد جاده های هموار در براندنبورگ شد. او چندین بار تصادف کرد. عمدتا با آسیب ورق فلز مانده است – در هاولند وضعیت بدتری بود.

به روز شده: 14.01.2021، 13:09


نامه ها

کلمه “فاجعه” روی یک ماشین گشت روشن می شود.

عکس: dpa

فريز برف و یخبندان منجر به حوادث رانندگی متعددی در براندنبورگ شد. دو نفر به شدت زخمی شدند. استفانی واگنر-لپین سخنگوی پلیس روز پنجشنبه گفت: “همه کاربران جاده باید سبک رانندگی خود را با آب و هوا – از جمله دوچرخه سواران” تطبیق دهند. رانندگان باید مراقب باشند ، مخصوصاً صبح که همه راه ها پاک نشده و هنوز تاریک است.بیشتر حوادث بین عصر چهارشنبه تا صبح پنجشنبه در کشور فقط منجر به خسارت مالی یا جراحات جزئی شد. اداره پلیس شرق گفت ، اوایل صبح پنجشنبه بین ساعت 0.45 صبح تا 3.00 صبح چندین وسیله نقلیه سنگین در منطقه بارنیم در A11 بین تقاطع Verbelin و Horin در یک تپه گیر کردند. کامیون های در حال آمدن نیز تصادف کرده و تا حدی در زاویه راست جاده قرار داشتند. مقام مسئول نگهداری بزرگراه مسیر را از برف پاک کرد ، وسایل نقلیه آسیب دیده برای رانندگی دوباره آماده شدند.

روز چهارشنبه شب ، پلیس پلیس غرب اعلام کرد ، یک مرد 62 ساله با اتومبیل خود در بزرگراه فدرال 5 در نزدیکی Pesin (Amt Friesack در هاولند) به ترافیک رفت. این خودرو با وسیله نقلیه دیگری که چهار سرنشین آن را درگیر کرده بودند برخورد کرد به گفته پلیس ، سرنشینان 62 ساله و 61 ساله این اتومبیل کاملاً اشغال شده به شدت مجروح شدند و سه مرد دیگر 40 تا 57 ساله دچار جراحات جزئی شدند. واگنر-لپین سخنگوی پلیس گفت ، علاوه بر آب و هوای بد ، نمی توان منتفی شد که راننده برای مدت کوتاهی سهل انگار باشد. به دلیل این حادثه ، لاین B5 برای چندین ساعت بسته شد. Rbb قبلا گزارش داده است.

چهارشنبه شب چهار مورد نیز در جاده های لغزنده در بزرگراه های A2 و A9 در پوتسدام – میتلمارک رخ داد. از جمله اینکه یک تریلر A9 بین تقاطع های Klein Marzehns و Niemegk در مسیر پوتسدام از جاده خارج شد و در خندق قرار گرفت.

در منطقه بارنیم ، یک راننده اتومبیل در جاده L22 بین Eichhorst و Finovfurt به دلیل آب و هوا با ماشین خود از جاده خارج شد و به یک درخت برخورد کرد. وی صبح پنجشنبه دچار جراحات جزئی شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *