سناتور فرهنگ: مراحل برلین احتمالاً تا عید پاک تعطیل است

[ad_1]

همه گیری تاج

سناتور فرهنگ: مراحل برلین احتمالاً تا عید پاک تعطیل است

گفتگوی سناتور فرهنگی برلین با لدرر با مدیران صحنه. بینندگان با وقفه اجباری حتی طولانی تر روبرو می شوند.

به روز شده: 01/14/2021 ، 19:58


کلاوس لدرر (Die Linke) ، سناتور فرهنگ.

کلاوس لدرر (Die Linke) ، سناتور فرهنگ.

عکس: dpa

برلین با توجه به همه گیری ، انتظار می رود تئاترهای برلین تا عید پاک تعطیل بمانند. كلاوس لدرر ، سناتور فرهنگ (چپ) روز پنجشنبه گفت كه با نمایندگان تئاترهای ایالتی و صحنه مستقل صحبت كرده است. “در حقیقت ، ما دیروز تقریباً توافق کردیم که هیچ مرحله عید پاک در اینجا در برلین وجود ندارد. این تصور زیادی نمی خواهد ، “لدرر به مجلس نمایندگان گفت.وی به تعداد زیادی از عفونت ها اشاره کرد. تا اواسط هفته آینده مشخص نبود که تعطیلات چه تاثیری بر روند عفونت خواهد گذاشت. لدرر گفت ، دومین سوال باز “بسیار چشمگیرتر” در مورد اثرات جهش ویروسی در حال گسترش است. اگر این نوع از شدت عفونت به طور قابل توجهی بالاتر باشد ، تمام ملاحظات مربوط به کشت قبلی نیاز به آزمایش دارد.

لدرر گفت: “در حال حاضر وقت آن نیست كه به طور جدی درباره آنچه كه الان انجام می دهیم صحبت كنیم.” “پس وقتی کاری دوباره کار کرد ، پس فرهنگ باید در آنجا باشد. اما در حال حاضر ، هیچ کس نمی تواند به طور جدی اطلاعات جدی درباره زمان کار دوباره چیزی ارائه دهد. “


تئاترهای برلین نمایش های نخست خود را به تعویق می اندازند

تئاترهای ملی ، سالن های اپرا و کنسرت ، اما همچنین بسیاری از امکانات دیگر از ماه نوامبر دوباره بسته شده اند. محدودیت ها در ابتدا محدود به پایان ژانویه است. در برخی از سالن های نمایش وقفه طولانی تری در نظر گرفته شده است. چندین خانه در هسن فقط از عید پاک ، یعنی از ابتدای آوریل ، باید دوباره بازی کنند. به عنوان مثال تئاترهای دولتی کارلسروهه و اشتوتگارت نیز حداقل تا پایان ماه مارس تعطیل خواهند بود.

تئاترهای برلین – مانند سالن های دیگر – ماه هاست که برای نمایش های بزرگ فشار می آورند. به عنوان مثال کودامبنن در حال برنامه ریزی برای تولید قتل در Orient Express به کارگردانی کاتارینا تالباخ ​​است. تاکنون نمونه های باقیمانده تصویب شده است. تاریخ نمایش جدید هنوز تعیین نشده است. مارتین وولفر کارگردان تئاتر گفت: “امیدواریم در ماه مه تا این حد پیش رود.”

فرهنگ فوراً در مسدود کردن به حمایت نیاز دارد

در مورد تغییر با لدرر اتفاق نظر وجود داشت. ولفر گفت: “ما گفتیم ،” این منطقی به نظر می رسد. “” البته این افتضاح است و از نظر هنری ناامیدكننده است. اول از همه از نظر مالی ، آنها هنوز هم نیاز به حمایت دارند. وجوه وعده داده شده اند ، اما هنوز سوالاتی در مورد پرداخت به اصطلاح کمک در ماه نوامبر. تئاترها در حال حاضر درآمد ندارند. “ما نمی توانیم برای خانه غذا درست کنیم.”

گروه برلینر در حال کار بر روی تولید جدید اپرای معروف سه پنی است. سخنگوی تئاتر روز پنجشنبه گفت: تولید باید تحت تدابیر شدید امنیتی تا پایان ژانویه تمرین شود. به عنوان مثال ، کارمندان به طور منظم از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند. در واقع اولین نمایش در اواخر ژانویه برنامه ریزی شده بود – تاریخ جدیدی هنوز در انتظار نیست. به گفته سخنگو ، تا عید پاک دیگر بازی وجود نخواهد داشت.

همچنین بخوانید:

انجمن موزه وجود خانه ها را در معرض خطر می بیند

رویای Roaring Twenties جدید


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *